Nów księżyca w Strzelcu

Nów księżyca w Strzelcu z zaćmieniem Słońca już jutro. Czas, by dopełniły się procesy, które towarzyszą nam od dłuższego czasu. Czas pożegnać się z ciężarem, niepokojem, trudnymi emocjami, by zaprosić do swojego życia dokładnie emocje, wydarzenia i ludzi, dające tylko miłość i prawdę. O prawdzie i uwolnieniu też będzie ten nów. 

Co jest Twoją prawdą? Czy Twoje poglądy w ciągu ostatniego czasu radykalnie się zmieniły? Czy masz wątpliwości co do tego, jak funkcjonuje obecnie świat? Czy wydarzyło się coś, co sprawiło, że zacząłeś/zaczęłaś zastanawiać się nad tym, co jest prawdą, a też co nie?

Nie ma jednej uniwersalnej prawdy. Każdy poprzez swoje postrzeganie rozwija się i uczy. Jednak, kiedy to, co wcześniej było przez nas postrzegane teraz nie zdaje egzaminu, może warto przyjrzeć się temu, od czego chcemy się uwolnić i co przyciągnąć do swojej rzeczywistości, by stała się naszą normalnością? 

W now ten warto też wspomóc procesy oczyszczania. Jak pokazywał Archanioł Gabriel, grudzień jest czasem uwalniania. Warto więc oczyścić się fizycznie, energetycznie i emocjonalnie z tego, co nie służy, by w przesilenie zimowe i czas świąteczny wejść z zupełnie nową energią. 

Wskazówki od Archanioła Gabriela jak to zrobić >>>

Cudownego nowiu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: