Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Ósemka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości i predyspozycji, ale wskazuje także kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i z czym będziemy mierzyć się w tej inkarnacji. 

Przypomnijmy jednak, że nie istnieje coś takiego jak dobra czy zła karma – jest tylko zadanie/lekcja, którego musimy doświadczyć na drodze rozwoju duchowego, a każda wibracja przynosi nam zestaw unikalnych i wartościowych cech, które mają nam pomóc w zmierzeniu się z naszymi lekcjami. 

Z czym zatem przyszliśmy na świat? 

Obliczanie drogi życia

Najpierw oblicz swoją drogę życia poprzez zsumowanie wszystkich liczb swojej daty urodzenia. 

Przykład: 26.07.1985 -> 2+6+7+1+9+8+5=38/3+8=11

    24.02.1991-> 2+4+2+1+9+9+1=28/2+8=10

    01.01.1961 -> 1+1+1+9+6+1=19/1+9=10=1+0=1

Zwróć uwagę zarówno na sumę, która wyszła po dodaniu do siebie wszystkich liczb oraz liczbę, która wyszła poprzez sprowadzenie sumy do liczby pierwszej. 

Ósemka

Krótka charakterystyka: Zdolne do interesów, obracania pieniędzmi i zarządzania ósemki doskonale rozumieją energie, jakie rządzą światem materialnym. Mają zdolności przywódcze, są praktyczne, świetnie zorganizowane i potrafią dążyć do sukcesu kroczek po kroczku. Często jednak zanadto skupiają się na przyszłości i przyjmują postawę autorytarną, próbując podporządkować sobie otoczenie. Ósemki cechują się chłodnym umysłem, nie dają się zwariować, są wierne i mają bardzo mocno zakorzeniony system wartości. Jak kochają, to na zabój i tego samego wymagają od innych.

Ósemki doskonale radzą sobie w jakimkolwiek biznesie (nawet, kiedy spotyka ich klęska, potrafią się z niej podnieść i dojść na sam szczyt), bankowości, przemyśle, fizjoterapii i innych zawodach związanych z doskonaleniem ciała. Mogą być także przewodnikami duchowymi. 

Poprzednie wcielenia i obecna droga karmiczna: W poprzednich wcieleniach ósemki były szamanami lub wojownikami (wojowników najczęściej spotkamy, kiedy suma daty urodzenia wynosi 26), dlatego teraz przyszły na świat, żeby uczyć innych energii materialnej, samodoskonalenia i energii Ziemi. Muszą jednak nauczyć się stosunku do obfitości materialnej i duchowej. 

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Dziewiątka)

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Siódemka)

 

Źródła:
Opracowanie własne
Arzu Kabarukhina, Kod Twojego życia – GPS do sukcesu
Małgorzata Brzoza, Numerologia: klucz do poprzednich wcieleń
Emma Lange, Tajemnice numerologii

One thought on “Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Ósemka)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: