Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Piątka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości i predyspozycji, ale wskazuje także kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i z czym będziemy mierzyć się w tej inkarnacji. 

Przypomnijmy jednak, że nie istnieje coś takiego jak dobra czy zła karma – jest tylko zadanie/lekcja, którego musimy doświadczyć na drodze rozwoju duchowego, a każda wibracja przynosi nam zestaw unikalnych i wartościowych cech, które mają nam pomóc w zmierzeniu się z naszymi lekcjami. 

Z czym zatem przyszliśmy na świat? 

Obliczanie drogi życia

Najpierw oblicz swoją drogę życia poprzez zsumowanie wszystkich liczb swojej daty urodzenia. 

Przykład: 26.07.1985 -> 2+6+7+1+9+8+5=38/3+8=11

    24.02.1991-> 2+4+2+1+9+9+1=28/2+8=10

    01.01.1961 -> 1+1+1+9+6+1=19/1+9=10=1+0=1

Zwróć uwagę zarówno na sumę, która wyszła po dodaniu do siebie wszystkich liczb oraz liczbę, która wyszła poprzez sprowadzenie sumy do liczby pierwszej. 

 

Piątka

Krótka charakterystyka: Ciągłe zmiany i potrzeba wolności to droga wszystkich piątek. Wszechstronnie uzdolnione, kreatywne, obieżyświaty, z magnetyczną osobowością, dla których stabilizacja jest czymś mocno ograniczającym. Chcą doświadczyć wszystkiego i nierzadko próbują podporządkować sobie otoczenie, żeby było tak jak piątki tego chcą. Potrafią znaleźć rozwiązanie tam, gdzie pozornie nie ma wyjścia, mogą przebić mur, jeżeli w coś bardzo wierzą, ale mają też skłonność do zaczynania wielu rzeczy i nie kończenia żadnej z nich. Potrzebują pracy, która pozwoli im na swobodę oraz podróżowanie, a związki traktują niezobowiązująco. Są skłonne do ryzyka oraz posiadają zdolność do barwnego opowiadania o tym, co przeżyły. 

Piątki odcinają się od odpowiedzialności i mają tendencje do zrywania wszelkich więzów, ale mają także niezwykłą zdolność do nawiązywania nowych kontaktów. Nigdy nie mogą stać w miejscu i muszą mieć wiele zainteresowań. Mogą być rozrzutne. 

Poprzednie wcielenia i obecna droga karmiczna: W poprzednich wcieleniach piątki były podróżnikami, handlarzami, kupcami lub marynarzami. Korzystały z ciała i wolności, karmiły swoje zmysły, ale niektóre z nich mogły tego nadużyć, wpadając w nałogi, seksoholizm lub nadmiernie ryzykując, przypłacając za to życiem.

W tym życiu natomiast piątki muszą zmierzyć się z różnego rodzaju ograniczeniami (wewnętrznymi oraz zewnętrznymi), które mają na celu nauczyć się rozsądnego korzystania z wolności. Powinny zrozumieć, że wolność jest stanem umysłu i nie zależy od drugiej osoby. Muszą także często zmierzyć się z szanowaniem cudzej wolności, własności oraz szanować drugiego człowieka.

 

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Szóstka)

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Czwórka)

Źródła:
Opracowanie własne
Arzu Kabarukhina, Kod Twojego życia – GPS do sukcesu

 

Małgorzata Brzoza, Numerologia: klucz do poprzednich wcieleń

 

Emma Lange, Tajemnice numerologii

2 myśli w temacie “Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Piątka)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: