Czym się zajmuję?

PORTRET DUSZY

Zastanawiasz się, dlaczego jesteś na tym świecie i dlaczego Twoja Dusza wybrała właśnie tę inkarnację? Portret Duszy pomaga znaleźć odpowiedzieć na to pytanie. Oparty o hebrajską numerologię, numerologię karmiczną i Kroniki Akaszy portret ten pokazuje ziemskie oraz duchowe cele, talenty i wyzwania, a także przeznaczenie Duszy, czyli to, czego Dusza chce się nauczyć na Ziemi. Dodatkowo otrzymuje się przekaz od swojej Duszy prosto z Kronik Akaszy.

Przeczytaj więcej na ten temat >>>

ODCZYT Z KRONIK AKASZY

W Kronikach Akaszy, czyli swojego rodzaju „duchowym internecie” każdy ma swoją bazę danych zawierającą wszystkie informacje na swój temat, przez całą wędrówkę swojej Duszy. Podczas odczytu łączymy się z przewodnikami duchowymi, nauczycielami i Źródłem wszelkiej wiedzy, co daje nam możliwość dotarcia do informacji na swój temat, m.in. celu życia, relacji, pracy, finansów, zdrowia i innych ważnych życiowych kwestii. Poprzez zadawanie pytań przewodnikom, otrzymujemy odpowiedzi i poszerzamy swoją świadomość. Kroniki Akaszy dają odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, ale też pokazują wzorce i przyczyny ich powstania – ukazują prawdziwe źródło problemów i – kiedy o to poprosimy – wskazówki, jak je zmienić. To idealne narzędzie do poznania siebie, wykorzystania pełni potencjału, poznania swojego celu życiowego i spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy. Tu nie ma trudnych pytań, ponieważ odpowiedzi pochodzą prosto ze Źródła. 

Przeczytaj więcej na ten temat >>>

ANIELSKIE UZDRAWIANIE

Anielskie uzdrawianie to sesja oczyszczania energetycznego na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Poprzez połączenie z Archaniołami, pomaga przywrócić harmonię i ład w naszym życiu. Podczas sesji każdy otrzymuje dokładnie to, czego w danym momencie najbardziej potrzebuje – relaks, odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie, odwagę do zmian, o których od dawna się myślało, ale bało się zadziałać. Przede wszystkim jednak tworzymy przestrzeń do połączenia się z własną duszą, Archaniołami i swoimi przewodnikami duchowymi, którzy otulają swoją miłością i napełniają spokojem, zabierając negatywną energię. To masaż dla Duszy, odkrywający jej piękno. 

REFLEKSOLOGIA STÓP, TWARZY I DŁONI (obecnie niedostępne)

Refleksologia, czy też inaczej refleksoterapia to starożytna sztuka uzdrawiania poprzez stymulację refleksów zlokalizowanych na stopach, rękach, twarzy i głowy. Każdemu refleksowi odpowiada dany narząd, układ czy gruczoł. Refleksolog poprzez pracę na receptorach odblokowuje ścieżki energetyczne, poprawiając dopływ energii do odpowiadających refleksom narządów. W ten sposób harmonizuje się krążenie energii w ciele, a tym samym przywraca się naturalną homeostazę organizmu.


Refleksologia stóp

Stopy mają aż 7 tysięcy zakończeń nerwowych, 26 kości i ponad 100 mięśni. Noszą na sobie cały ciężar ciała i to w nich kumuluje się energia. Dlatego też zabieg refleksologii relaksuje zmęczone stopy, łagodzi ich ból, niweluje stres, stymuluje metabolizm i wspomaga detoksykację organizmu. Pobudza mechanizmy regeneracji organizmu, ale także pomaga w bezsenności, poprawia krążenie krwi, łagodzi bóle reumatyczne, zmniejsza zaburzenia jelitowo-żołądkowe oraz schorzenia układu rozrodczego. Przede wszystkim zaś stymuluje organizm do regeneracji.

Przeciwskazaniem do zabiegu są zakrzepica, żylaki stóp i łydek, grzybica stóp, duża opuchlizna stóp związana z jakimś schorzeniem, stopy pooperacyjne, przeszczep. Jeżeli istnieją przeciwskazania do zabiegu na stopach, zamiennie robimy zabieg na rękach, uzyskując ten sam efekt. 

Czas zabiegu: 45 minut +15 minut relaksu


Refleksologia twarzy i głowy

To zabieg łączący korzyści lecznicze, relaksacyjne oraz upiększające. Na twarzy umiejscowione są strefy, które łączą się z poszczególnymi organami. Jeżeli ich praca jest zaburzona, możemy zauważyć zmiany także na twarzy w postaci przebarwień, opuchlizny, zmarszczek czy przebarwień. Refleksolog poprzez rozpracowanie danych refleksów, odblokowuje ścieżki energetyczne, wprowadzając w stan relaksu i wyciszenia. Zabieg refleksologii twarzy pozwala przede wszystkim wzmocnić kondycję psychofizyczną, ale także poprawić równowagę pracy organizmu, wspomóc naturalne oczyszczenie organizmu z toksyn, usunąć napięcia i stresy, poprawić koncentrację, a w dłuższej perspektywie – wpłynąć korzystnie na wygląd. Wskazaniami do refleksologii twarzy jest m.in. bezsenność, migreny i bóle głowy, stres, zmęczenie psychofizyczne, problemy z pamięcią i koncentracją, napięcia twarzy, zaburzenia hormonalne, stany lękowe. 

Przeciwskazania: botoks, nici liftingujące, zaburzenia psychiczne, schizofrenia, bezpośrednio po zabiegach stomatologicznych

Czas trwania zabiegu: 50 minut

%d blogerów lubi to: