Jak poszerzyć swój kanał finansowy?

Niektórzy o pieniądze nie muszą martwić się nigdy. Zawsze je mają, dużo zarabiają, a nawet kiedy nie mają pracy lub nawet bankrutują, to i tak szybko się odkuwają. Wśród takich ludzi jest np. Arzu Kabarukhina (twórczyni numerologii karmicznej), Donald Trump czy Magda Gessler. Dlaczego im pieniędzy nigdy nie zabraknie? Ponieważ mają z natury otwarty kanał finansowy. Inni nie mają takiego szczęścia, ich kanały finansowe są niskie, ale i tak wypracowali sobie fortuny, tak jak Władimir Putin, Robert Lewandowski i Kuba Wojewódzki.

Kanał finansowy jest najbardziej delikatnym kanałem energetycznym, który można otwierać i zamykać, niezależnie od wrodzonych predyspozycji. Nów księżyca to bardzo dobry czas na oczyszczanie, uwalnianie się od starych wzorców i afirmowanie dobrych zmian. Jako że w tę środę nów będzie pod znakiem Byka, który odpowiada za ciało, materię i obfitość, warto właśnie wtedy zaprosić do siebie bogactwo.

Zobacz kilka wskazówek, które mogą pomóc Ci w kreowaniu własnej obfitości.

 

Najpierw posprzątaj

Żeby zmiany mogły zajść wewnątrz, najpierw musisz zacząć od zewnątrz. Pieniądze nie lubią brudu. Kiedy w domu panuje bałagan, rzeczy nie mają swojego miejsca, a meble pokrywa warstwa kurzu, pieniądze nie będą się nas trzymać. Zmiotą się razem z kurzem. Zetrzyj więc kurze, posprzątaj w szafkach i koniecznie wyczyść lustra. Według zasad Feng Shui lustra mnożą to, co się w nich odbija. Kiedy są brudne i pełne zacieków, wszystko, co się w nich odbije także będzie brudne.

Przeczytaj też: Magia domowa: jak chronić siebie i przestrzeń przed negatywną energią

 

Zastanów się nad Twoim stosunkiem do bogactwa

Jakie uczucia towarzyszą Ci, kiedy myślisz o pieniądzach? Czym dla Ciebie są? Jakie uczucie towarzyszyłoby Ci, gdyby bogactwo przyszło następnego dnia? Czy podświadomie przyciągasz do siebie pieniądze, czy też się ich boisz? Zapisz wszystkie emocje na kartce, a następnie zapal złotą lub żółtą świecę i napisz na niej: Zasługuję na to, żeby być bogata. Pozwól się świecy wypalić do końca.

 

Zadbaj o swój portfel i zorganizuj „dom” dla pieniędzy

Jeżeli Twój portfel czasy świetności ma już dawno za sobą, jest podarty i brudny, zmień go. Tak, jak wyrzucasz stare ubranie, tak pieniądze potrzebują czystego i porządnego „stroju”. Najlepiej, żeby był w kolorze złotym, żółtym lub zielonym (przyciągają bogactwo). Mężczyzna może wybrać portfel w kolorach ziemi. Unikaj portfela w kolorze niebieskim (symbolizuje wodę i odpływanie pieniędzy) i czarnym (ma negatywną energię).

Postaraj się także wybrać taki portfel, w którym pieniądze łatwo się mieszczą. Nie zaginaj ich. Monety i banknoty powinny mieć osobne przegródki. Dobrze też, jeżeli portfel da się uporządkować według zasad Feng Shui (jak to zrobić znajdziesz tutaj)

Każda rzecz w domu powinna mieć swoje stałe miejsce – pieniądze także. Zorganizuj sejf, w którym będziesz trzymać wszystkie wartościowe rzeczy. Nie musi być to kasa pancerna 🙂 Wystarczy szafka, szuflada, a nawet szkatułka. Ważne, żeby to miejsce było niezmienne. Przygotuj w sejfie czerwony portfel lub kopertę, w których będziesz trzymać pieniądze.

 

Miej co najmniej jeden symbol obfitości w każdym pomieszczeniu

Amuletów przyciągających pieniądze jest wiele. Może to być runa fehu, żabka z monetą, chiński węzeł pomyślności, cytryn, awenturyn zielony czy też uśmiechnięty gruby budda. Ważne, żeby Ci się podobał i zdobił Twój dom.

 

Rytuał na rozwiązanie finansowych problemów

Rytuał ten dobrze jest zacząć w czwartek lub wtorek po nowiu. Zwizualizuj sobie swój cel związany z bogactwem (np. portfel wypchany pieniędzmi, duża kwota na koncie bankowym, brak długów itp.) i zrób krok. Zatrzymaj się, znów zwizualizuj obraz i zrób następny krok. Postępuj tak, aż zrobisz 27 kroków. Powtarzaj ten rytuał codziennie przez 27 dni.

 

Bogaty może być każdy. Jednak pamiętaj, że pieniądze nie mogą być celem samym w sobie. Kiedy nadmiernie się na nich koncentrujesz i poświęcasz im życie, wtedy regularnie będziesz je tracić, żeby móc dążyć do nich ponownie. Obfitość i bogactwo to nie tylko stan konta, ale przede wszystkim stan umysłu i radość z pełni życia.

 

Przeczytaj też:  Jaka jest Twoja szczęśliwa liczba i jak przyciągnąć szczęście za pomocą liczb?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: