O mnie

Z ezoteryką mam styczność od wielu wcieleń. Skąd to wiem? Wynika to zarówno z mojego kodu karmicznego, jak i życiowego: 2805900.

00 na końcu kodu świadczy o  tym, że jestem starą duszą o wszechstronnych zdolnościach i wybitnej intuicji. Nie raz intuicja pozwoliła mi ostrzec kogoś przed trudną sytuacją. 900 mówi o wiedzy i mądrości zdobytej w poprzednich wcieleniach. W tym wcieleniu przyszedł czas na dzielenie się nią i nauczanie innych (28). Chociaż na początku uciekałam przed swoimi predyspozycjami (bałam się wszelkich zjawisk paranormalnych, które wydarzały się wokół mnie, jasnowidzenia i jasnoczucia, dlatego zablokowałam je na pewien czas) i zostałam dziennikarką (5 w kodzie mówi m.in. o kreatywności), Wszechświat pokierował mnie jednak w stronę rozwoju duchowego. stawiając na mojej drodze nauczycieli, którzy pomogli mi przestać się bać i rozwinąć moje naturalne predyspozycje. Nie mogło być inaczej. Jakąkolwiek inną drogę bym wybrała, los i tak by mnie wprowadził na tę właściwą ścieżkę (80). Od tego momentu uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach, m.in. Kronik Akaszy, Totalnej Biologii, Sundao, numerologii, anielskiego uzdrawiania, ale także refleksologii, by móc fizycznie odblokowywać zastoje energetyczne. Otrzymałam także inicjację Ilahinoor oraz wciąż zgłębiam wiedzę.

Dzisiaj jestem certyfikowaną numerolog karmiczną wg metody Arzu Kabarukhiny, certyfikowaną anielską uzdrowicielką i nauczycielką anielskiego uzdrawiania, mam dyplom, ale też umiejętności do odczytów z Kronik Akaszy, praktykuję i uczę się cały czas refleksologii stóp, rąk oraz twarzy, a do pracy używam także run oraz kart anielskich. Co najważniejsze – cały czas się uczę i rozwijam. Jestem także członkinią International Association of Therapists (Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów).

POSŁUCHAJ MOJEGO PODCASTU

Co mówią ludzie?

Jeszcze nikt tak jasno nie określił moich celów i możliwości. Taki manual do rzeczywistości w takich czasach bardzo przyda się tym, którzy zaczynają swoją ścieżkę rozwoju. 

Kasia

To jest niesamowite. Nie tylko ze względu na wiedzę, ale również ze względu na to, jaką mądrość i wsparcie okazuje. Same informacje ciężko przyswoić, więc prawdziwym szczęściem jest spotkanie kogoś, kto potrafi trafnie interpretować i czuć drugą osobę. Polecam całym sercem.

Emilia

Dotychczas nie wierzyłam w numerologię, jakieś plany duszy, odczyty z Kronik – co to w ogóle jest?! Ale… wszystko się zgadza! Odkryłam swoje talenty, pasje i predyspozycje i już wiem, jak być po prostu sobą.

Martyna

%d blogerów lubi to: