Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Szóstka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości i predyspozycji, ale wskazuje także kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i z czym będziemy mierzyć się w tej inkarnacji. 

Przypomnijmy jednak, że nie istnieje coś takiego jak dobra czy zła karma – jest tylko zadanie/lekcja, którego musimy doświadczyć na drodze rozwoju duchowego, a każda wibracja przynosi nam zestaw unikalnych i wartościowych cech, które mają nam pomóc w zmierzeniu się z naszymi lekcjami. 

Z czym zatem przyszliśmy na świat? 

Obliczanie drogi życia

Najpierw oblicz swoją drogę życia poprzez zsumowanie wszystkich liczb swojej daty urodzenia. 

Przykład: 26.07.1985 -> 2+6+7+1+9+8+5=38/3+8=11

    24.02.1991-> 2+4+2+1+9+9+1=28/2+8=10

    01.01.1961 -> 1+1+1+9+6+1=19/1+9=10=1+0=1

Zwróć uwagę zarówno na sumę, która wyszła po dodaniu do siebie wszystkich liczb oraz liczbę, która wyszła poprzez sprowadzenie sumy do liczby pierwszej. 

Szóstka

Krótka charakterystyka: Szóstki dążą do materialnego polepszania bytu swojego oraz swoich bliskich. Dobrobyt jest dla nich bardzo ważny. Świetnie radzą sobie zarówno w biznesie, jak i w kapłaństwie czy rodzicielstwie, jednak szybko muszą znaleźć swoje powołanie. Potrafią rozwiązać każdy problem, dlatego przyciągają do siebie ludzi, którym trzeba pomóc. Same także potrzebują wsparcia i jeżeli nie mają w tej sferze równowagi, stają się nieznośne i trudne we współżyciu. Często nie potrafią połączyć sfery zawodowej z prywatną i z czegoś rezygnują, wszystko traktują bardzo poważnie. 

Osoby o wibracji 6 są lojalne, szczere i optymistyczne oraz przejawiają zainteresowania sztuką. Mogą osiągnąć duży sukces w dowolnej dziedzinie, jeżeli będą tego chciały.

Poprzednie wcielenia i obecna droga karmiczna: Szóstki w poprzednich wcieleniach rozdawały siebie – były misjonarzami, lekarzami, nauczycielami lub rodzicami wielu dzieci, dlatego w tym wcieleniu uczą się podejścia do materialnego dobrobytu. Takie osoby zazwyczaj albo rozdają pieniądze innym, albo są wykorzystywane lub kurczowo zatrzymują je dla siebie, nie dzieląc się z innymi. Muszą nauczyć się równowagi w dawaniu i braniu oraz uniwersalnej miłości.

Jeżeli sumą daty urodzenia jest 24 lub 42, osoby te w poprzednim wcieleniu wykazywały postawę służalczą, a w tym wcieleniu uczą się wybaczenia sobie i miłości własnej. Osoby z mistrzowską wibracją 33 w poprzednim wcieleniu były kapłanami, które osiągnęły wiele na polu etycznym i duchowym, ale mogły być nieco egocentryczne i z tym też mogą mierzyć się w tym życiu. Muszą mieć misję, w której będą uczyć innych uniwersalnej miłości np. będąc lekarzami, uzdrowicielami dusz, misjonarzami, nauczycielami lub przewodnikami duchowymi. Za tym przyjdą pieniądze. 

 

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Siódemka)

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Piątka)

Źródła:
Opracowanie własne
Arzu Kabarukhina, Kod Twojego życia – GPS do sukcesu
Małgorzata Brzoza, Numerologia: klucz do poprzednich wcieleń
Emma Lange, Tajemnice numerologii

2 myśli w temacie “Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Szóstka)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: