Nów Księżyca w Byku

Zbliżamy się do nowiu w znaku Byka (19.05.2023), który będzie wzmacniał w nas wszystkie wibracje – te wygodne i te uwierające – oraz będzie uczył nas odpuszczania, byczenia się, zwalniania tempa, odpoczywania i przyjemności, ale też buntowania się, jeżeli to jest czyjś temat. 

Ten nów zdecydowanie może być bardzo znaczący dla każdego z nas. Pokazuje, że nie walką czy ciężką pracą możemy osiągnąć cel, a poprzez uziemienie, przyjemność, odpuszczenie oczekiwań. Niektórzy umoszczą się w tej energii i powiedzą “uff, to ja mogę teraz się rozluźnić i pozwolić energii płynąć”, inni zaś nie będą potrafili się w niej odnaleźć. Przyzwyczajenie do ciągłej pracy lub walki może wybijać się na pierwszy plan, a wszystko dookoła będzie podpowiadało, że to nie tędy droga, że pora się zatrzymać. 

Warto skorzystać z tej możliwości. Wsłuchać się w swoje ciało, poczuć wszystkie napięcia i stresy i oddychać świadomie. Rozluźnić się. Zrobić sobie wolne. Pozwolić sobie na jakiś zbytek. Poddać się przyjemności. Może Twoje ciało będzie domagało się masażu albo zmiany nawyków żywieniowych? A może poczujesz, że chcesz czas zmienić swój rytm dnia na bardziej zbalansowany? Może będziesz chciał_ spędzić cały dzień w naturze? Albo zapragniesz powiedzieć “stop” temu, co do tej pory było Twoją normalnością i zrobić krok ku nowemu? 

Wszystko jest właściwe. Ty wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze. Połącz się z Ziemią i energią Byk.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: