Pełnia księżyca w Wadze

We Wszechświecie panuje równowaga. Czasem niezrozumiała dla nas, nierzadko rozciągnięta w czasie, ale w rzeczywistości, kiedy dokładnie przeanalizujemy każde wydarzenie, odczucie czy decyzję, którą podjęliśmy, zauważymy, że wszystko wydarzało się w niezwykłej harmonii.

Jest czas wzrostu i czas zatrzymania. Jest ruch i bezruch. Wszystko wydarza się we właściwym czasie. Pytanie brzmi, czy potrafisz zauważyć i skorzystać z etapów, które daje Ci życie?

Czy umiesz zatrzymać się, kiedy jest sposobność? Czy umiesz cieszyć się spokojem? Czy potrafisz skorzystać z okazji, kiedy się pojawia, czy też obawiasz się podjąć decyzję? Kiedy jesteś w relacji (z sobą, z drugą osobą, z pieniędzmi, domem lub pracą), czy potrafisz radować się nią, czy też jest to czas na zmiany?

Wszystko jest właściwe, jeżeli nie uciekasz od siebie. Kiedy jesteś w równowadze. O tym będzie przypominać pełnia księżyca w Wadze, której kulminacja już 6 kwietnia. Pełnia ta skłania do odpowiedzenia sobie na pytania:

Jaką chcę mieć relację z…?

Czym jest moja równowaga?

Jak zachować stan równowagi, kiedy umysł wciąż generuje dramat?

Co jest ważne dla mojego serca, a co kwestionuje mój umysł?

Choć nie wszystko jest logiczne, choć nie wszystko wydarza się w taki sposób, jak by umysł chciał, serce zawsze zna odpowiedź i przypomina, że możemy korzystać z obfitości każdego dnia, niezależnie od okoliczności. Bo tak czy siak, równowaga powróci. Tak działa Wszechświat.

Niech więc ta pełnia będzie pełna i przyniesie wszystko, czego potrzebujesz, byś poczuł_ się w harmonii ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: