Plan Duszy a Numerologia Karmiczna, czyli co daje mi (i nie tylko) numerologia

Podczas mojej nauki numerologii zastanawiałam się, jakie znaczenie ma imię? Przecież dziecko można nazwać jakkolwiek – po dziadku, babci, ulubionej bohaterce książki czy serialu, po amerykańsku, bo akurat komuś wydaje się, że tak jest modnie i fajnie. Nazwisko też nie zawsze jest czymś unikatowym – Nowaków jest 274514, a Kowalskich 176397 (według rankingu z 2017 roku). Poza tym imię i nazwisko można zmienić. Za to data urodzenia jest czymś wyjątkowym. Nie da się jej zmienić, zawsze dzień urodzin będzie tym naszym szczególnym dniem. Dlatego, kiedy trafiłam na Numerologię Karmiczną i zgłębiłam wiedzę na temat programu karmicznego, kodu życiowego, drogi życia itd. wszystko stało się dla mnie klarowne – w dacie urodzenia jest wszystko.

Przeczytaj także: Czym jest program karmiczny?

A jednak nie. Podczas jednej z sesji oczyszczania energetycznego i regresingu, w której brałam udział, dowiedziałam się, że moje imię nie jest przypadkowe – wybrałam je sobie jeszcze przed urodzeniem, ponieważ w jakiś sposób opisuje ono moją duszę. To było dla mnie coś nowego. Coraz częściej też dostawałam zapytania od innych, dlaczego nie lubią swoich imion albo jakie imię będzie dla nich korzystne. Zaczęłam się zastanawiać, czy to na pewno jest tak, że imię nie ma żadnego znaczenia? 

Wciąż jednak żadna metoda numerologii badająca imiona mnie nie urzekła. Miałam wrażenie, że niezależnie od tego, jakie posiada się imię i nazwisko, one i tak nie pasują do daty urodzenia i tak czy siak są niekorzystne, więc trzeba je zmienić. Ale skoro moje imię opisuje moją duszę, to dlaczego mam je zmieniać? Może ono ma mi w jakiś sposób pomóc… Może ono zawiera w sobie przekaz dla mnie… 

I tak, na drodze własnego doskonalenia, trafiłam na hebrajską numerologię oraz Plan Duszy – metodę opracowaną przez Blue Mardsena. Zakłada ona, że to właśnie przed urodzeniem wybieramy sobie imię (lub imiona) i nazwisko i to w nich znajdują się nasze ziemskie oraz duchowe wyzwania (lekcje), talenty (możliwości) i cele, ale także przeznaczenie naszej duszy, czyli esencję naszego jestestwa oraz wiadomość od duszy. Co ciekawe, najważniejsze jest to, co jest wpisane w akt urodzenia, czyli jeżeli w imieniu lub nazwisku widnieje błąd, to właśnie tak miało być. 

To był strzał w dziesiątkę. Plan Duszy bardzo jasno określa, po co znaleźliśmy się na tym świecie, jakie mamy talenty, wyzwania i cele oraz czego dusza chce się nauczyć w tym wcieleniu i jakie ma unikalne wartości, które może wykorzystać na Ziemi. I to nie tylko moje zdanie. Najlepiej opisuje to moja przyjaciółka i wspaniała uzdrowicielka, której miałam przyjemność wykonać taki Plan:

Jeszcze nikt tak jasno nie określił moich celów i możliwości. Wiem, że to zdarzyło się w odpowiednim czasie, jeszcze mnie umocniło i nadało pewności w czynieniu, ale i tak nachodzi mnie taka myśl, że gdybym ten Plan Duszy miała 10 lat temu, to bardzo by mi pomógł w nabraniu dobrego mniemania o sobie. Taki manual do rzeczywistości w takich czasach bardzo przyda się tym, którzy zaczynają swoją ścieżkę rozwoju. 

Dla mnie Plan Duszy jest wspaniałym narzędziem do wejścia w swoją najgłębszą istotę i zrozumienia jej. Odkrywa piękno, które w sobie mamy i sposoby na aktywowanie swoich talentów oraz pokonanie wyzwań tak, żeby radość z bycia sobą stała się pełna i trwała. I to wszystko zawiera się w imieniu i nazwisku, które sobie sami wybraliśmy jeszcze przed urodzeniem. Dla mnie było to niezwykłe i bardzo magiczne odkrycie, które sprawiło, że naprawdę polubiłam swój byt i zrozumiałam, dlaczego tutaj jestem i jakie doświadczenia muszę przeżyć. 

Przeczytaj także: Czy życie zapisane jest „z góry”?

Czym więc różni się Numerologia Karmiczna od Planu Duszy? Numerologia Karmiczna pokazuje program karmiczny, czyli nasze lekcje, z którymi będziemy musieli się zmierzyć w ciągu życia. To może być np. doświadczenie związane z pieniędzmi lub związkami (albo z pieniędzmi i związkami – u każdego bada się kody indywidualnie), albo podejściem do stabilizacji i wolności. Pokazuje też indywidualne wibracje, jakie będą nam przyświecać w każdym roku życia oraz jak zaplanować sobie dany czas, żeby wszystkie działania były dla nas korzystne. Numerologia wg Arzu Kabarukhiny opisuje głównie wyzwania i zadania, jakie na nas czekają w tym życiu, ale także predyspozycje i możliwości zawodowe, kanał finansowy i inne kanały energetyczne, które wpływają na nasze życie i zdrowie. Ta metoda jest świetna, jeżeli zależy nam na rozwoju osobistym i chcemy np. stworzyć dobry związek, ale nie wychodzi lub otworzyć biznes, ale nie wiemy, jaka dziedzina będzie dla nas najlepsza. Pomaga zrozumieć, dlaczego w życiu przydarzają nam się takie, a nie inne, sytuacje i co zrobić, żeby nieprzyjemne zdarzenia przestały mieć miejsce. Plan Duszy natomiast pokazuje nasze ziemskie oraz duchowe wyzwania, które mają pomóc zrozumieć i poznać swój potencjał, talenty, czyli mocne strony, które znamy, czujemy i możemy rozwinąć bardziej np. wybierając określoną ścieżkę kariery oraz cele, czyli to, co dusza chce osiągnąć w tym życiu. W Planie zawarte jest także przeznaczenie duszy, czyli to, czego dusza chce się nauczyć i to, co jest w nas głęboko ukryte i tylko czeka na to, żeby to odkryć – miłość, mądrość, siłę, magnetyzm, piękno itd. itd. Metoda ta jest idealna dla wszystkich poszukujących swojego „ja”. 

Wniosek jest jeden – liczy się i imię, i nazwisko, i data urodzenia, ponieważ jesteśmy kompletną całością i mamy w sobie pełną wiedzę na swój temat, wystarczy tylko ją w sobie odkryć.  

Przeczytaj także: Portret numerologiczny

3 myśli w temacie “Plan Duszy a Numerologia Karmiczna, czyli co daje mi (i nie tylko) numerologia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: