Masz moc

Masz moc. Tak. Ty masz moc. Jaką? Moc kreowania swojego życia. Ale czym to życie jest? Jakimi myślami? Jakimi emocjami? Jakimi działaniami? To właśnie poprzez myśli, emocje i działania kreujesz swoją rzeczywistość. Oczywiście – na to, co zbiorowe nie masz wpływu. Ale masz pełnię możliwości, by reagować zgodnie z tym, jak chcesz, by Twoja rzeczywistość wyglądała.

Zaczyna się od intencji. „Chcę, żeby moje życie było/wyglądało….” „Pragnę…” „Potrzebuję…” „Po prostu tak ma być!”. Za intencją idą emocje. Jak się czujesz z tym, że Twoje życie mogłoby tak wyglądać? A za tym wszystkim działanie w kierunku realizacji intencji. Jakie działanie? Jakie tylko chcesz 🙂 Może być całkowicie nielogiczne. Może być logiczne. Może być proste lub skomplikowane. Ważne, żeby było Twoje.

Najważniejsze, byś uświadomił_a sobie, że masz wielką moc, a chcieć to móc. Tylko trzeba odważyć się chcieć 🙂

Dlatego też zachęcam, by każdego tygodnia ustalać sobie intencję. Czym ten tydzień ma dla Ciebie być? Także tutaj pojawi się więcej intencji i treści z tym związanych.

A więc tutaj intencją na ten tydzień jest OCZYSZCZENIE

Z czego chcesz się oczyścić? Co Ci przeszkadza? Co już Ci nie służy? Czy jest to niestrawne jedzenie i chcesz jeść w tym tygodniu lepiej, żeby zobaczyć, jak się poczujesz? Czy może jest to emocjonalny ciężar, który chcesz wymieść ze swoich barków? A może energetycznie czujesz, że wisi coś w powietrzu, co nie jest dla Ciebie dobre i chcesz oczyścić dom za pomocą białej szałwii? Albo są to relacje, które nie zdają już egzaminu?

Wyraź intencję i podziałaj w kierunku oczyszczenia tego, co już nie ma sensu.

Przeczytaj także: 5 prostych sposobów na oczyszczenie się z negatywnej energii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: