Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Siódemka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości i predyspozycji, ale wskazuje także kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i z czym będziemy mierzyć się w tej inkarnacji. 

Przypomnijmy jednak, że nie istnieje coś takiego jak dobra czy zła karma – jest tylko zadanie/lekcja, którego musimy doświadczyć na drodze rozwoju duchowego, a każda wibracja przynosi nam zestaw unikalnych i wartościowych cech, które mają nam pomóc w zmierzeniu się z naszymi lekcjami. 

Z czym zatem przyszliśmy na świat? 

Obliczanie drogi życia

Najpierw oblicz swoją drogę życia poprzez zsumowanie wszystkich liczb swojej daty urodzenia. 

Przykład: 26.07.1985 -> 2+6+7+1+9+8+5=38/3+8=11

    24.02.1991-> 2+4+2+1+9+9+1=28/2+8=10

    01.01.1961 -> 1+1+1+9+6+1=19/1+9=10=1+0=1

Zwróć uwagę zarówno na sumę, która wyszła po dodaniu do siebie wszystkich liczb oraz liczbę, która wyszła poprzez sprowadzenie sumy do liczby pierwszej. 

Siódemka

Krótka charakterystyka: Intuicja, intelekt, wiara, perfekcjonizm. Siódemka to najbardziej duchowa ze wszystkich dróg życia, a jednak osoby będące pod wpływem jej wibracji, poza wielką intuicją, cechują się głęboką potrzeba poznania. Siódemki są perfekcjonistami, mają upodobanie do luksusu, ale materialny dobrobyt nie powinien być ich celem samym w sobie. Często sprawiają wrażenie osób wycofanych i obojętnych, ale tak naprawdę są bardzo wrażliwe, dlatego chowają się przed zranieniem. Mogą być nieufne, zdystansowane i niezintegrowane z własnym ciałem – umysł i dusza mają dla nich pierwszorzędne znaczenie. Mogą też przejawiać problem w nawiązywaniu długotrwałych więzi z rodziną i w związkach.

Siódemki są bardzo niezależne i świetnie sprawdzają się w wolnych zawodach. Chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi, bywa jednak, że zamykają się w laboratorium i oddają się pracy naukowej lub filozofią. 

Poprzednie wcielenia i obecna droga karmiczna: Siódemki bardzo często są oskarżane o wywyższanie się, samotnictwo, ekscentryzm, zadufanie i chowanie swoich uczuć. Taka postawa najczęściej wynika z tego, że osoby te mają za sobą wcielenia w arystokratycznych rodach, gdzie savoir vivre, ścisłe przestrzeganie reguł, perfekcjonizm i gra pozorów były cenione dużo bardziej niż pokazywanie siebie. Spontaniczność i uczuciowość były bardzo źle postrzegane. Jednak, jak to w wielu rodach królewskich bywa, więzi rodzinne są często podtrzymywane sztucznie i nie zwraca się zbytnio uwagi na to, czego dana jednostka chce. Powstało wiele uraz i żali do rodziców, kochanków, teściów, małżonków, a nawet dzieci, dlatego w tym wcieleniu siódemki najbardziej mierzą się ze wszelkimi relacjami rodzinnymi.

Bardzo często siódemki biorą udział w dramatach rodzinnych, które może nie zawsze dotykają ich bezpośrednio, ale muszą przybrać rolę rozjemców lub stają się przyczyną konfliktów. Bardzo mocno biorą do siebie wszystko, co dzieje się w ich rodzie i często chcą wymusić na kimś zachowanie, które będzie „bardziej odpowiednie”. Dlatego muszą nauczyć się akceptować swoją rodzinę taką, jaka jest, pozwolić żyć im takim życiem, jakie sobie wybiorą i nie generować konfliktów. 

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Ósemka)

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Szóstka)

Źródła:
Opracowanie własne
Arzu Kabarukhina, Kod Twojego życia – GPS do sukcesu
Małgorzata Brzoza, Numerologia: klucz do poprzednich wcieleń
Emma Lange, Tajemnice numerologii

2 myśli w temacie “Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Siódemka)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: