Portret numerologiczny

PLAN DUSZY

Zastanawiasz się, dlaczego jesteś na tym świecie i dlaczego Twoja Dusza wybrała właśnie tę inkarnację? Plan Duszy pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie. Oparty o hebrajską numerologię, plan ten pokazuje Twoje ziemskie oraz duchowe cele, talenty i wyzwania, a także przeznaczenie Duszy, czyli to, czego Twoja Dusza chce się nauczyć na Ziemi. Dodatkowo otrzymasz przekaz od swojej Duszy oraz osobistą mandalę do medytacji, która pomoże w rozwoju Twojej Duszy. 

Skontaktuj się

 PORTRET NUMEROLOGICZNY

Portret numerologiczny jest swoistą mapą przeznaczenia, która pokazuje Ci Twój wewnętrzny potencjał i możliwości, mocne i słabe strony, ale przede wszystkim Twój program karmiczny. Ukazuje, jakie zadania i lekcje czekają Ciebie w tym życiu oraz które ścieżki będą najlepsze, żeby bez problemu przejść przez swoją drogę życia.  Analiza ta pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie i wykorzystać Twoje wrodzone predyspozycje. Potraktuj ją jako drogowskaz, który podpowie Ci, co zrobić, żeby nabrać pewności siebie, doznać radości z życia, osiągnąć spokój i zrozumienie otaczającego Cię świata oraz jak dojść do udanego związku i kariery.

Skontaktuj się

PARTNERSKI PORTRET NUMEROLOGICZNY

Udany związek jest jednym z najważniejszych celów życiowych. Jak to jednak osiągnąć, kiedy spotykają się dwie odrębne osoby, z różnymi lekcjami życiowymi, przeszłością i charakterem? Partnerski portret numerologiczny ukazuje Wasze wspólne powiązania karmiczne, drogę życiową, lekcje do przepracowania oraz wspólne kanały energetyczne, warunkujące daną relację. Dzięki nim poznasz potencjał swojego związku, lepiej zrozumiesz swojego partnera oraz siebie i zobaczysz, jak wykorzystać Wasze mocne strony w związku.

Skontaktuj się

RODZINNY PORTRET NUMEROLOGICZNY

Rodziny portret numerologiczny jest swoistą mapą, pokazującą drogi do szczęścia i pomyślności w rodzinie. Ukazuje wrodzone predyspozycje i możliwości oraz silne i słabe strony wszystkich członków Twojej rodziny, ale przede wszystkim wskazuje na zadania i lekcje, jakie czekają Was w tym życiu oraz jak rozwiązać konflikty i problemy, które nierzadko pojawiają się w relacjach. Analiza ta pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie oraz najbliższe Ci osoby, pokaże Wasz potencjał energetyczny oraz jak go wykorzystać, żeby rodzina była zgodna, szczęśliwa i trwała.

Skontaktuj się

 PORTRET NUMEROLOGICZNY DLA DZIECKA

Portret numerologiczny dla dziecka jest swoistą mapą, pokazującą wrodzone predyspozycje i możliwości oraz silne i słabe strony Twojego dziecka, ale przede wszystkim pokazuje jak rozwijać jego naturalne zdolności i pozwolić mu cieszyć się życiem, a Tobie, jako rodzicowi, wskazać mu możliwości i kierunki.

Skontaktuj się

ANALIZA WIBRACJI (BIZNESOWA)

Dobrze korelujące wibracje są kluczem do udanego związku i relacji biznesowej. Jeżeli pragniesz przekonać się, że współpraca z daną osobą będzie korzystna, polepszyć relacje ze swoim partnerem lub dzieckiem, czy też poznałaś kogoś wyjątkowego i chcesz zobaczyć czy związek z nim będzie dobrą decyzją, wybierz analizę wibracji z wybraną osobą. Dzięki niej sprawdzisz wspólne powiązania i kanały energetyczne, warunkujące udane relacje oraz poznasz predyspozycje i możliwości wybranej osoby, które wykorzystasz przy współpracy.

Skontaktuj się