Czy dziś jest Twój szczęśliwy dzień?

Kiedy podpisać umowę o pracę, a kiedy się z niej zwolnić? Którego dnia wziąć ślub, a kiedy nie robić zupełnie nic, oprócz leżenia na kanapie i oglądania ulubionego serialu? Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, ale dzięki numerologii można zaplanować najważniejsze wydarzenia. W jaki sposób?

Najpierw oblicz wibrację dnia, sumując wszystkie liczby wybranej daty. Na przykład 27.01.2020, czyli 2+7+1+2+2=14 -> 1+4 = 5.

Następnie do wibracji dnia dodaj liczbę swojej drogi życia. Drogę życia otrzymuje się poprzez zsumowanie wszystkich liczb daty urodzenia i sprowadzenie jej do liczby pierwszej*.

Wzór na osobistą wibrację danego dnia będzie wyglądał więc tak:

wibracja dnia + droga życia = osobista wibracja dnia 

Za pozytywne wibracje uważa się 4, 5, 6, 7, 8 oraz 9, niekorzystne zaś to 1, 2 oraz 3. Co zatem oznaczają poszczególne liczby?

Wibracja 1. W tym dniu ego wysuwa się na pierwszy plan, dlatego nie powinno się zawierać umów, przeprowadzać transakcji finansowych, brać kredytów, zmieniać pracy. Nie należy też kupować i sprzedawać domów czy samochodów, ponieważ można narazić się na oszustwo i straty. W tym dniu wszelkie decyzje mogą być niekorzystne.

Wibracja 2. To dzień, kiedy powinno się przystopować, wziąć wolne i po prostu zająć się sobą. To najlepszy czas na medytację, rozwój osobisty, dobrą książkę lub naukę nowych rzeczy, ponieważ dwójka sprzyja kształceniu.

Wibracja 3. Ten dzień także powinno poświęcić na samorozwój, ale też na zdrowie. To najlepszy czas na wizytę u lekarza, terapeutyczną głodówkę czy zadbanie o higienę umysłu. Warto tego dnia spojrzeć na potrzeby innych i pomóc im, jeżeli tego potrzebują. Warto poświęcić się też twórczości literackiej.

Wibracja 4. Idealny moment na zakupy i duże transakcje, na założenie działalności, podpisanie umowy o pracę oraz wdrażanie nowych projektów. Jeżeli planujesz wzięcie kredytu lub pożyczki, postaraj się, żeby umowa kredytowa została podpisana pod wibracją liczby 4.

Wibracja 5. Zmiany, kreatywne myślenie i podróże – piątka to liczba wolności i kreatywności, dlatego ten dzień jest idealnym momentem, żeby wprowadzać wszelkie zmiany do swojego życia, podróżować, tworzyć i kreować, ale także kupować i sprzedawać. To bardzo szczęśliwy dzień.

Wibracja 6. Ten dzień warto poświęcić na planowanie budżetu i wszelkie transakcje finansowe, ale także na produktywną pracę, ponieważ wibracja liczby 6 zapewnia przepływ finansowy i powodzenie w pracy, jeśli się o to postarasz.

Wibracja 7. Wibracja korzystna do zakładania rodziny, zawierania związków, także biznesowych, branie ślubu, zakładania firm rodzinnych, zawierania nowych przyjaźni, ale też do przebaczania i poprawiania relacji z innymi. Ten dzień jest także dobry na wszelkie przedsięwzięcia i zakupy.

Wibracja 8. To Twój szczęśliwy dzień. Wszystko tego dnia Ci się uda, zwłaszcza w pracy. Pamiętaj jednak, że jest to dzień aktywności, dlatego nie powinno się lenić.

Wibracja 9. To dzień, kiedy powinno się finalizować wszelkie umowy, zakupy nieruchomości i innych. To świetny czas, kiedy wszystko powinno iść po Twojej myśli.

Przeczytaj także: Co mówi o Tobie dzień urodzenia?

*Kiedy sumą drogi życia jest 28 lub 37, wtedy drogą życia jest liczba 10. Kiedy jest 29 lub 38, wtedy droga życia wynosi 11. W przypadku sumy wynoszącej 39 lub 48, droga życia wynosi 12. Żeby mieć pewność, czy poprawnie obliczyłaś swoją drogę życia, spróbuj obliczyć ją na kilka sposobów. Więcej na ten temat przeczytasz tu >>>

5 myśli w temacie “Czy dziś jest Twój szczęśliwy dzień?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: