Otwórz swoje serce na miłość – prosta medytacja z Archaniołem Chamuelem

Grudzień to magiczny czas, kiedy przygotowujemy się do świąt, ulice ozdobione są światełkami, centra handlowe zalewają mikołaje, renifery, choinki i inne świąteczne ozdoby, media pełne są spotów społecznych nawołujących do pomocy, a my poddajemy się tej atmosferze i myślimy o tym, jak uszczęśliwić swoich bliskich i innych. To też czas przesilenia zimowego, kiedy mamy najkrótszy dzień w roku. Po nim dni zaczynają robić się dłuższe, jasność zwycięża ciemność. Jednak czas ten ma także swoją drugą stronę – tłumy w sklepach, korki na drogach, młyn w pracy, duże wydatki i nierzadko konieczność spotkania się z ludźmi, za którymi nie przepadamy lub mamy za sobą nieprzyjemne sytuacje. To wszystko generuje stres i powoduje, że możemy w tym wszystkim nie tylko zapomnieć o sobie, ale też wyżyć się na bogu ducha winnych ludziach, którzy akurat pojawią się nam na drodze. W takiej atmosferze trudno o bezwarunkową miłość.

W chwilach, kiedy trudno wykrzesać z siebie dobre uczucia i patrzeć na ludzi poprzez serce, a nie przez to, co pojawia się w głowie na myśl o teściowej, która skrytykowała nasze dania, kuzynce, z którą się pokłóciło wiele lat temu, pani w sklepie, która rozpychała się wózkiem, kasjerce, która nie uśmiechnęła się na nasz widok, facecie, który zajechał nam drogę i wreszcie – na myśl o sobie samych, kiedy uświadomimy sobie, że przed nami jeszcze tyle zajęć, a jesteśmy w lesie i raczej na pewno nie zdążymy umyć okien, zrobić porządku we wszystkich szafkach czy upiec pięciu ciast, tylko „zaledwie” trzy, warto zwrócić się Archanioła Chamuela, potężnego uzdrowiciela serca, który pomaga powrócić do swojego serca i otacza nas różowym światłem bezwarunkowej miłości. Na medytację z nim wystarczy poświęcić kilka minut rano i/lub wieczorem oraz zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Usiądź lub połóż się w zacisznym miejscu. Weź głęboki wdech, a następnie głęboki wydech. Głęboki wdech i bardzo głęboki wydech. Wezwij Archanioła Chamuela, wypowiadając te słowa:

Archaniele Chamuelu,

Proszę Cię, abyś zbliżył się do mnie, by dać mi siłę do bycia bezwarunkową w miłości do wszystkich. 

Proszę, pomóż mi kochać siebie i wiedzieć, że jestem godna bycia kochaną tak przez siebie, jak i przez innych.

Proszę o bezwarunkową miłość, którą odczuwa cała ludzkość, gdy łączę z nią moje serce. 

Zobacz, jak Twoje serce otwiera się i wpływa do niego różowy, ciepły promień bezwarunkowej miłości. Poczuj, jak skrzydła Archanioła Chamuela otulają Cię bezbrzeżną, bezwarunkową miłością. Kocham Cię. Jesteś bezpieczna. Jesteś kochana.

Powtarzaj tę medytację codziennie i zobacz, jak otwiera się Twoje serce, gotowe na otrzymywanie i dawanie olbrzymiej mocy miłości ❤

Posłuchaj także muzyki na otwarcie serca:

Przeczytaj także: Jak skontaktować się ze swoim Aniołem stróżem? 

Źródła: Tania Magalene, modlitwa do Archanioła Chamuela

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: