Sposób na uzdrowienie każdej sytuacji

Praktycznie każdy z nas ma w życiu jakąś sytuację, która wymaga uzdrowienia – finanse, relacja z bliskimi, brak pracy, brak miłości, problem z wyrażaniem emocji, zdrowie… Niezależnie od tego, co to jest dokładnie, możesz poprosić Archanioła Rafaela o pomoc.

Imię Archanioła Rafaela oznacza „Bóg uzdrawia”. Znany jest jako Anioł radości, miłości i śmiechu. Pomaga ludziom i zwierzętom w uzdrowieniu myśli, uczuć, ciała i duszy. Jego kolorem jest zieleń. Możesz poprosić Archanioła Rafaela, by otoczył Cię swoim zielonym promieniem uzdrowienia w każdej chwili i w każdym problemie.

Zamknij oczy. Weź głęboki wdech i wydech. Połącz się ze swoim sercem i odczuwając tylko miłość, skontaktuj się z Archaniołem Rafaelem za pomocą poniższej modlitwy.

Archaniele Rafaelu, Łączę się z Twoim boskim światłem uzdrowienia. Proszę, żebyś wniósł to boskie światło w każdą sferę mojego życia. Daj mi siłę do wejścia w podróż i obdarz mnie miłością, której potrzebuję do uzdrowienia mojego serca. Błogosławiony Rafaele, szanuję Twoją delikatną obecność i proszę Cię, żebyś kroczył u mojego boku podczas tej uzdrawiającej podróży.

 

Przeczytaj także: Znajdź opiekuna swojego znaku zodiaku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: