Artykuły warte przeczytania w czasie kwarantanny

Zastanawiałam się czy i co pisać na temat obecnej sytuacji, ale nie znajdowałam innych słów, jak po prostu: spokój, zwrócenie się do wnętrza, zmiana oraz powrót do równowagi. Czasami radykalny brak równowagi zmusza nas do zatrzymania się i zadania sobie pytania: „Czego potrzebuję? Czego potrzebują moi bliscy? Czy dostarczamy tego sobie?”. W biegu życia codziennego zapominamy o sobie i o tym, co jest naprawdę ważne, a takie sytuacje jak teraz – brak stabilności, niewiedza na temat tego, co będzie jutro,  zdrowie – pomagają przetransformować to, co nie działa i zatroszczyć się w końcu o siebie i o całą planetę. 

Postanowiłam zebrać kilka tekstów, które najtrafniej i najpiękniej opisują, co możemy zrobić dla siebie w tym czasie, czego się spodziewać i jak do tego wszystkiego podejść. Od moich Przewodników natomiast przekazuję, że to, co teraz jest naprawdę ważne, to zadbanie o swoje ciało, odpowiednie odżywienie, ruch w miarę możliwości, ale także przyjemności takie jak aromatyczna kąpiel czy masaż od ukochanej osoby, medytacja i zwrócenie się do siebie. Teraz warto zadać sobie pytania, które nurtowały Was od dawna i odpowiedzenie sobie na nie prosto z serca. Kiedy ten czas minie, przyjdą możliwości na realizację tego, czego zawsze pragnęliście, ale dotychczas głowa podpowiadała Wam, że się nie da. Serce mówi: da się. Uwierz i zaufaj!

Astrologia Pełni, Wiatr zmian 2020 – efekty koniunkcji Saturna i Plutona

Maria Moonset przepięknie opisała obecne i nadchodzące wydarzenia z perspektywy astrologicznej. Nie są to proroctwa na wyrost, a analiza oparta o to, co wydarzało się na przestrzeni lat, kiedy tranzyty planet były takie, jak teraz i jakie może to mieć przełożenie na obecne czasy. Będzie się działo. Tutaj do przeczytania cały tekst.  

 

W Przestrzeni Serca, Rozmowy z Duszą u progu przejścia 

Rozmawiać z Duszą może każdy. Czy to za pomocą dwupunktu, łączeniem się z Polem Serca, Kronikami Akaszy, medytację czy po prostu samoistnie. Metod jest wiele. Ale rozmawiać z Duszą i to opisywać świetnie potrafi Sylwia Sadowska z Przestrzeni Serca. O tym, co się teraz wydarza i jakie to może mieć efekty z punktu widzenia Duszy przeczytacie tutaj.  Naprawdę bardzo polecam cały blog inspirowany Duszą. 

 

Agnieszka Maciąg, Całkowita pewność w niepewnych czasach 

Jak zamienić lęk w zaufanie, co możemy zrobić dla siebie, kiedy nie wiemy, co wydarzy się jutro, jak oswoić tę bezsilność i zadbać o najwyższe wibracje? Swój przepis daje Agnieszka Maciąg w przepięknym i dodającym otuchy tekście, dostępnym tutaj.

 

Matt Kahn, Odwaga ponad koronawirusem 

Po angielsku, ale dla tych, którzy nie władają tym językiem bardzo dobrze, translator też sobie poradzi. O odwadze, transformacji świata i o wibracjach obfitości pisze Matt Kahn, który jak nikt rozumie, jak wielka siła jest w miłości bezwarunkowej. Tekst do przeczytania tutaj.

 

Roberto Barnai, Wirus w ujęciu Totalnej Biologii/Biologiki

Nie tekst, a filmik, który pokazuje wirusy i choroby z nieco innej perspektywy ku rozszerzeniu percepcji.

 

Akademia Ducha, Wszystko jest energią kontrolowaną przez nasze myśli. Wykorzystaj potęgę swojego umysłu.

O prawie przyciągania, energii i sile umysłu i jego oddziaływaniu na rzeczywistość pisze Akademia Ducha.

 

EmiBfly, Wyzwanie medytacyjne, by przetrwać ten czas 

Na koniec, dla chętnych, 7-dniowe wyzwanie medytacyjne od EmiBfly, które zaczyna się juz 18.03 po to, by otworzyć swoją uważność i zwrócić się do wnętrza. Tutaj link do wyzwania.

 

Dużo spokoju i zrozumienia, a także – jak zawsze – zdrowia oraz cudownego czasu we wnętrzu siebie 🙂 

 

Przeczytaj także:Transformacja. Jakie energie przyświecają 2020?

3 myśli w temacie “Artykuły warte przeczytania w czasie kwarantanny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: