Minerały, które pomogą Ci skontaktować się z Aniołami

Kamienie szlachetne cieszą oko, dlatego wykorzystywane są do wyrobu biżuterii. Często wybieramy je intuicyjnie, ze względu na kolor, wzór lub fakturę. Jednak kryształy, poza walorami estetycznymi, mają energię i mogą pomóc uporać się z bólem, gorączką, oczyścić czakry, a także połączyć się ze swoim wyższym Ja, przewodnikami duchowymi i Aniołami.

Kryształy wzmacniają intencję połączenia się z Aniołami u przewodnikami duchowymi.Poprzez podniesienie wibracji Twojego fizycznego Ja pomagają dostosować się do wyższych częstotliwości i skontaktować się z Aniołami.  Możesz medytować z wybranym kamieniem, trzymając go w ręce lub włóż kamień pod poduszkę i wypowiedz intencję skontaktowania się z Aniołami przed snem. Skupiaj się na pragnieniu aż zaśniesz. Podczas snu umysł jest wolny od oceniania i ego, dlatego też nie będzie kwestionował spotkania z Aniołami. 

Jakie więc kryształy pomogą Ci skontaktować się z Aniołami? 

Angelit

Jego nazwa pochodzi od słowa Angel, czyli Anioł. Ma piękną, błękitną barwę. Przywołuje spokój, przywraca równowagę umysłu i duszy, a także wzmacnia osobiste wibracje. Dodatkowo oczyszcza „łącza” podczas kontaktu z Aniołami i ułatwia podróże astralne, dzięki czemu możesz bez zakłóceń skontaktować się z Siłami Wyższymi, jeśli tylko chcesz.  

Angelit ułatwia także jasnowidzenie i jasnosłyszenie oraz rozumienie astrologii i jej zasad, a wszystkim osobom zajmującym się rozwojem duchowym daje inspirację i pomaga odnaleźć najlepszy kierunek.

 

Larimar

Wyjątkowo potężny duchowo kamień, który wydobywany jest tylko w jednym miejscu na świecie – Republice Dominikany. Ma turkusowo-biały kolor. Ułatwia komunikację, pomaga połączyć się z naturą, wznieść się na wyższy poziom świadomości a także zakończyć relacje, które nam nie służą. Stymuluje czakrę serca, gardła, trzeciego oka i korony, dzięki czemu otwieramy się na odczuwanie istot anielskich. 

Larimar jest szczególnie korzystny dla osób zmagających się z rwą kulszową, bólami stawów czy problemami trawiennymi, ponieważ pobudza organizm do samouzdrawiania. 

 

Przeczytaj także: Jak skontaktować się ze swoim Aniołem Stróżem?

 

Celestyn

Celestyn to eteryczny kamień, który wypełnia lukę pomiędzy Tobą a światem duchowym. Przynosi głęboki spokój i wzmacnia poczucie szczęścia. Ma bardzo silne działanie ochronne i otacza anielską miłością. Nosząc celestyn przy sobie, zapewniasz sobie poczucie bezpieczeństwa. 

Celestyn pomaga podnieść świadomość i zwiększyć zdolność do komunikowani się z anielskimi królestwami. Trzymaj kamień w otwartej dłoni, umieść go na kolanach lub trzymaj obok siebie podczas medytacji i zadaj pytanie Aniołom. Poczekaj na odpowiedź i bądź otwarta na wszystkie znaki, które pojawią się wokół Ciebie. 

 

Selenit

Kamień ten pomaga rozbudzić intuicję, a spanie z nim pod poduszką sprawi, że odbędziesz niezapomnianą podróż senną. Oczyszcza i aktywuje czakrę korony i za jego sprawą możesz cofnąć się do poprzednich wcieleń. Kamień ten uspokaja umysł i wspomaga walkę z depresją. Poprawia jasność umysłu. 

Selenit często nazywany jest skrzydłem Anioła, ponieważ daje poczucie, że jesteśmy kierowani i chronieni przez Siły Wyższe – otula bezpiecznymi skrzydłami. Stymuluje szyszynkę i działa ochronnie na aurę. 

 

Przeczytaj także: Poproś Archanioły o wsparcie

 

Kwarc anielski

To wyjątkowy kamień, bo nie jest wytwarzany do końca naturalnie. Przezroczysty kwarc metodą iryzacji pokrywa się warstwą srebra i platyny. Dzięki temu uzyskuje się unikalne właściwości zrównoważenia centrów i meridianów ciała fizycznego – polaryzuje je. Pomaga zrozumieć intuicję i wsłuchać się w wołanie swojej duszy oraz urzeczywistnić to, czego dusza pragnie. Co więcej pomaga wejść na wyższy stopień medytacji i połączenia ze Źródłem, co jest bardzo pomocne dla osób, które zaczynają swoją przygodę z medytacją. 

Kwarc anielski umożliwia przeniesienie duszy do Źródła, a niektóre źródła podają, że dzięki niemu możemy uzyskać dostęp do Kronik Akaszy -biblioteki, która zawiera wszystkie informacje na temat duszy i misji życiowej.

Kamieni anielskich jest więcej: serafinit, amfibol, akwamaryn, ale nie tylko. Ogólną zasadą doboru kamieni, które pomogą Ci skontaktować się z Aniołami to te, które uspokoją, złagodzą lęki, podniosą świadomość i otworzą górne czakry. Większość z nich ma kolor niebieski, zielony, różowy lub biały/przezroczysty. Pamiętaj, że im mniejszy kamień, tym bliżej musisz go trzymać (najlepiej przy samej skórze), ponieważ będzie miał mniejsze pole energetyczne. 

 

Przeczytaj także: Anielskie uzdrawianie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: