Wydarzenia

Zapraszam Cię na dwudniowe anielskie warsztaty uzdrawiania, które odbędą się 15 i 16 października 2022 w centrum Sopotu. 

Na warsztatach poznasz tzw. królestwa anielskie oraz czterech głównych Archaniołów: Uriela, Michaela, Rafaela i Gabriela. Poznasz kilka technik samouzdrawiania, zastosujesz je w praktyce, a także dowiesz się, dlaczego do pracy z Archaniołami korzystamy także z mocy żywiołów. Ale przede wszystkim nauczysz się i zastosujesz w praktyce procedurę anielskiego uzdrawiania, by wspomóc siebie i swoich bliskich w powrocie do naturalnej równowagi. 

W programie m.in.:
– połączenie z Polem Serca
– hierarchie anielskie 
– 4 głównych Archaniołów
– jak pracować z Aniołami dla siebie
– jak przygotować siebie i przestrzeń do pracy z Aniołami
– jak krok po kroku przeprowadzić siebie i innych przez procedurę anielskiego uzdrawiania
– medytacje z Aniołami
– techniki samouzdrawiania

Każdego dnia planowana jest jedna długa przerwa obiadowa (obiad we własnym zakresie). Czas trwania warsztatów to około 6 godzin pierwszego dnia i 5,5 godziny drugiego dnia, ale to też zależy od tego, jak wszyscy będą się czuli 🙂

To będą dwa intensywne dni, wypełnione wiedzą, energią i czuciem, dlatego jeżeli rozważasz uczestnictwo w nich, zaplanuj sobie maksimum odpoczynku zarówno w sobotę, jak w niedzielę po warsztatach (warunki ku temu będą sprzyjające, bo od miejsca warsztatów do plaży jest 5 minut piechotą, podobnie do parku lub na dworzec – 2 minuty – żeby pojechać tam, gdzie się chce być 😉

Wymiana energetyczna za dwa dni warsztatów to 990 zł. Jeżeli bierzesz ze sobą kogoś jeszcze, masz 100 zł zniżki 🙂

Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 300 zł, płatna w momencie zapisu. Zaliczka będzie zwracana tylko w przypadku odwołania warsztatów przez organizatora. 

Jeżeli chcesz zapisać się na warsztaty, kliknij tu >>>

Na miejscu będą czekały na Ciebie skrypt, herbata, woda, wysokowibracyjne przekąski, maty do leżenia i prezent 😉

%d blogerów lubi to: