Nowy anielski horoskop na wrzesień 2021

Wrzesień przed nami. Zazwyczaj to czas, kiedy wychodzimy z wakacyjnego trybu, przyspieszając tempo i rozpoczynając nowe działania. W ajurwedzie, która ostatnio jest mi bliska, początki jesieni to właśnie moment na to, żeby zwolnić, nakładać na siebie mniej obowiązków, rozpocząć oczyszczanie organizmu i energetyczne, żeby przygotować się do zimy. Gdzie więc znaleźć złoty środek? Co zrobić, żeby ten przeskok energetyczny był dla nas jak najlżejszy? Aniołowie przygotowali kilka wskazówek dla każdej drogi życia. 

Przede wszystkim jednak mówią: Zauważ, że wszystko co obserwujesz, myślisz i wymawiasz, jest projekcją Twojego umysłu. To, w jaki sposób postrzegasz świat związany jest ze sposobem Twojego myślenia. To, czym się karmisz – media, programy telewizyjne, filmy, książki – ludzie, którymi się otaczasz mają wielki wpływ na to, w jaki sposób myślisz i kreujesz swoją rzeczywistość umysłem. Zwróć uwagę na to, jakie myśli pojawiają się w Twojej głowie. Zapisuj je i przeanalizuj, jaki procent z nich jest pozytywny, a ile jest w nich energii uznawanych za negatywne. Pomyśl, jakie myśli chciałabyś_chciałbyś kreować i jakich rzeczy chcesz doświadczać w życiu. Masz moc tworzenia swoich myśli, a tym samym – swojego świata. Otaczaj się tym, co pomoże Ci doświadczać radości, miłości i piękna.

Jak obliczyć drogę życia? Wejdź tutaj >>>

DROGA ŻYCIA 1: UZDROWICIEL

Ty i tylko Ty jesteś uzdrowicielką_em swojego życia. Nadszedł czas, żebyś zwrócił_a uwagę na to, co mówią Twoje umysł, dusza i ciało i odpowiedział_a na ich wezwanie. 

Masz dużą intuicję, empatię oraz wrażliwość. Wykorzystaj te cechy, by zaobserwować, czego potrzebujesz najbardziej w tym miesiącu. Czy to będzie zmiana diety, ponieważ Twoje ciało mówi o tym, że jest obciążone? Czy potrzebujesz oczyszczania energetycznego, ponieważ Twoja dusza czuje, że jesteś przeciążona_y nadmiarem obowiązków? Czy Twój umysł potrzebuje nowych bodźców i kursów, które dadzą Ci nowe możliwości rozwoju? A może to nie Ty, a kto inny potrzebuje uzdrowienia, a Ty masz narzędzia do tego, by mu pomóc? 

Wrzesień to czas, w którym temat uzdrowienia będzie dla Ciebie ważny. Dlatego wsłuchaj się w siebie i zapytaj, czego potrzebujesz, a potem wprowadź konieczne zmiany do tego, by wejść w jesień z pełną energią. 

DROGA ŻYCIA 2: PRAKTYKA

Czas to temat, który będzie dla Ciebie ważny w tym miesiącu. Czego pragniesz? Czego potrzebujesz? Czy masz jakieś hobby? Czy w ostatnim czasie masz powtarzające się sny? Czy jest coś, o czym marzysz? Wszystko może się wydarzyć, jeżeli poświęcisz temu swój czas. Jeżeli czegoś pragniesz, masz marzenie, Wszechświat da Ci wszystkie konieczne narzędzia do tego, żeby je zrealizować, ale musisz włożyć swoją energię w to, by użyć tego narzędzia. Albo je zauważyć. 

Praktykuj połączenie z intuicją, by odpowiedzieć na jej wezwanie. Czasem wydaje się, że nie słyszymy swojej intuicji, ale poprzez regularną praktykę, w końcu otrzymujemy odpowiedzi. Warto więc w tym miesiącu poświęcić czas na regularne ćwiczenia, wyznaczanie celów oraz dążenie do ich realizacji.

Zwróć uwagę na sny. Jeżeli wciąż powtarzają się w nich symbole, zapytaj swojej duszy, co chce Ci przez to powiedzieć. 

DROGA ŻYCIA 3: DZIECI

Spotkaj się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Każdy z nas je w sobie ma. Niezależnie od wieku metrykalnego, każdy potrzebuje zająć się swoim wewnętrznym dzieckiem, a wraz z nim: radością, miłością, zwariowaniem, bezczynnością, nadmierną aktywnością, byciem sobą, kreatywnością i po prostu nie przejmowaniem się. Zrób coś zwariowanego, bez przejmowania się oceną i krytyką. Spójrz na siebie oczami dziecka. Spójrz na świat oczami dziecka. Zachwyć się kwiatkiem. Spędź cały dzień na zabawie. Zrób to, czego nigdy nie robisz, bo uważasz, że dorosłemu nie przystoi. Ukochaj swoje wewnętrzne dziecko i daj mu to, czego potrzebuje najbardziej.

Jeżeli jesteś rodzicem, spędź więcej czasu ze swoimi dziećmi. Posłuchaj i zobacz, w jaki sposób patrzą na świat. Pokaż im możliwości, jakie mają. Podaruj im uwagę. Na pewno to docenią. 

Jeżeli pragniesz zostać rodzicem, otocz się towarzystwem dzieci. Może zaproponujesz przyjaciółce opiekę nad jej dzieckiem, darując jej czas wolny? Może zgłosisz się na wolontariat? W ten sposób, jeżeli emocjonalnie nie jest to dla Ciebie zbyt trudne, otoczysz się energią dzieci. 

Przede wszystkim jednak zwolnij, zwróć się do swojego wewnętrznego dziecka i zaopiekuj się nim. Będzie Ci za to wdzięczne. 

DROGA ŻYCIA 4: SZKOŁA

Wrzesień kojarzy się ze szkołą nawet lata po jej ukończeniu. W Twoim przypadku jednak karta ta nie oznacza bezpośredniego powrotu do szkoły, ale pokazuje, że czas zająć się swoim rozwojem i pójść w stronę nauki, uwolnienia starych, niczemu nie służących schematów i spojrzeć na życie z nową perspektywą.

Być może myślałaś_eś o rozpoczęciu medytacji, ale dotychczas nie było ku temu okazji. Być może szukałaś_eś kursu rozwoju, który by chwycił za Twoje serce, ale nie miałaś_eś możliwości, by na niego pójść. Być może chciałaś_eś poszukać nowego hobby, ale nie miałaś_eś czasu. Być może chciałaś_eś zmienić dietę, ale nie wiedziałaś_eś, za co się zabrać w pierwszej kolejności. Wrzesień da Ci możliwość zmian i pokaże Ci, w którą stronę zmierzać, żeby dotrzeć do celu. 

Otrzymasz to, czego potrzebujesz, żeby rozpocząć naukę w szkole doświadczeń i spełniania pragnień swojego serca. 

DROGA ŻYCIA 5: PODRÓŻ

Podróżowanie to nie tylko przemieszczanie się z punktu a do punktu b. To rozszerzanie swoich horyzontów poprzez naukę, ćwiczenia, poznawanie świata, literaturę, kulturę, sztukę, medytację, łączenie się z Kronikami Akaszy czy inne metody duchowego rozwoju. Podróż można odbyć także wgłąb siebie, by poznać to, co jeszcze nie zostało odkryte. 

W tym miesiącu Twoim tematem przewodnim będzie podróż. Czym dla Ciebie ona jest? Gdzie potrzebujesz się wybrać? Do ciepłych krajów na wypoczynek, którego sobie nie podarowałaś_eś od dłuższego czasu czy też do wnętrza swojej duszy, by zapytać ją, co jest jej potrzebne do dalszego rozwoju? A może potrzebujesz znaleźć swój życiowy cel i szukasz narzędzi do tego, by go poznać? 

Wszystko może być podróżą. We wrześniu będziesz więc mieć okazję do tego, by odbyć podróż dokładnie tam, gdzie musisz być i zrobić dokładnie to, czego potrzebujesz. 

DROGA ŻYCIA 6: PRZYWÓDZTWO

Twoje życie jest w Twoich rękach. Masz wpływ na wszystko, co się w nim wydarza – jeżeli nie fizycznie, to zawsze masz możliwość wyboru, jak zachować się w danej sytuacji. 

Jeżeli jest coś, co Ci przeszkadza, w tym miesiącu otrzymasz odwagę, by wyrwać się z tej sytuacji. Niezależnie od tego, czy będzie to zmiana pracy, uwolnienie się od toksycznego związku, uzdrowienie z choroby, czy też potrzeba zmiany na poziomie mentalnym i emocjonalnym, pojawią się możliwości do tego, żebyś mogła_mógł przejąć kontrolę nad swoją sytuacją życiową. 

Odważ się marzyć. Odważ się chcieć. Odważ się działać. Masz wpływ na swoje życie. Zacznij więc kreować swoją rzeczywistość w taki sposób, jak chcesz, żeby wyglądała. Zacznij żyć swoim życiem tak, jak chcesz. Jesteś przywódczynią_ódcą swojego ciała, umysłu i ducha. Bądź dla siebie dobra_y.

DROGA ŻYCIA 7: ZMIANA KARIERY

Być może jest coś w Twojej pracy, co nie do końca Ci odpowiada. Być może jest to szef, który nie traktuje Cię zbyt dobrze. Albo usługa, którą oferujesz, przestała Ci sprawiać radość, ale nie wiesz, co innego mogłabyś_głbyś robić. A może Twoja praca podoba Ci się, ale jest coś, co chciałabyś_byś do niej dodać. A może po prostu przepracowujesz się i potrzebujesz odpoczynku. Albo robisz wszystko, co możesz, a sukces nie przychodzi.

Niezależnie od tego, co się wydarza, praca i kariera jest tematem przewodnim września. Możesz wiele o niej myśleć i starać się zrobić wszystko, żeby było Ci lepiej. Możesz włączyć swój wewnętrzny pracoholizm, wyłączając się na wszystko inne. Tymczasem Aniołowie proszą Cię o to, żebyś zachował_a równowagę. Jeżeli czujesz, że temat pracy jest teraz ważny, to wydarzają się w energiach rzeczy, które pomogą Ci rozwinąć się właśnie na tym polu. 

Nie musisz wymuszać działań, które wyczerpią Cię z energii i wzbudzą w Tobie frustrację. Zamiast tego wyślij intencję, jak chcesz, żeby Twoja praca wyglądała. Jak chcesz, żeby wyglądał dla Ciebie ten i kolejne miesiące? Ile chcesz zarobić? Jakich klientów chcesz przyciągnąć? Jakie czynności chcesz wykonywać? Co sprawi Ci radość w pracy? Jak chcesz, żeby wyglądały Twoje relacje. Opisz wszystko, czego pragniesz w związku z pracą, schowaj kartkę do szuflady (lub plik do jakiegoś folderu, do którego nie będziesz zaglądać) i odpuść. Pozwól Aniołom zadziałać tak, by dokładnie ta praca do Ciebie przyszła. Bądź tu i teraz i zachowaj równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Czasem bezruch jest bardziej efektywny niż milion małych działań, które nie przynoszą efektu. 

DROGA ŻYCIA 8: CZAS PODJĘCIA DECYZJI

W tym miesiącu bądź ze sobą szczera_y. Czego tak naprawdę chcesz? Przed czym się wzbraniasz? Czego nie chcesz dopuścić do siebie? Co tak naprawdę odwlekasz? 

Być może decyzyjność nie jest Twoją mocną stroną. Być może obawiasz się, że Twoja decyzja może przynieść ze sobą przykre konsekwencje. Jednak nie odniesiesz sukcesu na żadnym polu, jeżeli nie zaryzykujesz. Nigdy nie wiesz, jakie docelowo bedą efekty Twoich działań. Nikt nie zagwarantuje Ci 100% sukcesu, jeżeli zrobisz to, co myślisz, ale jeżeli podejmiesz decyzję w zgodzie ze swoim sercem i zdziałasz w zgodzie ze swoim wewnętrznym przewodnictwem, na pewno dojdziesz do swojego celu. Sama droga już nie będzie tak istotna, jak ten efekt. 

To miesiąc podejmowania decyzji. Postaraj się połączyć ze swoim sercem i zadecydować tak, jak ono Ci podpowiada. Jeżeli jednak nie masz pewności, weź dwie kartki. Zapisz na jednej „tak”, na drugiej „nie”. Następnie zgnieć je, wrzuć do woreczka, potrzymaj go w dłoniach i pomyśl o swoim pytaniu. Następnie zamknij oczy i wyciągnij jedną z karteczek. Może to ćwiczenie pomoże Ci podjąć decyzję intuicyjnie. 

DROGA ŻYCIA 9: WSPARCIE

Zawsze, niezależnie od sytuacji, masz wsparcie Sił Wyższych i bliskich Ci osób. Wszechświat Cię wspiera. Nie bój się więc iść w stronę pragnień swojego serca, ponieważ wszystko to, o czym marzysz i co jest zgodne z Twoim sercem jest otoczone wsparciem. 

Twoim tematem przewodnim w tym miesiącu jest przyszłość. Być może martwisz się o swoją przyszłość. Być może chciałabyś_byś zmian, ale się ich obawiasz. Być może zaczęłaś_zacząłeś realizację swoich marzeń, ale wydaje Ci się, że wszystko idzie nie tak, jak trzeba. Być może chcesz zmienić pracę albo przeprowadzić się do innego miejsca, ale nie masz pewności, że to dobry krok. Anioły zapewniają Cię, że zawsze jesteś we właściwym miejscu i czasie, i zawsze otrzymujesz potrzebne wsparcie do tego, by Twoja przyszłość była bajeczna. 

Zwróć się do swojego serca i zapytaj go, czego pragnie. Co jest dla Ciebie najważniejsze? Może to, do czego dążysz w ogóle nie jest tym, czego pragniesz, tylko oczekiwaniem wobec Ciebie? Pozbądź się złudnych oczekiwań, nie martw się krytyką i zaufaj, że zawsze masz wsparcie w dążeniu do realizacji swoich marzeń. 

DROGA ŻYCIA 10: WRAŻLIWOŚĆ

Wszystko wokół Ciebie się zmienia, ale przede wszystkim Ty sam_a. W tym miesiącu otwiera się Twoja intuicja jeszcze bardziej, a Ty stajesz się coraz bardziej wrażliwa_y na i być może poczujesz, że czas na zmiany, by dostosować się do nowej rzeczywistości w Tobie. 

Zaufaj temu, co mówi Twoja intuicja, Twoje ciało, Twój umysł. Być może czujesz się przebodźcowana_y i potrzebujesz poleżeć w spokoju, wyłączyć telewizor, zamknąć social media i pobyć tylko sam_a ze sobą? Może potrzebujesz zmienić coś w swojej diecie, ponieważ Twoje ciało zaczęło odrzucać to, co do tej pory Ci smakowało i było dla Ciebie dobre? Może potrzebujesz oczyszczania energetycznego, żeby zharmonizować energie, które się w Tobie pojawiają? A może czujesz, że zmieniasz się wewnętrznie i stajesz się bardziej wrażliwa_y na dźwięki, Twoje oczy widzą bardziej ostro, a Twoja świadomość przyjmuje zupełnie nowe spojrzenie na świat?  To, co dotychczas było dla Ciebie normalne, teraz odchodzi, by zrobić miejsce na nowe.

Wszystko się zmienia. W tym miesiącu możesz odczuć to szczególnie. Zaufaj swojemu wewnętrznemu przewodnictwu. Obserwuj to, jak się czujesz. W jakich miejscach czujesz się lepiej, a gdzie nie chcesz być. Jacy ludzie wywołują w Tobie dobre odczucia, a od których chcesz trzymać się z daleka. Jakie wiadomości czytasz i oglądasz. Jakimi energiami chcesz się otaczać, a co chcesz pożegnać ze swojego życia. To wszystko są sygnały od Twojego przewodnika, który prowadzi Cię ku nowemu. 

DROGA ŻYCIA 11: MUZYKA

Wprowadź do swojego życia więcej muzyki. Muzyka jest tutaj metaforą. Kiedy w Twoim życiu wszystko gra, czujesz się szczęśliwa_y. Zwróć więc uwagę na to, co nie gra i na jaką częstotliwość się przestawić, żeby było inaczej. 

Czy jesteś bardziej rozrywkowa_y? Czy też w Twoim życiu za dużo jest powagi? Aniołowie proszą, żebyś otworzył_a się na nowe style i zobaczył_a, jak się w tym czujesz 🙂 Jeżeli za dużo powagi – tańcz. Jeżeli za dużo rozrywki – spróbuj się wyciszyć. Muzyka może pomóc Ci zmienić swój poziom energii i nastrój. Częstotliwości sprzyjające wyciszeniu i harmonii to 472 hZ, natomiast 888 hZ otworzy Cię na odczuwanie dostatku w życiu. 

Zaproś muzykę do swojego życia i nie traktuj tego, co się wydarza wokół Ciebie zbyt poważnie. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i daj sobie w tym miesiącu luz. Nic nie musisz. Wszystko możesz 😉 

DROGA ŻYCIA 12: PRAGNIENIA SERCA

Zasługujesz na szczęście. To jasne jak słońce. Tylko czym to szczęście dla Ciebie jest? Czego pragniesz? Aniołowie proszą Cię, żebyś w tym miesiącu podjęła_podjął decyzję, w którą stronę chcesz zmierzać. Czego pragnie Twoje serce? Kiedy podejmiesz decyzję, Wszechświat stworzy Ci możliwości do tego, żeby Twoje sny stały się rzeczywistością. Ta droga będzie lekka. Ale najpierw potrzebuje informacji od Ciebie, w którą stronę ukierunkować energię. 

Poświęć ten czas ciszy. Pokontempluj siebie. Spędź czas na łonie natury. Wsłuchaj się w głos swojego serca i powiedz Aniołom, o czym marzysz. A potem otwórz się na znaki. Będzie ich w tym miesiącu mnóstwo.

Wrzesień to nie czas na działanie. To dla Ciebie moment wyciszenia, w którym możesz przeanalizować i poczuć, czego tak naprawdę chcesz. A kiedy już będziesz to wiedzieć, przyjdzie czas działania 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: