Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Trójka i Dwunastka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości i predyspozycji, ale wskazuje także kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i z czym będziemy mierzyć się w tej inkarnacji. 

Przypomnijmy jednak, że nie istnieje coś takiego jak dobra czy zła karma – jest tylko zadanie/lekcja, którego musimy doświadczyć na drodze rozwoju duchowego, a każda wibracja przynosi nam zestaw unikalnych i wartościowych cech, które mają nam pomóc w zmierzeniu się z naszymi lekcjami. 

Z czym zatem przyszliśmy na świat? 

Obliczanie drogi życia

Najpierw oblicz swoją drogę życia poprzez zsumowanie wszystkich liczb swojej daty urodzenia. 

Przykład: 26.07.1985 -> 2+6+7+1+9+8+5=38/3+8=11

    24.02.1991-> 2+4+2+1+9+9+1=28/2+8=10

    01.01.1961 -> 1+1+1+9+6+1=19/1+9=10=1+0=1

Zwróć uwagę zarówno na sumę, która wyszła po dodaniu do siebie wszystkich liczb oraz liczbę, która wyszła poprzez sprowadzenie sumy do liczby pierwszej. 

Trójka i Dwunastka

Krótka charakterystyka: Trójki są niezwykle kreatywne, ekspresyjne i bardzo towarzyskie. Uwielbiają błyszczeć i obracać się wśród wielu ludzi. Są niezwykle wszechstronne i mają wiele zainteresowań, ale jest w nich także wielka wrażliwość, która może przerodzić się w przewrażliwienie. Niezmiernie pragną miłości, dlatego wszystko co robią, robią po to, żeby były lubiane, chwalone i kochane. Potrafią być zarówno pomocne i oddać całe serce sprawie, jak i łatwo się obrazić i stać egocentryczne. 

Muszą mieć w życiu misję, pomagać innym i zająć się jakąkolwiek formą sztuki, żeby dać ujście wielkiej energii, jaką w sobie mają. Miłość jest jednak słowem-kluczem dla wszystkich trójek. 

Dwunastki zaś to wyjątkowe dusze, niezwykle romantyczne i idealizujące innych oraz rzeczywistość. Zawsze mają swoje, wyjątkowe zdanie na każdy temat i mają tendencje do zamykania się we własnym świecie. Bardzo często spotykają karmiczną miłość, ponieważ, tak samo jak Trójki, najbardziej na świecie pragną być kochane. 

Poprzednie wcielenia i obecna droga karmiczna: Trójki (suma liczb z daty urodzenia wynosi 30) to ludzie, którzy w poprzednich wcieleniach piastowali prestiżowe stanowisko, mieli dostęp do wiedzy, ksiąg, zwojów, pism – słowa pisanego, do którego nie mieli dostępu inni lub wiedli artystyczne życie (np. jako aktor, orator, śpiewak). Byli zaangażowani w gromadzenie dóbr materialnych i brylowanie w towarzystwie. Chcieli być przez wszystkich kochani.

W tym życiu trójki mają wielką intuicję i wiedzę, zdobytą w poprzednim wcieleniu. Powinny mieć misję, pomagać innym i dzielić się wszystkim z innymi ludźmi, np. poprzez medycynę, prawo, ziołolecznictwo, uzdrowicielstwo, sztukę, ale także fryzjerstwo lub kosmetologię. Z pewnością spotkają karmiczną miłość, z którą będą musiały przerobić pewne aspekty. W dzieciństwie zaś trójki były albo kochane za bardzo, albo wciąż musiały zabiegać o miłość rodziców. 

Dwunastki (suma liczb z daty urodzenia wynosi 12 lub 39) w poprzednich wcieleniach nadużywały autorytetu i blokowały innych ludzi, często od nich zależnych. Nie nauczyły się współpracy i zaufania intuicji, dlatego w tym życiu ich kreatywność i talenty są zablokowane i muszą zostać odkryte.

Ludzie z drogą życia 12 muszą nauczyć się dostrzegać subtelne znaki, korzystać z intuicji i powściągnąć nadwrażliwość oraz skupienie na sobie samym, żeby móc dać się prowadzić boskim wskazówkom. Również spotkają karmiczną miłość, dlatego muszą nauczyć się nie idealizować partnera, żeby uniknąć rozczarowania. 

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Czwórka)

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Dwójka)

Źródła:
Opracowanie własne
Arzu Kabarukhina, Kod Twojego życia – GPS do sukcesu

 

Małgorzata Brzoza, Numerologia: klucz do poprzednich wcieleń

 

Emma Lange, Tajemnice numerologii

5 myśli w temacie “Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Trójka i Dwunastka)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: