Czym się zajmuję?

POSŁUCHAJ ODCINKA PODCASTU: KIM JESTEM I CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

PORTRET DUSZY

Zastanawiasz się, dlaczego jesteś na tym świecie i dlaczego Twoja Dusza wybrała właśnie tę inkarnację? Portret Duszy pomaga znaleźć odpowiedzieć na to pytanie. Oparty o hebrajską numerologię, numerologię karmiczną i Kroniki Akaszy portret ten pokazuje ziemskie oraz duchowe cele, talenty i wyzwania, a także przeznaczenie Duszy, czyli to, czego Dusza chce się nauczyć na Ziemi. Dodatkowo otrzymuje się przekaz od swojej Duszy prosto z Kronik Akaszy.

Przeczytaj więcej na ten temat >>>

WSKAZÓWKI DUSZY

Wskazówki Duszy to indywidualna kilkustronicowa prognoza energetyczna, składająca się z kilku części: 

  • Przesłanie od Archanioła Opiekuńczego
  • Temat miesiąca, czyli aspekty, które mogą być dla Ciebie ważne w danym czasie
  • Szanse, czyli w czym energia Cię wspiera
  • Wyzwania, czyli tematy, które mogą być dla Ciebie potencjalnie trudniejsze
  • Jak się wspomóc, czyli wskazówki od Duszy dla Duszy
  • Modlitwa do Archanioła Opiekuńczego

To nie jest typowy horoskop. Nie znajdziesz w nim informacji typu: “21 listopada będziesz mieć wielką szansę zdobycia awansu”. To raczej informacje, przekazywane przez Duszę, które w danym czasie (ok. 4-6 tygodni) mogą być dla Ciebie istotne. Jednak Ty i Twoja wola jesteście najważniejsi. Prognoza ta pokazuje tendencje, podaje wspierającą wiadomość, wskazuje tematy istotne, ale jak je wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie. 

Prognoza ta sporządzana jest na bazie Kronik Akaszy, kart anielskich, “Rozmowy z Duszą” oraz przekazów Twojej Duszy, które staram się jak najlepiej odebrać. 

Zobacz przykładową prognozę >>>

ODCZYT Z KRONIK AKASZY

W Kronikach Akaszy, czyli swojego rodzaju „duchowym internecie” każdy ma swoją bazę danych zawierającą wszystkie informacje na swój temat, przez całą wędrówkę swojej Duszy. Podczas odczytu łączymy się z przewodnikami duchowymi, nauczycielami i Źródłem wszelkiej wiedzy, co daje nam możliwość dotarcia do informacji na swój temat, m.in. celu życia, relacji, pracy, finansów, zdrowia i innych ważnych życiowych kwestii. Poprzez zadawanie pytań przewodnikom, otrzymujemy odpowiedzi i poszerzamy swoją świadomość. Kroniki Akaszy dają odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, ale też pokazują wzorce i przyczyny ich powstania – ukazują prawdziwe źródło problemów i – kiedy o to poprosimy – wskazówki, jak je zmienić. To idealne narzędzie do poznania siebie, wykorzystania pełni potencjału, poznania swojego celu życiowego i spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy. Tu nie ma trudnych pytań, ponieważ odpowiedzi pochodzą prosto ze Źródła. 

Przeczytaj więcej na ten temat >>>

Posłuchaj więcej >>>

ANIELSKIE UZDRAWIANIE

Anielskie uzdrawianie to sesja oczyszczania energetycznego na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Poprzez połączenie z Archaniołami, pomaga przywrócić harmonię i ład w naszym życiu. Podczas sesji każdy otrzymuje dokładnie to, czego w danym momencie najbardziej potrzebuje – relaks, odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie, odwagę do zmian, o których od dawna się myślało, ale bało się zadziałać. Przede wszystkim jednak tworzymy przestrzeń do połączenia się z własną duszą, Archaniołami i swoimi przewodnikami duchowymi, którzy otulają swoją miłością i napełniają spokojem, zabierając negatywną energię. To masaż dla Duszy, odkrywający jej piękno. 

%d blogerów lubi to: