Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Czwórka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości i predyspozycji, ale wskazuje także kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i z czym będziemy mierzyć się w tej inkarnacji. 

Przypomnijmy jednak, że nie istnieje coś takiego jak dobra czy zła karma – jest tylko zadanie/lekcja, którego musimy doświadczyć na drodze rozwoju duchowego, a każda wibracja przynosi nam zestaw unikalnych i wartościowych cech, które mają nam pomóc w zmierzeniu się z naszymi lekcjami. 

Z czym zatem przyszliśmy na świat? 

Obliczanie drogi życia

Najpierw oblicz swoją drogę życia poprzez zsumowanie wszystkich liczb swojej daty urodzenia. 

Przykład: 26.07.1985 -> 2+6+7+1+9+8+5=38/3+8=11

    24.02.1991-> 2+4+2+1+9+9+1=28/2+8=10

    01.01.1961 -> 1+1+1+9+6+1=19/1+9=10=1+0=1

Zwróć uwagę zarówno na sumę, która wyszła po dodaniu do siebie wszystkich liczb oraz liczbę, która wyszła poprzez sprowadzenie sumy do liczby pierwszej. 

 

Czwórka

Krótka charakterystyka: Czwórki są solidne, metodyczne, zorganizowane i wytrwale dążą do celu. Muszą się w życiu napracować, żeby osiągnąć sukces. Uwielbiają poczucie bezpieczeństwa i zawsze muszą mieć materialne zabezpieczenie. Wciąż myślą o pieniądzach i martwią się, jeżeli coś idzie nie tak, jak to sobie zaplanowały. Ludzie o wibracji 4 nie lubią zmian, są wierni, zachowawczy i mało elastyczni. Reagują negatywnie na zewnętrzne czynniki i mogą być zanadto przywiązani do przeszłości. Czasem wymagają zbyt wiele od siebie i innych, i mogą mieć „ciasne” poglądy. Czwórki kierują się przede wszystkim rozsądkiem i logiką, mają wielką umiejętność panowania nad sobą i źle się czują, kiedy nie mają zajęcia. 

Czwórki świetnie radzą sobie w pracy, gdzie wymagana jest powtarzalność, systematyczność i dbałość o szczegóły. Są świetnymi budowniczymi, matematykami, bankierami, księgowymi, jubilerami, mechanikami, producentami, krawcami czy krytykami literackimi. 

Poprzednie wcielenia i obecna droga karmiczna: W poprzednich wcieleniach czwórki nie dbały o materialne potrzeby swojego ciała. Żyły w ubóstwie z wyboru, umartwiały się, złożyły śluby ubóstwa i cierpienia lub żyły na cudzy rachunek. Dlatego w tym wcieleniu dążą do bogactwa, ale ich droga jest trudna i ciężka, ponieważ wciąż na drodze stają im destabilizujące sytuacje, co dla zorganizowanych i uwielbiających ład czwórek jest trudne do przejścia. Muszą nauczyć się, że każda przeszkoda jest czasowa i że w życiu wciąż zdarzają się rzeczy, które mogą zaburzyć stabilność. Nic nigdy nie jest stabilne.

Najważniejsze to nauczyć się pozytywnego myślenia, dostrzegania możliwości, wytrwałości i że poczucie bezpieczeństwa to stan wewnętrzny, a nie czynnik przychodzący z zewnątrz.

Czwórki mogą zbudować nawet imperium, ale nie mogą wracać do przeszłości i bać się utraty stabilności. 

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Piątka)

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Trójka i Dwunastka)

6 myśli w temacie “Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Czwórka)

 1. Jestem więc 4
  30031969
  Przechlapane mam 😂
  Zmieniam właśnie z 10 raz pracę wspominam przeszłość i boję się przyszłości
  Wszystko ciężko zawodowo mi idzie nie mogę znaleźć
  Stałego miejsca w społeczeństwie 😈

  Polubienie

 2. Ja też jestem numerologiczną 4 ale opis tutaj przedstawiony nijak się ma do mojej osoby. Uwielbiam zmiany ( szczególnie pracy) i sam do nich czasami dążę. Pieniądze nie przedstawiają dla mnie takich wartości jak w opisie powyżej a na pewno nie martwię się o swoje zabezpieczenie materialne. Co tu dużo pisać jestem typowym zodiakalnym Bliźniakiem a przedstawiony opis jest przeciwieństwem mojego życia i zachowań.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: