Roczny horoskop z podpowiedziami Duszy na styczeń

2022 rok jest magiczny pod wieloma względami. Dwójki w numerologii karmicznej oznaczają współpracę, wiarę, połączenie z Bogiem, astrologię i energię samą w sobie. Szóstka zaś (sumując wszystkie liczby roku 2022 otrzymujemy 6) oznacza materię, pieniądze, dobrobyt, nieruchomości, ale także rodzinę i harmonię. Tematem przewodnim tego roku będzie więc fizyczna manifestacja energii. 

Myśli, słowa, emocje mają gigantyczną moc. W tym roku przekonamy się o tym wyjątkowo. Wszelkie pomysły będą mogły wydarzać się w rzeczywistości znacznie szybciej niż wcześniej. Prawdopodobnie wielu ludzi obudzi się i zainteresuje rozwojem duchowym, astrologią, duszą samą w sobie i zaczną uczyć się, jak działać w zgodzie z nią. Bardzo możliwe, że zaczną zmieniać pracę na bliższą sercu i powstaną nowe zawody, o których dotychczas nikt nie pomyślał. Na pewno będzie to rok wielkiej wiary i przełomów. Stare struktury, schematy i działania oparte na władzy i rywalizacji załamią się, żeby stworzyło się nowe. A jakie będzie to nowe? Wszystko jest możliwe. To my kreujemy rzeczywistość. Dlatego zwróć uwagę na to, jakie myśli, słowa i emocje pojawiają się i wychodzą z Ciebie oraz jaki to ma wpływ na Twoją rzeczywistość. Ponieważ w 2022 manifestacja będzie natychmiastowa. 

Na początek roku horoskop szczególny, ponieważ powstał on z pomocą kart, które stworzyłyśmy razem z Wytwórnią Obfitości. Karty te stworzone zostały z pomocą Kronik Akaszy i służą rozmowie ze swoją Duszą. Są bardzo uniwersalne, a zarazem docierają do głębokich warstw nas samych. Jeżeli także chcesz je mieć u siebie, kliknij tu >>>

Co więc będzie dla Ciebie ważne w 2022? 

DROGA ŻYCIA 1: PRZYJEMNOŚĆ

Tematem-kluczem dla Ciebie na 2022 rok to przyjemność. Czas harówki i ciężkiej pracy się skończył. Przekieruj swoją energię na poczucie przyjemności. To, co robisz, to, co myślisz, to co czujesz, nie musi być ciężkie i nieprzyjemne. Mogą stać się lekkie, przyjemne, pełne dobra. Czasem wystarczy zmiana nastawienia. W innym przypadku będzie wymagało to zmian na poziomie fizycznym. 

Zastanów się więc, co sprawia Ci przyjemność? Jak chcesz, żeby wyglądało Twoje życie? A może już jest przyjemne i nic nie trzeba więcej robić, tylko poddać się prądowi życia? A może jednak potrzebujesz dokonać zmian? Które obszary są dla Ciebie przyjemne, a które sprawiają Ci kłopot? Co musi się zmienić, żeby było przyjemniej?

Ten rok będzie sprzyjał w tworzeniu warunków przyjemnych w każdej sferze życia. Pozwól sobie na to. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Wszystko, co wydarza się w Twoim życiu, działa na Twoją korzyść. Zaufaj, że Twoje serce zawsze zna właściwą drogę, a Wszechświat umożliwia Ci realizację ścieżki Twojej Duszy w każdym momencie

DROGA ŻYCIA 2 : SŁOWA

Słowa mają wielką moc. Tworzenia. I też taki będzie Twój rok – pełen kreatywności i mocy słowa. Być może już wcześniej zastanawiał_ś się nad tym, żeby założyć kanał na YouTubie, zostać coachem, napisać książkę lub pójść na kurs pisania. Albo od dawna chciał_ś coś powiedzieć, ale słowa grzęzły Ci w gardle i nie potrafił_ś ich wyrazić. Albo jesteś w relacji, w której nie ma równowagi lub w pracy, w której hierarchia ma duże znaczenie i dotychczas brakowało odwagi, by to zmienić.  Ten rok przyniesie Ci asertywność, kreatywność i możliwości do wyrażenia siebie. 

Pomyśl więc, co jest dla Ciebie ważne. Jakie słowa najczęściej wypowiadasz? Jakie myśli generujesz? Co chcesz najbardziej wyrazić? Jakie przeznaczenie pragniesz sobie stworzyć?

Zrób sobie pisemną mapę marzeń/celów na ten rok. Napisz, co pragniesz przyciągnąć do swojego życia. Opisz wszystko, co jest dla Ciebie istotne, w najdrobniejszych szczegółach. A potem zobacz, jak to się realizuje i wykorzystaj możliwości, które daje Ci Wszechświat. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Czym jest Twoja prawda? Żadna prawda nie jest jedyną słuszna. Na każdym etapie życia prawda ewoluuje, pokazuje nowe aspekty i daje kierunek. Pokazuje także różnorodność świata. Każda prawda jest wartościowa i właściwa. 

DROGA ŻYCIA 3 i 12: ZASŁUGIWANIE

Zasługiwanie zawiera w sobie słowo „służenie”. Czy to oznacza, że musisz się naharować, zamęczyć, żeby na coś zasłużyć? Czy tak wygląda Twoje życie? Czy tak czujesz się teraz? Czy kiedykolwiek tak myślał_ś? 

Rok 2022 będzie dla Ciebie bardzo dużym przełomem świadomościowym. Nie musisz być perfekcyjn_, żeby być wartościow_. Nie musisz robić więcej, niż masz na to siły. Nie musisz zasługiwać na uznanie mamy, taty, szefa czy kogokolwiek. Już samo to, że istniejesz na Ziemi sprawia, że spełniasz swoją rolę. W pełni zasługujesz na wszystko, czego potrzebujesz. Bo jesteś. I jesteś bardzo ważn_. 

Ten rok pozwoli Ci zrozumieć, że nie trzeba być jakimś, żeby być wystarczająco dobrym. Że możesz wszystko. I zasługujesz na to, by godnie żyć. Wystarczy, że nauczyć się przyjmować dobro od Wszechświata. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Miłość nie wymaga. Miłość po prostu jest. Ty także jesteś. Pochodzisz z miłości. Oświetl momenty w swoim życiu, w których miłość zakiełkowała i otoczyła Cię swoją bezinteresownością. 

DROGA ŻYCIA 4: PROCES

2022 rok to dla Ciebie czas głębokiej transformacji i przełomów na każdym poziomie życia. Wszystko, co wydarza i będzie wydarzyło się w Twoim życiu będzie miało za zadanie pokazanie Ci czegoś wartościowego o Tobie i nakierować Cię na działania zgodne z Planem Twojej Duszy

Być może czeka Cię przeprowadzka, zmiana pracy, nowy związek lub niespodzianka, której w życiu byś się nie spodziewał_, a która da zaprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz się znaleźć w swoim życiu. 

W tym roku czeka Cię wiele nowych znajomości, a każda z nich będzie miała na Ciebie duży wpływ. Pozwól więc sobie przyjąć perspektywę z lotu ptaka i poobserwuj siebie w każdej relacji, w każdej sytuacji i w każdym momencie. Nie oceniaj siebie. Po prostu pozwól sobie być w tym procesie, a na koniec roku wyciągnij wnioski. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Intuicja zawsze daje Ci znaki. Czy je widzisz/słyszysz/czujesz? Czy za nimi idziesz? Kiedy czujesz największe połączenie ze swoją intuicją? Co przeszkadza Ci w pójściu za jej przekazem?

DROGA ŻYCIA 5: BRANIE

Czy wiesz, że wszystko, czego potrzebujesz, jest już stworzone i jest dla Ciebie dostępne? Często przekonania umysłu lub brak wiary w siebie sprawiają, że wydaje się, że tak nie jest. Że trzeba dużo dać, żeby móc coś wziąć. Że czegoś nie możesz mieć/zrobić lub że będzie to dla Ciebie dostępne dopiero wtedy, kiedy…. I tutaj pojawia się warunkowanie. Rok 2022 mówi o materializacji swoich pragnień. Dlatego też dla Ciebie ważnym tematem będzie przyjmowanie. 

Czy czujesz, że więcej dajesz czy bierzesz? Czy masz równowagę w tym obszarze? 

Wszechświat chce Cię zapewnić, że wszystko to, czego pragniesz, otrzymasz. Przygotuj się na uśmiech od losu. Może czekać Cię niespodzianka w postaci dodatkowego dochodu albo podróż do wymarzonego kraju albo inne szczęście. Chyba, że nie będziesz chciał_ tego dostrzec i poszukasz dziury w całym 😉

 Uwierz w siebie i otwórz się na przyjmowanie, bo w tym roku otrzymasz wiele. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Doceń to, czego już dokonał_ś. Doceń to jak_ jesteś. Stawiaj sobie cele, nie oczekiwania. Wysyłaj intencje, nie wymagania. 

DROGA ŻYCIA 6: UWAGA

Uważność to temat, który będzie towarzyszył Ci w tym roku. Zdrowie, harmonia, relacje, praca i dom – wszystkie z tych sfer będą wymagały Twojej troski i uwagi. Niezwykle ważna będzie równowaga pomiędzy tym, co dajesz, a tym co zbierasz. Wszystko jest ze sobą połączone. Jeżeli nie będzie równowagi w pracy, odczują to także Twoi bliscy, jeżeli nie dasz sobie wystarczająco dużo odpoczynku, Twoje ciało będzie dawało o tym znać. 

Już teraz pomyśl o tym, na czym najbardziej skupiona jest Twoja uwaga i czy jest to dla Ciebie budujące, czy też jest coś,  czemu chciał_byś poświęcić więcej energii, ale nie widzisz możliwości? Poszukaj równowagi w każdym aspekcie Twojego życia. Twoje ciało Ci się za to odwdzięczy. 

A jeśli nie wszystko idzie zgodnie z Twoim wewnętrznym rytmem, poproś Wszechświat o pomoc. Słowa mają wielką moc, kiedy więc tylko poprosisz, stworzą się warunki do tego, by Twoja prośba została spełniona. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Częstotliwość, z jaką wibrujesz, zależy od Twojego samopoczucia i pozytywnych emocji. To z kolei decyduje, jakie sytuacje przyciągasz do swojego życia – wspierające lub utrudniające Ci dojście do Twoich wizji. Wdzięczność to stan, który podnosi wibracje, przyspiesza manifestację pragnień i pomaga dojść do miłości bezwarunkowej. Codziennie praktykuj medytację wdzięczności: wymień 10 rzeczy, za które jesteś wdzięczn_.

DROGA ŻYCIA 7: KONTROLA

Wydaje się, że jesteśmy w stanie kontrolować pewne aspekty swojego życia, ale czy to prawda? Wizja, że tak nie jest, jest przerażająca, a jeżeli coś, cokolwiek, może malutkiego podlega kontroli, sprawia, że czujemy się bezpiecznie? A co, gdyby tak odpuścić? 

2022 to dla Ciebie rok, który będzie wymagał od Ciebie odpuszczenia. Czego? Ty to wiesz najlepiej 😉 Wszechświat przygotował dla Ciebie różne niespodzianki i zwroty akcji, ale nie po to, żeby było Ci trudniej, a po to, by pomóc Ci wzrosnąć i skierować Cię na drogę, której nie mógł_byś sobie wymarzyć, a jest dla Ciebie właściwa. 

Czasem niektóre rzeczy będą niezrozumiałe, a docelowo zrozumiesz, że było to dla Ciebie najlepsze, co mogło się wydarzyć. Dlatego nie obawiaj się tego czasu. Zaufaj, że wszystko jest właściwe i nawet, jeżeli dzieje się coś, co z perspektywy umysłu może wydawać się negatywne, działa to na Twoją korzyść. 

Która sfera życia wymaga od Ciebie odpuszczenia kontroli? Odpowiedź na to pytanie przyniesie Ci wiele zrozumienia i swobody, z którą pójdziesz przez nowy rok. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Pamiętaj, że Twój wewnętrzny krytyk nie powstał po to, żeby Cię deprecjonować, tylko żeby Cię chronić. Używając zakodowanych programów, umysł w logiczny sposób chce przedstawić funkcjonowanie świata. Dzięki temu wydaje mu się, że ma kontrolę nad tym, co Cię spotka i jak będziesz się czuć. Razem w połączeniu z sercem tworzy możliwości do rozwoju w każdej sferze. Aby to zrobić, umysł potrzebuje odpuścić kontrolę i iluzję posiadania wyłączności i nieomylności. 

Przyjrzyj się swoim myślom i zdecyduj, które z nich są dla Ciebie pożyteczne na obecnym etapie, a które z nich warto odpuścić lub przetransformować. 

DROGA ŻYCIA 8: ZAUFANIE 

Tematem roku 2022 będzie dla Ciebie zaufanie. Dla numerologicznej ósemki sukces i dobrobyt są bardzo ważne. Nie lubią być ograniczane w dążeniu do swoich celów. Dlatego też bardzo ważne będzie dla Ciebie odcięcie się od wszystkiego, co wprawia Cię w poczucie braku i zaufanie sobie. Uwierz, że nawet jeżeli na zewnątrz nie wszystko dzieje się tak, jak zaplanował_eś, wszystko ułoży się tak, żeby było dobrze. 

Zaobserwuj, jakimi informacjami się karmisz. To, co przyjmujesz do swojego umysłu, jedzenie, którym się żywisz, programy, które oglądasz czy książki, które czytasz, mają na Ciebie duży wpływ i mogą zwłaszcza w tym roku wprawić Cię w zakłopotanie, niepokój, rezygnację. Jednak nie tędy droga. Przetransformuj wszystkie swoje obawy w zaufanie, że wszystko będzie dobrze. Wybieraj to, co Ci służy i sprawia, że czujesz się lekko. Sukces i tak do Ciebie przyjdzie. Może tylko w trochę innej formie niż myślisz. 

Z każdej sytuacji wybierz to, co było dla Ciebie dobre. Zaufaj i kreuj to, co chcesz przyciągnąć do swojego życia. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Ziemia ma swój określony rytm. Jest w niej miejsce na sianie, rośnięcie, zbieranie plonów, ale tyle samo czasu jest także na odpoczynek. Kiedy go nie ma, gleba się wyjaławia, nie dając odpowiednich plonów. 

Spójrz na siebie jak na Ziemię. Jakie plony zbierasz? Nie da się oszukać naturalnych praw. Jeżeli nie zapewnisz sobie odpoczynku, natura i tak zadba o to, żebyś go otrzymał_. 

Wiedz, że odpoczynek jest Twoim naturalnym prawem. Wykorzystuj je.

DROGA ŻYCIA 9: MOŻLIWOŚCI

Wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości. 2022 to dla Ciebie czas siania nowych intencji i pielęgnowania swoich pomysłów, by w przyszłości zebrać plony. Czego więc zawsze pragn_łeś? Czego potrzebujesz? Czego naprawdę chcesz? Wszystko jest możliwe. I ten rok to Ci pokaże. 

Podpowiedź Duszy na styczeń jest taka sama, jak ta na cały rok: Słowa mają moc tworzenia. Myśli tworzą słowa, słowa tworzą czyny, czyny – nawyki, nawyki – charakter. Charakter zaś tworzy przeznaczenie. Zaczynając kreować swoje przeznaczenie zwróć uwagę na to, jakie słowa wypowiadasz. 

Jesteś w polu nieograniczonych możliwości. Wszystko jest dla Ciebie dostępne. Wystarczy tylko, że odważysz się marzyć i spełniać swoje pragnienia, a ten rok będzie dla Ciebie magiczny. 

DROGA ŻYCIA 10: DOM

Dom, rodzina, korzenie. To tematy na 2022. Może więc to oznaczać przeprowadzkę, remont, założenie rodziny, odkrycie historii przodka, która zmieni Twoje spojrzenie na całą rodzinę, wybudowanie domu lub pracę w firmie rodzinnej. Może oznaczać także pewne problemy rodzinne, które będzie trzeba rozwiązać. Ale też ten rok wskazuje na konieczność przyjrzenia się swojemu wewnętrznemu domowi. Czy czujesz się w nim bezpiecznie? Jak czuje się Twoje serce? Czy dajesz sobie wystarczająco dużo przestrzeni i odpoczynku, czy też gnieździsz się ze swoimi potrzebami? Czy dbasz o harmonię w swoim domu? 

Wszechświat umożliwi Ci zajęcie się swoim domem w każdym jego aspekcie. W pracy wszystko się będzie układało, jeśli większą wagę przyłożysz do tego, by było Ci dobrze w Twoim domu. Zajmij się także uprawą roślin. One połączą Cię z Twoim rodem. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Jesteś na właściwej ścieżce. Wszystko, czego doświadczasz jest zgodne z przeznaczeniem Twojej Duszy. Wiele dróg prowadzi do jego wypełnienia, ale Twoja Dusza zawsze Cię do niego doprowadzi. 

DROGA ŻYCIA 11: INTUICJA

Nowy rok da Ci możliwość połączenia się ze swoją intuicją i głębokiej pracy nad nią. Bardzo możliwe, że zaczniesz medytować lub będziesz uczyć tego innych. Pojawi się na Twojej drodze wiele nauczycieli i kursów, które pomogą Ci połączyć się z celem Twojej Duszy

Najważniejsze jednak, byś w tym roku skoncetrował_ się na podążaniu za głosem swojej intuicji. Może wymagać to od Ciebie wprowadzenia zmian, by Twoje życie toczyło się zgodnie z planem Twojej Duszy. Może pokazywać Ci to, co Ci służy, a co nie jest Ci potrzebne na Twojej drodze. Może stawiać na Twojej ścieżce ludzi i wydarzenia, które Cię zaprowadzą na nowe tory i pokażą nowe rzeczy. Kiedy będziesz słuchać intuicji, zostaniesz wynagrodzon_. Energia zamieni się w materię. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Czy czujesz, że masz równowagę pomiędzy dawaniem i braniem? Jeśli nie – co u Ciebie przeważa i jaka jest tego funkcja? Czy dajesz, żeby sobie na coś zasłużyć? Czy bierzesz, bo uważasz, że Ci się to po prostu należy? 

We Wszechświecie istnieje zasada równowagi energetycznej. Kiedy coś dajemy, potrzebujemy dostać coś w zamian. Nie muszą to być rzeczy materialne. Może być to satysfakcja, spokój. Potrzebujemy poczuć się w równowadze. Gdy to nie następuje przez dłuższy czas, siły równoważące zadbają o harmonię na swój sposób. 

W której sferze czujesz największą dysharmonię? Co potrzebuje zrównoważenia? 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: