Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Dwójka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości i predyspozycji, ale wskazuje także, co robiliśmy w poprzednim wcieleniu i z czym będziemy mierzyć się w tej inkarnacji.

Przypomnijmy jednak, że nie istnieje coś takiego jak dobra czy zła karma – jest tylko zadanie/lekcja, którego musimy doświadczyć na drodze rozwoju duchowego, a każda wibracja przynosi nam zestaw unikalnych i wartościowych cech, które mają nam pomóc w zmierzeniu się z naszymi lekcjami.

Z czym zatem przyszedłeś na świat?

Obliczanie drogi życia

Najpierw oblicz swoją drogę życia poprzez zsumowanie wszystkich liczb swojej daty urodzenia.

Przykład: 26.07.1985 -> 2+6+7+1+9+8+5=38/3+8=11

    24.02.1991-> 2+4+2+1+9+9+1=28/2+8=10

    01.01.1961 -> 1+1+1+9+6+1=19/1+9=10=1+0=1

Zwróć uwagę zarówno na sumę, która wyszła po dodaniu do siebie wszystkich liczb oraz liczbę, która wyszła poprzez sprowadzenie sumy do liczby pierwszej.

Dwójka 

Krótka charakterystyka: Uczciwe, wrażliwe, z dużą intuicją, nie znoszące samotności. Dwójki, w przeciwieństwie do jedynek to osoby, dla których życie bez innych nie ma sensu. Bardzo ostrożnie podejmują decyzje i często wahają się, którą drogę wybrać, a kiedy już to zrobią, martwią się, czy ta druga przypadkiem nie była lepsza. Potrafią jednak dostosować się do każdych warunków, nawet jeśli w środku są niezadowolone. Dwójki mają skłonność do częstych zmian nastrojów i do poświęcania się dla dobra innych, ale nie oznacza to, że są z tego zadowolone. W większości przypadków wielkie znaczenie ma relacja z mamą, ponieważ dwójki przejmują jej doświadczenia, sposób zachowania i poglądy – przejmują jej los. 

Dwójki dużo lepiej sprawdzają się jako wykonawcy czyichś idei, przez co często są wykorzystywani, jednak prowadzenie firmy sprawiało by im więcej zmartwień niż satysfakcji. Potrafią za to być świetnymi doradcami, mediatorami i nauczycielami, ponieważ dużo się uczą i są skłonni do kompromisów. 

Poprzednie wcielenia i obecna droga karmiczna: W poprzednich wcieleniach dwójki były dominowane przez silniejszych od siebie. Mogły być niewolnikami lub być zdominowane przez małżonka, dlatego teraz mogą być nadwrażliwe, niepewne i same stawiać się w roli ofiary.

Przepracowanie liczby 2 w tym wcieleniu może też odbywać się poprzez usilną chęć objęcia władzy, nie bacząc na współpracę z innymi. Nie jest to jednak dobra droga, ponieważ dwójka dużo lepiej radzi sobie jako współpracownik. Jako że dwójce patronuje Księżyc, niezwykła intuicja i zdolność do łączenia się z zaświatami czyni je wspaniałymi przekaźnikami energii (channeling) oraz kosmoenergetykami. 

 

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Trójka i Dwunastka)

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Jedynka i Dziesiątka)

Źródła:
Opracowanie własne
Arzu Kabarukhina, Kod Twojego życia – GPS do sukcesu
Małgorzata Brzoza, Numerologia: klucz do poprzednich wcieleń
Emma Lange, Tajemnice numerologii

2 myśli w temacie “Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Dwójka)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: