Liczby mistrzowskie w numerologii karmicznej

W tradycyjnej numerologii liczby mistrzowskie (11, 22, 33, 44…) występują najczęściej w drodze życia. To liczby o wysokich wibracjach, często wskazujące na „starą duszę”. Pokazują, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu bardzo ważne zadanie. W numerologii karmicznej wg Arzu Kabarukhiny liczby te mogą wystąpić także w kodzie karmicznym i/lub życiowym.

Podwójne liczby w kodzie oznaczają, że ich posiadacz jest osobą bardzo silną i często przepracowuje pozazmysłowe zadania z poprzednich wcieleń. Ma niezwykłe predyspozycje i jest swoistym mistrzem, dzięki czemu może osiągnąć w życiu bardzo wiele. W zależności od tego czy dana liczba znajduje się w kodzie życiowym, czy też w kodzie karmicznym, będzie miała ona nieco inne znaczenie. Poniżej znajdziesz znaczenie liczb mistrzowskich kodu życiowego.

Przeczytaj też: Zaplanuj swój rok z kodem życia

11 – Jeżeli masz w swoim kodzie życiowym dwie jedynki, z pewnością masz skomplikowany charakter, ale właśnie dzięki niemu uczysz się pokonywać trudności. Sam sobie tworzysz problemy i rozwiązujesz je. Taka kombinacja nie wskazuje na łatwe życie, ale ucząc się i realizując, możesz dojść na sam szczyt.

22 – Dwie dwójki wskazują na despotyczny, władczy charakter, ale jeżeli nie masz problemów ze współpracą i szanujesz innych ludzi, możesz zostać bardzo dobrym dyrektorem, menedżerem, prokuratorem, kimś na wysokim stanowisku. Wielu polityków posiada 22 w swoim kodzie. Musisz jednak uważać, żeby nie wzbudzać strachu wśród ludzi.

33 – Jesteś bardzo miłosierną osobą, która zawsze stara się pomagać innym. Twoim zadaniem życiowym jest pomagać i leczyć (duszę lub ciało). Twoja droga życiowa powinna być związana z medycyną, psychoterapią, edukacją, ziołolecznictwem, rozwojem duchowym, ezoteryką itp. Jeżeli nie przerabiasz tego zadania, może pojawić się obsesja na punkcie swojego zdrowia.

44 – Podwójne czwórki ma osoba o bardzo silnym pierwiastku ezoterycznym. Twoje marzenia bardzo łatwo się spełniają, dlatego musisz uważać na myśli i słowa. Potrafisz wpływać na swoje otoczenie. Możesz zbyt mocno przywiązywać się do stabilizacji.

55 – Masz niesamowitą wyobraźnię i potrafisz tworzyć, tak sztukę, jak i rzeczywistość. Cały czas szukasz nowych dróg i wprowadzasz w życie swoje pomysły. Masz wszystko, czego potrzebujesz. Przerabiasz jednak „problem” dzieci, – możesz mieć dużo dzieci (np. bliźnięta) lub problem z poczęciem dziecka (w zależności od liczb przylegających do piątek). Bardzo dobrą drogą dla Ciebie jest zajęcie się sztuką, literaturą, zwłaszcza dziecięcą.

66 – Masz niesamowitą zdolność do zarabiania dużych pieniędzy. Możesz być biznesmenem, dyrektorem dużego przedsiębiorstwa, a nawet wykładowcą prywatnej uczelni. Niezależnie od tego, jaką drogę wybierzesz, pieniądze nie powinny być dla Ciebie problemem.

77 – Są Ci pisane związki partnerskie i rodzina. W latach pod siódemkami nie bój się zakładać rodziny i rozwiązywać konfliktów. Nawet jeżeli na pierwszy rzut oka nie wszystko jest idealnie, możesz pomóc swojemu partnerowi w rozkwicie, ponieważ jesteś stworzona do miłości.

88 – Sukces jest na wyciągnięcie ręki. Masz wszelkie predyspozycje do tego, żeby przekuć swoje pomysły w świetnie prosperujący biznes lub założyć fundację, jednak nie możesz się lenić, bo może zadziałać zasada „łatwo przyszło, łatwo poszło”.

99 – Jesteś bardzo błyskotliwą osobą. Możesz zostać kim chcesz, zwłaszcza w edukacji. W młodym wieku możesz osiągnąć bardzo wysokie stanowisko (pod warunkiem, że przy 99 nie stoi 0). Jednak musisz uważać, żeby się nie wywyższać, szanować cudze poglądy i nie narzucać swojego zdania.

00 – Z pewnością przerabiasz ezoteryczną przeszłość. Jesteś bardzo starą duszą, która wiele przeżyła. Masz wybitną intuicję i jesteś bardzo wszechstronną osobą. W Twoim życiu magia/rozwój duchowy/ezoteryka zagoszczą na dobre. Jeżeli będziesz zajmować się ezoteryką, w latach pod zerami możesz wprowadzać w życie wszystko, co sobie tylko wymarzysz.

 

Poznaj swój pełny portret numerologiczny

 

 

2 myśli w temacie “Liczby mistrzowskie w numerologii karmicznej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: