Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Jedynka i Dziesiątka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości i predyspozycji, ale wskazuje także, co robiliśmy w poprzednim wcieleniu i z czym będziemy mierzyć się w tej inkarnacji. 

Przypomnijmy jednak, że nie istnieje coś takiego jak dobra czy zła karma – jest tylko zadanie/lekcja, którego musimy doświadczyć na drodze rozwoju duchowego, a każda wibracja przynosi nam zestaw unikalnych i wartościowych cech, które mają nam pomóc w zmierzeniu się z naszymi lekcjami. 

Z czym zatem przyszedłeś na świat? 

Obliczanie drogi życia

Najpierw oblicz swoją drogę życia poprzez zsumowanie wszystkich liczb swojej daty urodzenia. 

Przykład: 26.07.1985 -> 2+6+7+1+9+8+5=38/3+8=11

    24.02.1991-> 2+4+2+1+9+9+1=28/2+8=10

    01.01.1961 -> 1+1+1+9+6+1=19/1+9=10=1+0=1

Zwróć uwagę zarówno na sumę, która wyszła po dodaniu do siebie wszystkich liczb oraz liczbę, która wyszła poprzez sprowadzenie sumy do liczby pierwszej. 

Jedynka i Dziesiątka

Krótka charakterystyka: Jedynki i Dziesiątki to naturalni liderzy, dążący do tego, żeby przewodzić, być pierwsi. Bardzo niezależne, robią wszystko po swojemu, ale potrzebują aprobaty innych. Błyskotliwe, szybko myślą, łatwo nawiązują kontakt z ludźmi, jednak nie zawsze potrafią się dogadać, ze względu na to, że lubią mieć zawsze rację. Jedynki pociąga nowość i innowacja, ale mogą mieć tzw. słomiany zapał i bardzo szybko się zniechęcają lub porzucają pomysł. Kiedy jednak w coś bardzo wierzą i łapią bakcyla, wtedy sumiennie dążą do celu.

Zarówno Jedynki, jak i Dziesiątki świetnie sprawdzą się jako szefowie, kierownicy, przedsiębiorcy lub wynalazcy. Potrafią przewodzić innym. Muszą mieć w życiu cel, który przysłoni dążenie wyłącznie do materialnego dobra. 

Poprzednie wcielenia i obecna droga karmiczna: W poprzednich wcieleniach Jedynki i Dziesiątki cechowały się wybitnymi zdolnościami przywódczymi i mogły mieć realny wpływ na otoczenie poprzez przewodzenie, prowadzenie biznesu, budowanie lub piastowanie wysokiego stanowiska. Jednak to liczba, jaką daje suma drogi życia pokazuje, jakim człowiekiem się było. Jedynki, czyli osoby, których suma daty urodzenia wynosi 10 i 19 nadużywały władzy. Nadmierna ambicja i żądza posiadania autorytetu mogły powodować, że jedynki przewodziły ludziom, ale poprzez zastraszanie i ubliżanie im. Ego stawiało górę nad mądrością. 

W tym życiu Jedynki muszą zmierzyć się z poczuciem własnego „ja” np. poprzez zmierzenie się z odrzuceniem, samotnością, manipulacją i znów – wywyższaniem się. W tym życiu muszą nauczyć się pokory, szacunku do drugiego człowieka oraz sympatii. 

Dziesiątki zaś, czyli osoby, których suma daty urodzenia wynosi 28 lub 37, w poprzednich wcieleniach mogły dobrze przewodzić innym, ale nie potrafiły znaleźć równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, pomiędzy sobą a innymi ludźmi. Albo stawiały siebie ponad innych, albo poświęcały się innym, nie patrząc na siebie. W skrajny sposób wykorzystywały swoje predyspozycje. 

Teraz Dziesiątki muszą nauczyć się równowagi – odnaleźć we wszystkim złoty środek. Ego także będzie wysuwało się tutaj na pierwsze miejsce, ale ważniejsze będzie nadanie priorytetów w życiu i nie wpadanie ze skrajności w skrajność. Nie mogą być nadgorliwe, nadmiernie ambitne, ani też leniwe i czekać aż wszystko samo się zrobi. Nie mogą też wybrać np. tylko kariery i nie wchodzić w związki. Równowaga we wszystkim – to słowo klucz dla Dziesiątek. 

To nie jedyne, czego można dowiedzieć się z portretu numerologicznego. Zobacz, co jeszcze może o Tobie powiedzieć Twoja data urodzenia. Klik>>>

 

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Dwójka)

 

 

Źródła:
Opracowanie własne
Arzu Kabarukhina, Kod Twojego życia – GPS do sukcesu

 

Małgorzata Brzoza, Numerologia: klucz do poprzednich wcieleń

 

Emma Lange, Tajemnice numerologii

One thought on “Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Jedynka i Dziesiątka)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: