Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Jedenastka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości i predyspozycji, ale wskazuje także kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i z czym będziemy mierzyć się w tej inkarnacji. 

Przypomnijmy jednak, że nie istnieje coś takiego jak dobra czy zła karma – jest tylko zadanie/lekcja, którego musimy doświadczyć na drodze rozwoju duchowego, a każda wibracja przynosi nam zestaw unikalnych i wartościowych cech, które mają nam pomóc w zmierzeniu się z naszymi lekcjami. 

Z czym zatem przyszliśmy na świat? 

Krótka charakterystyka: Jedenastki to kowale swojego losu, którzy podążając za głosem swojego serca są w stanie zbudować wszystko, czego tylko zapragną. Energiczne, kochające wolność i niezależność, kiedy rozpoczynają jakiś projekt z pewnością doprowadzą go do końca. Jedenastki są zdyscyplinowane, wytrzymałe i nierzadko mają bardzo dobry gust. Świetnie kontrolują swoje emocje i mają wpływ na innych ludzi. Jednak mają tendencje do manipulacji i wpadania w konflikt z otoczeniem.

Jedenastki dążą do kierowania nie tylko swoim życiem, ale także innych ludzi, często więc pragną piastować wysokie stanowiska. Jako że bardzo ciężko pracują, dochodzą do wymarzonej pozycji. 

Poprzednie wcielenia i obecna droga karmiczna: W poprzednich wcieleniach jedenastki były kapłanami/nauczycielami, którzy działali na rzecz innych ludzi. Opatrywali rany, byli „psychologami” pierwszego kontaktu, wysłuchiwali problemów i smutków i kierowali innych na drogę wiary. Jedenastki uczyły innych, mimo że w hierarchii kościoła piastowały raczej niskie stanowisko. I chociaż oddawały się pracy na rzecz innych, mogły być rozczarowane swoją pozycją zawodową, ponieważ realna władza należała do kogoś innego. Dlatego w tym wcieleniu jedenastki mogą mierzyć się z problemem władzy i byciem „szarą eminencją”. Chciałyby piastować wysokie stanowiska i do tego dążą, czasem nawet kosztem innych. Jednak to właśnie rzeczy, których nauczyły się w poprzednich wcieleniach, takie jak wrażliwość, otwartość na innych, empatia, głęboka intuicja i mądrość sprawiają, że jedenastki powinny skupić się na służbie innym ludziom i współpracy, czy to poprzez nauczanie w szkole, pracy w urzędzie, czy też prowadzenie własnej działalności i zatrudnianie innych ludzi. Wtedy dojdą na sam szczyt i będą niezwykle szanowane, a nauczanie i prowadzenie innych przyniesie im prawdziwą satysfakcję. Jednak muszą szanować innych ludzi.

Przeczytaj także: Po co jestem na tym świecie, czyli o numerologicznej drodze życia (Dziewiątka)

3 myśli w temacie “Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Jedenastka)

    1. Żadna liczba nie stoi ponad inną. Każda ma swoją pozytywną i negatywną stronę i każda pokazuje inną drogę karmiczną. 11, 22 czy 33 jest uznawana za mistrzowską, co oznacza, że człowiek może wejść na poziom mistrza, jeżeli przepracuje najpierw to, o czym mówi 2, 4 czy 6. Może osiągnąć więcej, ale też wyzwań będzie miał więcej lub będą one trudniejsze. Każda dusza wybiera sobie program, który ma pomóc jej nauczyć się czegoś konkretnego w tym życiu i każde doświadczenie jest ważne z punktu rozwoju duszy, dlatego nie powinno się wartościować liczb 😉

      Polubienie

  1. Dziękuję za ten krótki, lecz treściwy wpis. Twój komentarz poniżej też podkreślił mi te znane informacje. I poszerzył wgląd w jej istotę. Dziękuje.

    Chciałbym się z Tobą skontaktować. W celu rozmowy… Pozdrawiam 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: