Poproś Archanioły o wsparcie

Niedawno opisywałam, jak skontaktować się ze swoim Aniołem Stróżem. Jest z nami zawsze i wszędzie i nigdy nas nie opuści, ponieważ wybrał nas, żeby wspierać i pomagać nam w każdej sferze życia. Możemy też kontaktować się bezpośrednio z Archaniołami, które są przełożonymi Aniołów. Do jakiego Archanioła zwrócić się w konkretnej sprawie?

 • Jeżeli czujesz się zagubiona, przestraszona lub chcesz uchronić się przed wypadkiem, napadem lub innym niebezpieczeństwem, wezwij Archanioła Michaela. On pomoże Ci także w dokonaniu pozytywnych zmian w życiu oraz przy problemach mechanicznych lub elektrycznych (kiedy zepsuje Ci się samochód lub lodówka, Archanioł Michael pomoże znaleźć rozwiązanie).
 • Kiedy chorujesz i cierpisz, zwłaszcza fizycznie, wezwij największego uzdrowiciela – Archanioła Rafaela. On pomoże uzdrowić wszelkie urazy, bóle i choroby (sprawdzone – Archanioł Rafael uleczył mój ząb, kiedy bardzo bolał). Dodatkowo Rafael pomaga podróżującym, dlatego jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż przebiegła harmonijnie, poproś go o to.
 • Jeżeli brakuje Ci dyscypliny, równowagi emocjonalnej lub masz problem z komunikacją i weną twórczą, wezwij Archanioła Gabriela, patrona zwłaszcza tych, którzy są posłańcami słowa (dziennikarzy, nauczycieli, pisarzy). Gabriel pomoże także w sprawach związanych z poczęciem dziecka, adopcji i w czasie ciąży.
 • Jeżeli masz skomplikowaną sprawę do rozwiązania, poproś Archanioła Uriela o wsparcie. To Archanioł, który przynosi pokój, dlatego, jeżeli potrzebujesz pokojowego rozwiązania (także w sprawach sądowych), Uriel Ci pomoże. Co jest niezwykle istotne, Archanioł ten nie działa natychmiast, dlatego warto pomodlić się np. kilka dni przed egzaminem lub trudną rozmową, a nie w jej trakcie.
 • Archanioł Chamuel pomaga związkom miłosnym i przyjaciołom w utrzymaniu harmonii w relacjach. Wezwij go, jeżeli potrzebujesz uzdrowienia w związku, pragniesz znaleźć nową miłość, satysfakcjonującą pracę lub… zgubiłaś klucze. Chamuel pomoże Ci znaleźć zgubioną rzecz.
 • Kiedy masz ważne spotkanie, randkę lub jesteś artystką, poproś o pomoc Archanioła Jofiel. To Archanioł piękna, który patronuje wszelkim przedsięwzięciom artystycznym, ale też pomaga wybrać odpowiedni strój, żeby wyglądać pięknie. Jofiel pomaga także uprzątnąć bałagan z domu, biura lub ogólnie z życia.
 • Przebaczenie sobie i innym – to bardzo trudny temat. Wezwij Archanioła Zadkiela, żeby pomógł Ci w tym procesie. Zadkiel pomaga także przywrócić radość do naszego życia i pozwala patrzeć na świat z większą tolerancją.
 • Jeżeli masz problemy z dziećmi lub dzieci mają trudności w szkole, wezwij Archanioła Metatrona. Pomaga dzieciom otworzyć ich duchową świadomość i zrozumienie.
 • Jeżeli czujesz się manipulowana lub potraktowana niesprawiedliwie (albo widzisz, że ktoś jest ofiarą niesprawiedliwości), wezwij Archanioła Raguela – otrzymasz wskazówkę, jak zrównoważyć energię i wprowadzić sprawiedliwość w relacjach.

Przeczytaj także: Prosta metoda na uwolnienie się od problemów

4 myśli w temacie “Poproś Archanioły o wsparcie

 1. Gdy prosimy szczerze to otrzymujemy.Sama zostałam uleczona, gdy pogodziłam się z wolą góry”wtedy usłyszałam głos” wszystko będzie dobrze”nie wiedziałam jak będzie dobrze , ale zaufałam i było dobrze!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: