Czym się zajmuję?

PORTRET DUSZY

Zastanawiasz się, dlaczego jesteś na tym świecie i dlaczego Twoja Dusza wybrała właśnie tę inkarnację? Portret Duszy pomaga znaleźć odpowiedzieć na to pytanie. Oparty o hebrajską numerologię, portret ten pokazuje ziemskie oraz duchowe cele, talenty i wyzwania, a także przeznaczenie Duszy, czyli to, czego Dusza chce się nauczyć na Ziemi. Dodatkowo otrzymuje się przekaz od swojej Duszy prosto z Kronik Akaszy.

 PORTRET NUMEROLOGICZNY

Portret numerologiczny jest swoistą mapą przeznaczenia, która pokazuje wewnętrzny potencjał i możliwości, mocne i słabe strony, ale przede wszystkim program karmiczny. Ukazuje, jakie zadania i lekcje czekają w tym życiu oraz które ścieżki będą najlepsze, żeby bez problemu przejść przez swoją drogę życia.  Analiza ta pomaga lepiej zrozumieć siebie i wykorzystać Twoje wrodzone predyspozycje. To drogowskaz, który podpowiada, co zrobić, żeby nabrać pewności siebie, doznać radości z życia, osiągnąć spokój i zrozumienie otaczającego świata oraz jak dojść do udanego związku i kariery.

ODCZYT Z KRONIK AKASZY

W Kronikach Akaszy, czyli swojego rodzaju „duchowym internecie” każdy ma swoją bazę danych zawierającą wszystkie informacje na swój temat, przez całą wędrówkę swojej Duszy. Podczas odczytu łączymy się z przewodnikami duchowymi, nauczycielami i Źródłem wszelkiej wiedzy, co daje nam możliwość dotarcia do informacji na swój temat, m.in. celu życia, relacji, pracy, finansów, zdrowia i innych ważnych życiowych kwestii. Poprzez zadawanie pytań przewodnikom, otrzymujemy odpowiedzi i poszerzamy swoją świadomość. Kroniki Akaszy dają odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, ale też pokazują wzorce i przyczyny ich powstania – ukazują prawdziwe źródło problemów i – kiedy o to poprosimy – wskazówki, jak je zmienić. To idealne narzędzie do poznania siebie, wykorzystania pełni potencjału, poznania swojego celu życiowego i spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy. Tu nie ma trudnych pytań, ponieważ odpowiedzi pochodzą prosto ze Źródła. 

ANIELSKIE UZDRAWIANIE

Anielskie uzdrawianie to sesja oczyszczania energetycznego na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Poprzez połączenie z Archaniołami, pomaga przywrócić harmonię i ład w naszym życiu. Podczas sesji każdy otrzymuje dokładnie to, czego w danym momencie najbardziej potrzebuje – relaks, odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie, odwagę do zmian, o których od dawna się myślało, ale bało się zadziałać. Przede wszystkim jednak tworzymy przestrzeń do połączenia się z własną duszą, Archaniołami i swoimi przewodnikami duchowymi, którzy otulają swoją miłością i napełniają spokojem, zabierając negatywną energię. To masaż dla Duszy, odkrywający jej piękno. 

%d blogerów lubi to: