Jak wykorzystać czas równonocy jesiennej?

Zbliżamy się do równonocy jesiennej (23-24 września) i do nowego roku numerologicznego (25 września). O nowym roku numerologicznym będzie osobny wpis, dzisiaj zaś o energiach, które zadziewają się w przestrzeniach i jak wykorzystać czas równonocy. 

Jesteśmy pod wpływem bardzo silnych świetlistych energii, które oczyszczają nas z gęstości doświadczeniowej: oczyszczają się programy rodowe, schematy myślowe, które trzymają nas w lęku i niepewności, programy z poprzednich wcieleń. Oczyszczanie to jest intensywne, często na poziomie nieświadomym: w snach, poprzez emocje i poprzez ciało. Możemy od jakiegoś czasu odczuwać emocjonalną huśtawkę, nie wiadomo skąd. Mogą wychodzić emocje, traumy i wspomnienia, które wydawały się dawno przerobione. Mogą pojawiać się bóle kości i stawów, kiedy przepracowujemy kwestie rodowe oraz problemy z zatokami i gardłem, kiedy pojawiają się tematy związane ze sprawami, które nie są zgodne z naszą prawdą w obecnej rzeczywistości. Sny zaś mogą wyglądać, jak film sci-fi – wtedy prawdopodobnie uwalniają się rzeczy z poprzednich wcieleń. 

Mogą weryfikować się teraz nasze relacje ze sobą i z innymi ludźmi. Możemy zauważyć, że przestaliśmy rezonować z rzeczami, które dotychczas były naszą codziennością. Możemy czuć się zagubieni, ale jednocześnie intuicja rozszerzać się i ukazywać prawdę serca, a my możemy mieć coraz większe pragnienie, by po prostu podążać za tym, co mówi serce, choćby nie wiem co. 

Możesz zauważać coraz częściej synchroniczność, np. w postaci liczb: 11:11 czy 444, pomyśleć o kimś i za chwilę ten ktoś się do Ciebie odzywa albo pomyśleć o wycieczce i akurat w tym momencie wyświetli się oferta z tą właśnie wycieczką 😉 

To wszystko wydarza się po to, żeby uwolnić nas od ciężkości i podnieść nasze wibracje, a także, by w naszym otoczeniu znalazły się osoby, które podobnie z nami rezonują. Wydarza się to po to, byś mógł/a zobaczyć, jak wielką moc kreacji posiadasz. Jeżeli czujesz, że ogarnia Cię ciemność, nieprzemijający smutek, strach i zgorzknienie, rozważ oczyszczanie energetyczne. Kiedy zaś odczuwasz całą ferię emocji, ale wiesz, że w tym wszystkim jest światło, pozwól przepłynąć wszystkim emocjom. One oczyszczają Twoje ciało, umysł i duszę z ciężaru doświadczeń, które nosisz w sobie od wcieleń. Kiedy pozwolisz im się przejawić, pojawi się lekkość i ulga. 

Jesteśmy stworzeni do tego, by świecić swoim światłem. Właśnie teraz to światło otrzymuje możliwość przejawienia się. 

Czas równonocy jesiennej będzie dążył do równowagi. Pokaże, czego potrzebujemy najbardziej: może to będzie odpoczynek, może kontakt z naturą, może zmiana pracy, a może trzeba będzie sobie popłakać. Może to będzie najwspanialszy dzień w roku, kiedy poczujemy siłę i moc do działania. Może będzie to moment, w którym otrzymamy wiedzę i nową wizję siebie. A może dla kogoś przyjdą oczekiwane od dawna zmiany? 

Równowaga – to klucz do bycia w obecnym czasie. Zwróć swoją uwagę na to, czy są jakieś elementy w Twoim życiu, w których nie ma harmonii albo te, do których chciał_byś wprowadzić więcej światła. A w wieczór równonocy jesiennej weź jedną białą i jedną pomarańczową lub złotą świecę, olejek pomarańczowy, kartkę papieru i cynamon. Na kartce zapisz wszystko to, od czego chcesz się oczyścić, zamknąć jakiś rozdział lub uwolnić się od myślokształtów czy innych spraw. Następnie zapal białą świecę i spał kartkę w jej płomieniu. Świecę zostaw do całkowitego wypalenia. W czasie, kiedy biała świeca się pali, pomyśl/poczuj lub rozpoznaj, co chciał_byś zaprosić do swojego życia w zamian. Możesz połączyć się z polem serca lub kronikami Akaszy, albo wejść w medytację i poprosić swoją intuicję o wskazówki. A potem weź pomarańczową lub złotą świecę i myśląc o tych cudownych rzeczach, które chcesz przyciągnąć, nasmaruj ją olejkiem i posyp cynamonem. A kiedy biała świeca wypali się do końca, zapal pomarańczową i jej także pozwól wypalić się do końca. 

Pomarańczową świecę możesz zapalić innego dnia. Nie musi być to dokładnie w równonoc. Cynamon i pomarańcza pomagają w przyciąganiu obfitości. 

Podaruj sobie także dużo troski i uwagi. Nasze Dusze wykonują teraz bardzo dużą pracę, oczyszczając nas ze wszystkich pozostałości, dlatego nasza produktywność czy efektywność mogą być niestandardowe. Bądź dla siebie i innych wyrozumiał_, ponieważ każdy przechodzi swój proces uzdrawiania i dla każdego może wyglądać on inaczej.

Jesteś miłością. Pozwól miłości wypełnić całe swoje życie )

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: