Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Dziewiątka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości i predyspozycji, ale wskazuje także kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i z czym będziemy mierzyć się w tej inkarnacji. 

Przypomnijmy jednak, że nie istnieje coś takiego jak dobra czy zła karma – jest tylko zadanie/lekcja, którego musimy doświadczyć na drodze rozwoju duchowego, a każda wibracja przynosi nam zestaw unikalnych i wartościowych cech, które mają nam pomóc w zmierzeniu się z naszymi lekcjami. 

Z czym zatem przyszliśmy na świat? 

Obliczanie drogi życia

Najpierw oblicz swoją drogę życia poprzez zsumowanie wszystkich liczb swojej daty urodzenia. 

Przykład: 26.07.1985 -> 2+6+7+1+9+8+5=38/3+8=11

    24.02.1991-> 2+4+2+1+9+9+1=28/2+8=10

    01.01.1961 -> 1+1+1+9+6+1=19/1+9=10=1+0=1

Zwróć uwagę zarówno na sumę, która wyszła po dodaniu do siebie wszystkich liczb oraz liczbę, która wyszła poprzez sprowadzenie sumy do liczby pierwszej. 

Dziewiątka

Krótka charakterystyka: Dziewiątki przyszły na świat, żeby wzbogacić innych swoją wiedzą. Bardzo zdolne, z umiejętnością przenikliwej obserwacji, intuicją, potrafią dostrzec to, czego nie widzą inni. Ludzie o tej wibracji mają w sobie potrzebę misjonarstwa i nierzadko oddają całych siebie innym (lub sprawie), zapominając o sobie, przez co w pewnym momencie mogą mieć problem z rozróżnieniem, co należy do nich, a co przejęli od innych. Są czuli, wrażliwi, ale wciąż pragną potwierdzenia, że są kochani. Dziewiątki mają bogate życie wewnętrzne, wiele analizują, czują, myślą, przeczuwają, nierzadko mają dar jasnowidzenia, podobnie jak siódemki. Jednak, w przeciwieństwie do siódemek, dziewiątki bardziej ufają intuicji niż intelektowi. 

Dziewiątki mają naturalną predyspozycję do służenia i pomagania innym, dlatego ich zawód powinien być związany z tym, żeby dawać ludziom światło, np. w medycynie, opiece społecznej, jako instruktor jogi, nauczyciel, ale też medium, parapsycholog czy artysta. 

Poprzednie wcielenia i obecna droga karmiczna: W poprzednim wcieleniu dziewiątki mieszkały na terenie Mongolii, Tybetu lub Indii, ale mogły też zamieszkiwać tereny afrykańskie. Wiodły życie pustelnicze i ascetyczne, pogłębiając swoją wiedzę, ale nie dzieląc się nią z innymi. Dlatego teraz dziewiątki, zwłaszcza z podwibracją 27, przyszły na świat jako wizjonerzy, potrafią stworzyć coś z niczego i mogą dojść na sam szczyt w każdej dziedzinie. Muszą też dzielić się swoją wiedzą z innymi i wychodzić do ludzi, nie bać się wchodzić w związki. Mogą być także jasnowidzami.

Natomiast dziewiątki, których suma liczb z daty urodzenia wynosi 36, to osoby zanadto skupione na miłości, które mają tendencje do tworzenia iluzji. Często kochają za bardzo, idealizują partnerów i oddają całych siebie. Muszą zdjąć różowe okulary, a zmysł jasnowidzenia otworzy się w nich także. Wszystkie dziewiątki muszą jednak w jakiś sposób służyć ludziom. 

5 myśli w temacie “Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Dziewiątka)

  1. Mój znajomy narcyz był dziewiątką. Niestety nie był altruistyczny, ale lubił się na to powoływać stwarzając pozory dobrej i kochającej osoby 😦

    Polubienie

      1. Zgadzam się. Troszkę tu jednak mało na temat tej negatywnej strony 9 tki, nieprawdaż? Właściwie próbowałam znaleźć podobieństwa do niego i nic nie znalazłam. Ale on właśnie takie wrażenie uwielbiał robić, jak w opisie – osoby uduchowionej. Niestety w praktyce okazywał się całkiem odmienną osobą.

        Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: