Nów księżyca w Baranie

Motywacja do działania. Silna potrzeba zmian. Transformacja w materii. Wewnętrzny ogień. Mnóstwo energii. Czy to do Ciebie przemawia? A może furia, zmęczenie, frustracja i niesamowite ciśnienie w głowie, które próbuje znaleźć ujście? A może dzieje się w Tobie tak wiele, że nie wiesz, w którą stronę pokierować swoją energię? 

To kolejny już nów księżyca w Baranie, który razem z połączeniem całkowitego zaćmienia Słońca, daje nam mocny energetycznie czas, który może na każdego oddziaływać zupełnie inaczej. Z niektórych wyjdzie niesamowita upartość i chęć kontroli. Inni poczują, że mogą wszystko. Część z nas będzie w pełni energii do działania. Inni będą chcieli wyładować złość. Ktoś może cieszyć się niespodzianką od losu w postaci materii – np. nowego domu, zastrzyku gotówki czy po prostu słońca, którego dotychczas brakowało, a ktoś może otrzymać niesamowite emocje, które pomogą mu odnaleźć swój cel. 

Zaćmienia zawsze działają w sposób nieprzewidywalny, dlatego afirmacją na ten czas jest: 

„Ufam, że wszystko wydarza się we właściwym dla mnie kierunku i czasie. Odpuszczam kontrolę i działam wtedy, kiedy czuję na to zgodę w moim sercu.”

To czas na zaufanie – sobie, sile wyższej, swojej Duszy. To czas na połączenie z nią i porozmawianie. To czas na obserwowanie swoich emocji – one są kopalnią wiedzy o nas. A z obserwacji można wyciągnąć wnioski i wdrożyć je do materii. 

Czego więc uczy Cię Baran i zaćmienie? Jakie frekwencje chcą się w Tobie objawić? 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: