O mnie

Kiedyś myślałam, że muszę udowadniać, kim jestem i że nadaję się do pracy z energią. Nie byłam pewna siebie. Szukałam „twardych” danych w numerologii, znajdowałam potwierdzenia na wielu kursach z uzdrawiania energią, totalnej biologii, numerologii, Kronik Akaszy. I choć wiedzę teoretyczną miałam opanowaną w pełni, głos intuicji wciąż podpowiadał:

„Idź za tym, co czujesz. Przecież słyszysz, widzisz i odczuwasz. Idź za sobą”.

I w końcu poszłam.

Ale jak ubrać w słowa to, co się ma od urodzenia i co po prostu jest? Co można wyczuć na poziomach subtelnych? Jak wyrazić to, co jest wewnątrz, a wyrażalne nie jest? Środków przekazu tak wiele, ale tak naprawdę wszystko odbywa się na poziomie energii. 

Numerologia była początkiem logicznego zrozumienia tego, co na poziomach subtelnych. Aniołowie pomogli mi zaufać i uwierzyć, że wszystko jest właściwe. Poczuć energię w jej istocie. A kurs Kronik Akaszy pokazał mi, że już to wszystko było we mnie. Telefon do Boga jest dostępny dla wszystkich. Wystarczy znać odpowiedni numer… 

I tak każdy system, metoda uzdrawiania, każdy nauczyciel i uzdrowiciel, którzy pojawili się na mojej drodze, pomogły mi poznać siebie, moją autentyczność i podzielić się nią z innymi. 

Nie potrzebuję już szufladek. Jestem reflektorem, urodzoną nauczycielką, czy uzdrowicielką anielską, channelerką czy podcasterką, współautorką kart czy przyszłą pisarką.

Jestem sobą. Potrafię rozmawiać z Duszą. Mam umiejętność wychwycenia i wyrażenia słowami (poprzez Kroniki Akaszy czy Portrety Duszy) to, co jest wewnątrz. Przy pomocy energii anielskiej oraz łagodności i braku oceny, dodaję otuchy i harmonizuję sferę mentalną, duchową, fizyczną i emocjonalną. Znam numer do Duszy. Gdyby nie moja droga, nauka i otwartość na wszystko to, co się pojawia, nie mogłabym tego robić. I jestem za to bardzo wdzięczna, że mogę. 

Jeżeli więc czujesz, że moje jestestwo może Cię wspomóc, zobacz możliwości i odezwij się 💓

POSŁUCHAJ MOJEGO PODCASTU

Co mówią ludzie?

Jeszcze nikt tak jasno nie określił moich celów i możliwości. Taki manual do rzeczywistości w takich czasach bardzo przyda się tym, którzy zaczynają swoją ścieżkę rozwoju. 

Kasia

To jest niesamowite. Nie tylko ze względu na wiedzę, ale również ze względu na to, jaką mądrość i wsparcie okazuje. Same informacje ciężko przyswoić, więc prawdziwym szczęściem jest spotkanie kogoś, kto potrafi trafnie interpretować i czuć drugą osobę. Polecam całym sercem.

Emilia

Dotychczas nie wierzyłam w numerologię, jakieś plany duszy, odczyty z Kronik – co to w ogóle jest?! Ale… wszystko się zgadza! Odkryłam swoje talenty, pasje i predyspozycje i już wiem, jak być po prostu sobą.

Martyna

Zostawiam na pamiątkę to, co kiedyś ze mną rezonowało…

Z ezoteryką mam styczność od wielu wcieleń. Skąd to wiem? Wynika to zarówno z mojego kodu karmicznego, jak i życiowego: 2805900.

00 na końcu kodu świadczy o  tym, że jestem starą duszą o wszechstronnych zdolnościach i wybitnej intuicji. Nie raz intuicja pozwoliła mi ostrzec kogoś przed trudną sytuacją. 900 mówi o wiedzy i mądrości zdobytej w poprzednich wcieleniach. W tym wcieleniu przyszedł czas na dzielenie się nią i nauczanie innych (28). Chociaż na początku uciekałam przed swoimi predyspozycjami (bałam się wszelkich zjawisk paranormalnych, które wydarzały się wokół mnie, jasnowidzenia i jasnoczucia, dlatego zablokowałam je na pewien czas) i zostałam dziennikarką (5 w kodzie mówi m.in. o kreatywności), Wszechświat pokierował mnie jednak w stronę rozwoju duchowego. stawiając na mojej drodze nauczycieli, którzy pomogli mi przestać się bać i rozwinąć moje naturalne predyspozycje. Nie mogło być inaczej. Jakąkolwiek inną drogę bym wybrała, los i tak by mnie wprowadził na tę właściwą ścieżkę (80). Od tego momentu uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach, m.in. Kronik Akaszy, Totalnej Biologii, Sundao, numerologii, anielskiego uzdrawiania, ale także refleksologii, by móc fizycznie odblokowywać zastoje energetyczne. Otrzymałam także inicjację Ilahinoor oraz wciąż zgłębiam wiedzę.

Dzisiaj jestem certyfikowaną numerolog karmiczną wg metody Arzu Kabarukhiny, certyfikowaną anielską uzdrowicielką i nauczycielką anielskiego uzdrawiania, mam dyplom, ale też umiejętności do odczytów z Kronik Akaszy, praktykuję i uczę się cały czas refleksologii stóp, rąk oraz twarzy, a do pracy używam także run oraz kart anielskich. Co najważniejsze – cały czas się uczę i rozwijam. Jestem także członkinią International Association of Therapists (Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów).

%d blogerów lubi to: