Znajdź opiekuna Twojego znaku zodiaku

Każdy znak zodiaku ma swojego patrona – Anioła Stróża, który opiekuje się wszystkimi, urodzonymi pod daną gwiazdą. Sprawdź, jaki Archanioł opiekuje się Twoim znakiem. 

Baran 

Twój Anioł to Ariel. Pomoże Ci w zmanifestowaniu Twoich materialnych potrzeb, doradzi w wyborze kariery, ale też wesprze Cię podczas medytacji na łonie natury czy w pracy w ogrodzie. 

 

Byk

Twój Anioł to Chamuel. Pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz (od zgubionych kluczy po nową pracę) oraz wesprze Twój związek, pomoże rozwiązać konflikty lub postawi na Twojej drodze nową miłość (jeśli jej szukasz). 

 

Bliźnięta

Twój Anioł to Zadkiel. Pomoże Ci pożegnać się z trudną przeszłością, ukoi bolesne wspomnienia i wspomoże na drodze wybaczenia. Wesprze Cię także w nauce i podczas egzaminów, zwłaszcza, jeśli masz do zapamiętania wiele faktów i liczb 😉 

 

Rak

Twój Anioł to Gabriel – dostarczyciel ważnych wiadomości i znaków. Pomoże Ci w komunikacji z innymi, wspiera pisarzy, artystów, nauczycieli i aktorów. Pomoże Ci w trudach rodzicielstwa oraz jeśli starasz się o dziecko lub adopcję. 

 

Lew

Twój Anioł to Raziel. Pomoże Ci w zrozumieniu uniwersalnych wartości, zinterpretować sny i uzdrowi poprzednie wcielenia. 

 

Panna 

Twój Anioł to Metatron. Pomoże Ci w uzdrowieniu na każdym poziomie życia, wyśle do Ciebie pomysł na rozwiązanie problemu i wesprze Ci w zrozumieniu Wszechświata, zwłaszcza, jeśli jesteś bardzo wrażliwą osobą. Wspiera dzieci Indygo i Kryształowe w utrzymaniu ich misji życiowej. 

 

Waga

Twój Anioł to Jofiel, miłośnik piękna i porządku. Uprzątnie bałagan w Twoim życiu, pomoże zachować Ci pozytywne myśli i upiększy Twoje uczucia. 

 

Skorpion

Twój Anioł to Jeremiel. Przynosi Ci duchowe wizje i pomaga zinterpretować je. Pomaga Ci zweryfikować swoje postępowanie, żebyś mogła wprowadzić poprawki i zaczęła żyć tak, jak tego pragniesz. Pomaga Ci wyjść z cienia. 

 

Strzelec

Twój Anioł to Raguel. Pomoże Ci zharmonizować każdą sytuację, załagodzić konflikty i nieporozumienia oraz przyciągnie nowych przyjaciół. 

 

Koziorożec

Twój Anioł to Azrael. Imię tego Archanioła oznacza „ten, któremu pomaga Bóg”. Pomoże Ci ukoić ból i cierpienie, zwłaszcza po stracie bliskiej osoby. Wspiera psychologów, którzy pomagają innym w żałobie. 

 

Wodnik

Twój Anioł to Uriel. Pomoże Ci w rozwoju intelektualnym, podsunie kreatywne rozwiązania i pomysły oraz wesprze przy egzaminach oraz szkole. Jeżeli zajmujesz się pisaniem lub przemawianiem, poproś Archanioła Uriela o przewodnictwo. 

 

Ryby

Twój Anioł to Sandalfon. Pomaga rozwiać wszelkie wątpliwości i odpiera zmartwienia. Wspiera artystów, zwłaszcza muzyków. Jeżeli masz jakiekolwiek zmartwienie, włącz muzykę i poproś Sandalfona o protekcję. 

 

Przeczytaj także: Czy dziś jest Twój szczęśliwy dzień?

 

Źródło: Doreen Virtue, Podręcznik Anielskiej Terapii, P&G 2011

2 myśli w temacie “Znajdź opiekuna Twojego znaku zodiaku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: