Niehoroskop na kwiecień 2020

Znaleźliśmy się w wyjątkowych czasach, gdzie to, co dotychczas uważane było za normalne, obecnie ulega redefinicji. Wolność, w której wielu z nas się urodziło, poddawana jest próbie, media bombardują nas przeróżnymi informacjami, a wytyczne pt. „Jak żyć” zmieniają się co kilka dni. Edward Hallowell, psychiatra specjalizujący się w zaburzeniach koncentracji, stwierdził, że sumaryczna ilość informacji docierająca do człowieka w ciągu dnia wynosi aż 34 gigabajty. Jesteśmy przeciążeni informacjami. Mając dostęp do wszelkiej wiedzy dostępnej na całym świecie łatwo się pogubić. Zaczynamy więc zagłębiać się w sobie, by odnaleźć swoją Prawdę. To, z czym my rezonujemy, co dla nas jest dobre i co nas rozwija. 

Dlatego w tym miesiącu nie będzie prognozy na temat tego, co może się wydarzać na poziomie fizycznym, mentalnym i emocjonalnym ani Aniołów prowadzących, ponieważ każdy z nas potrzebuje czegoś innego w tym momencie. Otrzymałam jednak przekaz z Kronik Akaszy ze słowami czy też zdaniami-kluczami na kwiecień dla każdej drogi życia. To, nad czym każdy może się zagłębić, przemyśleć, pobyć z tym. Dla jednych będzie to ZAUFANIE, dla innych INTUICJA, a jeszcze innych UMIARKOWANIE. Oczywiście jest to ogólne czytanie i każdy zrozumie je inaczej.

Aniołowie są z nami zawsze, dlatego jeżeli czujecie, że chcecie się z nimi skontaktować w konkretnej sprawie, w tym tekście znajdziecie wskazówki, do którego z Archaniołów zwrócić się o pomoc (choć tak naprawdę usłyszą Was zawsze, jeżeli tylko taka będzie intencja).

Dla wszystkich, bez wyjątku zdaniem-kluczem na kwiecień i każdy kolejny miesiąc życia jest: PRAWDA JEST W TOBIE ❤ 

Jak obliczyć drogę życia -> klik

DROGA ŻYCIA 1: JESTEŚ BOSKOŚCIĄ SAMĄ W SOBIE

Przeczytaj powyższe zdanie. Jak się z nim czujesz? Czy odczuwasz spokój i akceptację, czy włącza się negacja i frustracja? To jesteś Ty. W najlepszym dla siebie momencie życia. Otrzymałaś możliwość odkrycia boskości w sobie, którą masz od zawsze, ale w biegu życia codziennego mogłaś o niej zapomnieć, nie pielęgnować jej w sobie. Teraz nadszedł czas, by zadbać o siebie i swoją boskość w taki sposób, jak Ty to rozumiesz – bez przywiązania do rzeczy materialnych, wykorzystując to, co masz na wyciągnięcie ręki. „Jestem boskością samą w sobie” – powtarzaj tę afirmację, by się z nią oswoić lub wzmocnić się w tym przekonaniu. Bo jesteś 🙂 

 

DROGA ŻYCIA 2: UMIARKOWANIE

Żadna skrajność nie jest dobra ani bezpieczna. Przechodzenie ze stanu niepokoju do euforii zaburza Twoją gospodarkę hormonalną i emocjonalną. Karmienie się wieloma informacjami dla – wydawałoby się – spokoju, nie przynosi pożądanego efektu. Nadmierne ćwiczenia fizyczne, jak i kompletny brak ruchu nie przynoszą korzyści Twojemu ciału. Ciało, głowa i Dusza potrzebują umiarkowania w każdym możliwym aspekcie. Odpuść nadmierną kontrolę. Odpuść niepokój. Odpuść strach. Nawet teraz jest czas i na pracę, i na zabawę. Nakarm się tym, co Tobie służy – delikatnymi ćwiczeniami, pożywnym jedzeniem, relaksującą książką, fajnym serialem. Możesz. Świat nie ucieknie. Twój rozwój odbywa się poprzez umiarkowanie. 

 

DROGA ŻYCIA 3: KREATYWNOŚĆ

Wydawałoby się, że ograniczenia zewnętrzne są dla Ciebie jak zamknięcie Cię w pudełku bez dostępu do światła i zabawy. Spójrz na to z szerszej perspektywy – przestrzeń, w której się znalazłaś jest źródłem niewyczerpanej kreatywności. Przekieruj swój umysł z zewnątrz do wewnątrz i spójrz, ile pomysłów się w Tobie znajduje, które czekają na zaplanowanie lub – jeśli jest taka możliwość – działanie. Nie tylko z ludźmi się nie nudzisz – dla siebie także możesz być doskonałym towarzystwem. 

Weź swój metaforyczny pędzel w dłoń i namaluj swój świat takim, jakim chcesz, by się stał.  To jest możliwe. Jesteś nieskończenie kreatywna. Wejdź do środka siebie, a dostrzeżesz to. 

 

DROGA ŻYCIA 4: RODZINA I WSPÓLNOTA

 Czym dla Ciebie jest rodzina? Źródłem, z której czerpiesz siłę? Energią, napędzającą Cię do działania? Ludźmi, których kochasz i troszczysz się o nich? Osobami, z którymi niewiele masz wspólnego i czujesz, że utknęłaś? A może niezrealizowanym marzeniem? Rodzina to nie tylko ludzie najbliżsi Ci teraz, nie tylko więzy krwi czy genetyka, ale także przyjaciele czy osoby w pracy, z którymi masz dobry kontakt i z którymi codziennie dążysz do tego samego celu, których wspierasz i którzy wspierają Ciebie. To także Twój Ród – ludzie, żyjący wiele lat przed Tobą, ale mierzący się z dokładnie tymi samymi emocjami i doświadczeniami. Jesteś w momencie swojego życia, w którym rodzina staje się ważna, a jej definicja ulega rozszerzeniu. Docenienie tego, co się ma, wspólnota dusz i relacje z ludźmi to tematy, które teraz są Ci bliskie. Nie uciekaj od tego. Dostrzeż każdą osobę z Twojego otoczenia. Czego ona Cię uczy? Co Ci pokazuje? Zobacz, jak Cię wspiera. Wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną Dusz. Wszyscy jesteśmy dla siebie stworzeni. Wszyscy wspólnie się uczymy. 

 

DROGA ŻYCIA 5: PODRÓŻE DO WNĘTRZA

Jako numerologiczna Piątka, a z numerologią związany jest ten horoskop, potrzebujesz swobody, podróży, wolności. Jesteś wolna sama w sobie, a wszelkie ograniczenia, które Saturn, a wraz z nim cały świat narzuca, są dla Ciebie nie do zniesienia, nierzadko sprawiają wręcz fizyczny ból i strach o to, czy kiedykolwiek jeszcze będzie inaczej. Kiedy jesteś w domu, podróże także są możliwe. Wrażenia i ekscytacja dostępne są dla Ciebie nie tylko poprzez fizyczne doświadczanie, ale także poprzez medytację, książki podróżnicze, filmy przyrodnicze, podróże astralne i senne. Zanurz się w głębię swego oceanu, a odkryjesz nieznane dotąd obszary Twojego własnego „ja”, które są źródłem nowej wiedzy i talentów. Zwalniając tempo, a często leżąc po prostu na kanapie, zaczynasz podróżować w myślach, a podróże te naprowadzą Cię na nowe pomysły, których realizacja już niedługo stanie się możliwa. Stwórz mapę swoich pomysłów i talentów i poczuj, w jaki sposób możesz je wykorzystać na nowo (wskazówka – nowe technologie Ci w tym pomogą) 😉 

 

DROGA ŻYCIA 6: HORYZONT NIE MA KOŃCA

Znasz piosenkę Dawida Podsiadły „Trójkąty i kwadraty”? Posłuchaj jej. Tam, gdzie jest słońce i dzień, gdzie indziej jest księżyc i noc. Z pary powstaje deszcz, grad, śnieg, chmury. Ten, kto stoi obok, przez kogoś może być niezauważony, inny zaś oniemieje na jego widok. Po burzy zawsze wychodzi tęcza, ale nie zawsze w trakcie burzy jesteśmy tego świadomi. Nie dla wszystkich jest ona zauważalna. To, jak postrzegasz świat, to, co dzieje się obecnie i co wydarza się w Twoim życiu jest tylko jedną z perspektyw. Horyzont nie ma końca. Spuść więc ze smyczy każdą męczącą Cię myśl i spójrz na siebie oraz wszystko, co Ciebie otacza z innej perspektywy. Jesteś bezpieczna. Wszystko będzie dobrze. 

 

DROGA ŻYCIA 7: PRZYJMIJ OBFITOŚĆ, KTÓRĄ WYSYŁA CI WSZECHŚWIAT

Jako Siódemki nie trzeba Cię zachęcać do tego, byś spojrzała wgłąb siebie – robisz to prawie nieustannie. Wciąż analizujesz, sprawdzasz, szukasz wiedzy. A gdyby tak zrobić inaczej i, zamiast ciągłego analizowania, po prostu zaakceptować to, co jest i przyjąć obfitość, którą daje Ci Wszechświat? 😉 Obfitość nie jest wyłącznie materialna. To czas, który otrzymujesz, by zająć się tym, na co dotychczas nie miałaś możliwości. To relacje, które możesz zacieśnić z innymi, nawet na odległość. To nowe talenty, których bałaś się lub nie chciałaś rozwijać. To nowe zainteresowania. To miłość, którą jesteś obdarowywana każdego dnia przez swoje serce. To naturalne piękno, które możesz dostrzec w lustrze. To słońce, które świeci, a Ty masz możliwość na nie popatrzeć. To zabawa z dziećmi czy kotem, które zawsze odkładałaś na rzecz obowiązków. Czym jest dla Ciebie obfitość? 

Porzuć więc wszystkie „muszę” i „powinnam”, zaakceptuj to, co jest i przyjmij to, co do Ciebie przychodzi, bo jest to dla Ciebie dobre. 

 

DROGA ŻYCIA 8: KONTROLA

Kontrola to słowo, o którym łatwo zapomnieć. Żyjesz przecież w miejscu i czasach, gdzie wszystko musi być zaplanowane, sprawdzone, udowodnione, wykonane perfekcyjnie i skontrolowane kilkukrotnie, żeby mieć pewność, że na pewno jest tak, jak było to oczekiwane. Teraz także ludzie próbują utrzymać kontrolę nad tym, co się wydarza, chcą mieć poczucie, że panują nad sytuacją. Ty także możesz tak czuć, jak wiele osób, ale najlepszą radą, jaką możemy dać Ci w tym momencie jest: odpuść kontrolę. Nie wszystko wydarza się tak, jakbyś chciała. Nie wszystkie plany wypaliły. Nie oznacza to jednak, że świat się wali, a Ty pozostaniesz bez wsparcia. Po trudnych czasach przychodzi odbudowa, a Ty jesteś w tym doskonała. Odpuść więc zamartwianie się o przyszłość i próby uchwycenia nieuchwytnego. Zrelaksuj się. Odpocznij. Posłuchaj muzyki, pobaw się z dziećmi. Rób swoje, ale bez wewnętrznej presji. Ona Ci w niczym nie pomoże. Kiedy zaufasz, że zostaniesz poprowadzona we właściwym kierunku, tak właśnie będzie. Teraz obserwuj siebie i pochwal za to, jak bardzo jesteś doskonała taka, jaka jesteś. Jesteś 🙂 Naprawdę 🙂 To jest czas właśnie na to. 

 

DROGA ŻYCIA 9: PRZESZŁOŚĆ JEST ZA TOBĄ

Nadszedł etap, w którym zamykają się drzwi, które muszą zostać zamknięte, kończą się relacje, które Tobie nie służą. Etap, w którym decydujesz o swojej przyszłości – nowej i lepszej trzeba dodać. Wszystko to, co dotychczas w Twoim życiu było nie do końca takie, jakie pragnęłaś, żeby było, trudne emocje, które się pojawiały, nieprzepracowane traumy, uzdrawia się. Choć proces uzdrawiania może nie być dla Ciebie łatwy – będziesz potrzebowała więcej snu, odpoczynku i relaksu, a także nie wszystko jeszcze dostrzegasz w różowych barwach, uwierz, że to, co należy do przeszłości jest już za Tobą. Afirmuj codziennie rano i wieczorem: „Otwieram się na szczęście i nową, lepszą przyszłość”. Przyszłość przychodzi wraz z każdym nowym dniem. Codziennie zauważysz, że jest lepiej. Krok po kroku. Trudna przeszłość jest już za Tobą. Od teraz wszystko będzie lepiej. Niezależnie od sytuacji zewnętrznej. Nie przejmuj się nią aż tak bardzo. Posłuchaj swojego serca – ono da Ci wsparcie i jasną odpowiedź. 

 

DROGA ŻYCIA 10: ZAUFANIE

Brak równowagi mógł wkraść się do Twojego serca, głowy i życia – prywatnego i zawodowego. Pamiętaj jednak, że równowaga to stan wewnętrzny, odzwierciedla to, co dzieje się w Tobie. Kiedy będziesz w pełni autentyczna i szczera wobec siebie samej i zadowolona z siebie, zaufanie pojawi się samoistnie. Posłuchaj głosu swojego serca. Co chce Ci przekazać? Czego naprawdę pragniesz? Przekieruj to, co mówi Ci umysł na prawdę Twojego serca i zaufaj, że to, czego pragnie serce pochodzi z głębi Duszy. To jej głos. Co mówi do Ciebie Dusza? Kocham Cię. Jesteś bezpieczna. Kiedy podążasz za moim głosem, wydarzają się rzeczy najlepsze dla Ciebie. Nigdy nie jesteś sama. 

Czasami ludzie postępują według schematów, które zostały im narzucone przez inne osoby, doświadczenia z poprzednich wcieleń, system rodowy. Ale Dusza zawsze wie, czego pragnie. Kiedy zaufasz więc sobie samej i uwierzysz w to, że możesz wszystko, tak właśnie będzie. Zapytaj więc swojej Duszy, co chce Ci powiedzieć i słuchaj. Zaufaj. 

 

DROGA ŻYCIA 11: SUKCES

Czym jest dla Ciebie sukces? Definicja sukcesu ulega teraz przedefiniowaniu. Sukces to nie tylko kariera, wpływowość i zarabianie mnóstwo pieniędzy. To przestaje mieć znaczenie. Zdrowie, życie w harmonii, bliskie więzi z innymi, przyjacielskość, dbanie o swoje szczęście, troska o swoją rodzinę, opiekowanie się ludźmi, przełamywanie swoich wewnętrznych barier, porzucanie starych, krzywdzących wzorców, asertywność, pokora, wewnętrzna akceptacja. Czy to także może być sukces? Tylko Twoja wewnętrzna prawda na temat sukcesu jest właściwa. Jest doświadczeniem, wzbogacającym Cię na drodze rozwoju. Poszukaj więc swojej definicji sukcesu, a stanie się on dla Ciebie dostępny szybciej niż Ci się wydaje. Jesteś gotowa na sukces. 

 

DROGA ŻYCIA 12: INTUICJA 

Twoja intuicja z każdym dniem staje się coraz silniejsza i słyszysz ją coraz wyraźniej. Ale czy jej ufasz? Jesteś wyjątkową osobą, która otrzymuje wiedzę poprzez intuicję. Wiesz, kiedy coś się wydarzy czy to w związku z Tobą, czy też z Twoimi najbliższymi. Czujesz, co Twoje serce Ci mówi. Otwórz się na komunikację ze swoją Duszą i intuicją. Rozmawiaj z nią codziennie. Zapisuj pytania i odpowiedzi, które do Ciebie przychodzą. Nie oceniaj ich. To ćwiczenie na zaufanie Twojej intuicji i usłyszenie jej głosu bardziej. Nie potrzebujesz na to wiele czasu. Po prostu pobądź z sobą przez chwilę. To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać. Twoja Dusza pragnie się z Tobą skomunikować. Czy rozpoczniesz dialog? 

 

Przeczytaj także: Poproś Archanioły o wsparcie

2 myśli w temacie “Niehoroskop na kwiecień 2020

  1. Witam. Dotychczas informacje, które docierały do mnie nie potrzebowały żadnego hasła. Ten artykuł jest zabezpieczony hasłem. Czy mogę prosić o dostęp do artykułów? Będę bardzo wdzięczna bo z dużą przyjemnością je czytam i pomagają mi  w codziennym spojrzeniu na świat Pozdrawiam Krystyna Pierzchała   W dniu 2020-04-03 12:19:06 użytkownik WordPress.com napisał:

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: