Czym jest program karmiczny?

Każdy człowiek posiada swój kod numerologiczny, obliczany na podstawie daty urodzenia. W kodzie tym zawarty jest program karmiczny naszego życia. Ale co on tak naprawdę oznacza?

Program karmiczny to nic innego, jak ukryte programy podświadomości. Najprościej wytłumaczyć to na przykładzie.

Imię: Jakub

Data urodzenia: 15.02.1988

Kod karmiczny: 2985976

2 na początku kodu oznacza, że jest to człowiek, który może mieć problemy z podejmowaniem decyzji, długo waha się czy iść w prawo, czy w lewo, a na koniec i tak zastanawia się czy dokonał dobrego wyboru. Czego ma nauczyć dwójka w kodzie? Przede wszystkim stanowczości i pewności siebie. Kiedy Jakub nie będzie się bał brać odpowiedzialności za swoje decyzje i będzie świadomy swojej własnej wartości, z pewnością będzie bardziej pewny siebie. Warto dodać, że 2 wskazuje na predyspozycje do nauczania lub zawodu psychologa.

9 oznacza, że Jakub jest z pewnością inteligentnym człowiekiem, jednak musi przerobić temat świadomości i umysłu. Jakub może mieć problem z zachowaniem równowagi pomiędzy logicznym myśleniem a intuicją. Wszystko chce analizować za pomocą logiki i nie przyjmuje do wiadomości informacji, które nie zgadzają się z jego światopoglądem. Biorąc pod uwagę to, że obok 9 stoi 2, to Jakub, chcąc przerobić stanowczość, może próbować narzucić innym swoje zdanie. Dlatego też powinien nauczyć się otwartości na innych, przekazywać wiedzę innym nie wywyższając się. Jednak kombinacja ta może mieć też odwrotną stronę – ten człowiek, chociaż bardzo mądry, może czuć się gorszy od innych. Wtedy też będzie próbował poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć wykształcenie. Jaka lekcja stoi za tym programem? Trzeba lubić siebie, nie osiadać na laurach i zaufać swojej intuicji, przy jednoczesnym zachowaniu logiki.

8 to program powodzenia lub pecha (w zależności od liczby stojącej obok ósemki). Z pewnością w życiu Jakuba zdarzy się jakaś szczęśliwa sytuacja – osiągnie sukces zawodowy, stanie się znany w środowisku lub nawet wygra na loterii. Wiele sławnych osób ma 8 w swoim kodzie: Whitney Huston, Beyonce, Borys Szyc czy Robert Lewandowski. To uśmiech losu, jednak najważniejsze nie osiąść na laurach, tylko wykorzystać okazję. Może zdarzyć się tak, że Jakub, zamiast pomnażać szczęście, postanowi się „wyszaleć”. Wtedy może mieć predyspozycje do nałogów.

5 to pełne doświadczenie w zakresie wolności, swobody, twórczości dzieci lub pracy. Jako że Jakub ma 5 w kluczu, czyli w środku kodu, może on być stale blokowany w różnych dziedzinach. Jednak blokady te niekoniecznie muszą być zewnętrzne. Może to się objawiać także w obawach, przyzwyczajeniach i natręctwach. Niewykluczone są także kryzysy twórcze lub częste zmiany pracy. O co chodzi w tym programie? Należy nauczyć się odczuwać wolność w każdym momencie swojego życia. Do wszystkiego podchodzić ze spokojem, uznać, że „tak musi być”. Często osoby z 5 w kodzie „nie mają czasu”, czują, że cały czas muszą coś zrobić. To także oznacza nieprzerabianie zadania wolności. Każdy ma dokładnie tyle samo czasu, w końcu doba ma 24 godzin. Wystarczy znaleźć samego siebie, nie narzekać i dostosowywać się do sytuacji. Wtedy z pewnością los to wynagrodzi.

Kolejna liczba – 7 – wskazuje na to, że dla Jarkuba bardzo ważne są relacje rodzinne i związki. Jednak będzie musiał przepracować różne problemy związane z rodziną i partnerkami. Jaka lekcja czai się za siódemką? Nie należy przejmować się relacjami z osobami bliskimi – ich nie można zmienić, chyba że same bardzo tego pragną (więcej na ten temat przeczytasz tutaj). Partnerkę natomiast powinien traktować jak swoją drugą połowę.

6 symbolizuje dobrobyt, najczęściej pieniądze, ale mogą to być także nieruchomości, ziemia – wszystko, co jest związane z majątkiem. Posiadając tę liczbę w kodzie mamy pewność, że pieniądze będą. Jako że Jakub ma także 8, nie musi martwić się o tę sferę. Jednak, jako że w jego kodzie widnieje także 5, czyli poczucie ograniczenia, może martwić się, że tych pieniędzy zabraknie. I faktycznie tak może się wydarzyć. Wszechświat musi zabrać (lub dać) pieniądze, żeby zobaczyć, jaki jest nasz stosunek do nich. Jeżeli nie będziemy się na nich skupiać i nie staną się one celem samym w sobie, wtedy regularnie będziemy ich pozbawiani, żeby móc znów na nie zapracować. Najważniejszą lekcją dla Jakuba to nie przejmować się brakiem i z wdzięcznością przyjmować to, co daje los.

To tylko część tego, co może kryć się za kodem karmicznym. Kiedy poznasz już swój program karmiczny, ale też cały portret numerologiczny, zrozumiesz, skąd biorą się Twoje obawy i lęki, dlaczego nie możesz poradzić sobie w związkach albo dlaczego wszystko przychodzi Ci z taką łatwością 😉

8 myśli w temacie “Czym jest program karmiczny?

  1. Rzeczywiście bardzo dużo ósemek! W takim przypadku patrzymy na to, co oznacza 88, ponieważ pozostałe ósemki wzmacniają te wibracje 😉 Mąż ma bardzo silne predyspozycje do bardzo sukcesywnej kariery i sławy. Może wykazywać silne inklinacje biznesowe. Drugą stroną medalu tej wibracji jest lenistwo i ewentualne osiadanie na laurach.

   Polubienie

 1. Z tego wyniku, wnioskuję, że jednak ma znaczenie to zero w miesiącu urodzenia. Na innej stronie tego bloga jest informacja o tym, że nie bierzemy pod uwagę zera, jeśli urodzilismy się między styczniem a wrzesniem. Która forma jest właściwa? Wychodzą zupełnie inne wibracje. Będę wdzięczna za odpowiedź 🙂

  Polubienie

  1. Przy obliczaniu kodu życia, o którym można przeczytać tutaj -> https://mapofdestiny.eu/2016/12/01/oblicz-swoj-kod-zycia-i-zobacz-jak-zaplanowac-sobie-rok/ nie bierze się pod uwagę zera (przy urodzeniu od stycznia do września), natomiast przy kodzie karmicznym brane jest pod uwagę także zero. Interpretacja obu kodów jest zgoła inna (jedynka przy kodzie życia oznacza co innego niż przy programie karmicznym), zwłaszcza, że analiza programu karmicznego i całego portretu jest bardziej złożona, dlatego lepiej było nie mieszać za bardzo i podany został tylko sposób obliczania kodu życiowego.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: