Jak skontaktować się ze swoim Aniołem Stróżem?

Każdy z nas ma Anioła Stróża. Jest z nami zawsze i wszędzie i nigdy nas nie opuści, ponieważ wybrał (lub wybrała, ponieważ Anioły nie mają płci) pomagać i wspierać nas w tym życiu. Czas dla niego nie istnieje. Ponadto Anioły nie mają ego, dlatego nie ma możliwości, żeby się na nas denerwowały czy krytykowały. Są czystą miłością.

Jeżeli pragniesz skontaktować się ze swoim Aniołem Stróżem, po prostu go zawołaj. Nieważne, jakich słów użyjesz, czy będzie to znana Ci modlitwa „Aniele Boży, Stróżu mój, ty zawsze przy mnie stój […]” czy po prostu sformułujesz w myślach intencję, że chcesz z nim porozmawiać. Otwórz się na znaki, ponieważ każdy Anioł ma inny sposób porozumiewania się z nami. Niektóre ujawniają się od razu, dając wyraźne sygnały, że są tutaj, inne robią to bardziej delikatnie. Jeżeli nie dostrzegasz znaków lub ich nie rozumiesz, po prostu o tym powiedz i poproś o bardziej zrozumiały przekaz dla Ciebie. Twój Anioł Stróż chce się z Tobą skontaktować tak samo mocno, jak Ty, ale – podobnie jak z ludźmi – trzeba wyrobić zrozumiały dla wszystkich system komunikacji.

Skąd będziesz wiedzieć, że Twój Anioł mówi do Ciebie?

Jeżeli masz bardzo dobrze rozwinięty zmysł obserwacji, jesteś wzrokowcem, potrafisz dostrzec znacznie więcej od innych i dostrzegasz szczegóły, które inni ignorują, możesz dostać odpowiedź od Anioła za pomocą obrazu: odpowiedniej reklamy, cytatu w aktualnie czytanej książce lub po prostu odpowiedź pojawi się w formie wyobrażenia. Możesz też kątem oka dostrzec światełko lub widzieć wiązki energii, niedostrzegalne dla innych.

Jeżeli wiele rzeczy po prostu wiesz, nawet jeżeli nie uczyłeś się wcześniej czegoś, uważasz się za pragmatyka, a w Twojej głowie pojawia się wiele myśli, także Twój Anioł skontaktuje się z Tobą wysyłając Ci myśl. Pamiętaj jednak, że to zawsze będą myśli pozytywne, związane z Twoimi zainteresowaniami, marzeniami. Twój Anioł będzie wysyłał Ci wskazówki, jakie kroki podjąć, żeby kroczyć najlepszą drogą i doda Ci energii do działania. Wszystkie myśli chaotyczne, negatywne i wzbudzające strach pochodzą z Twojego ego – tych nie słuchaj 😉

Jeżeli często sobie nucisz, włączasz radio akurat w momencie, kiedy jest ciekawa audycja, przypadkiem słyszysz rozmowę, podczas której nieznajomy mówi dokładnie to, co potrzebujesz usłyszeć i po prostu masz dobrze rozwinięty zmysł słuchu, Anioł Stróż może do Ciebie mówić właśnie w ten sposób. Możesz usłyszeć swoje imię podczas snu, przełączyć telewizor na program odpowiadający na właśnie zadane pytanie lub będziesz słyszeć dzwonienie w uszach. Jeżeli słyszysz dzwonienie, poproś swoje Anioły o ściszenie dźwięku lub mówienie w sposób zrozumiały dla Ciebie.

Jeżeli masz bardzo dobrze rozwiniętą intuicję i jesteś wrażliwy na zapachy oraz wszelkie zmiany energetyczne, możesz wyczuć swojego Anioła Stróża. Pojawi się odczucie, że właśnie ktoś Cię dotknął, pogłaskał po włosach lub dał kuksańca w bok, wyczujesz zmianę ciśnienia w głowie tak, jakby ktoś przez nią przechodził albo nagle zrobi Ci się błogo.

Anioły chcą z nami rozmawiać i spróbują każdej możliwości, jeżeli będziemy otwarci na ich głos. Bardzo pomocne w kontakcie mogą okazać się kryształy anielskie takie jak angelit, aqua aura, celestyn lub amazonit. Bardzo często przekazy anielskie możemy otrzymać we śnie. Nie zdziw się też, jeżeli nagle znajdziesz białe pióro w najmniej spodziewanym miejscu – Twój Anioł chce w ten sposób powiedzieć, że jest przy Tobie.

Przeczytaj także: Poproś Archanioły o wsparcie

7 myśli w temacie “Jak skontaktować się ze swoim Aniołem Stróżem?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: