Prognoza energetyczna na marzec 2023

Po niezwykle oczyszczającym i burzliwym lutym, czas na odetchnięcie i twórczą kreację. Marzec przyniesie nam mnóstwo energii kreatywności i poczucia mocy sprawczej, a przesilenie wiosenne (20-23 marca 2023) zapewni dopływ wysokich wibracji, które rozpuszczą kolejne warstwy blokad, by pokazać pełnię naszych potencjałów.

Przesłanie na marzec dla wszystkich mówi:

Wszystko, co wydarza się w Twoim życiu, działa na Twoją korzyść.

Zaufaj, że Twoje serce zawsze zna właściwą drogę, a Wszechświat umożliwia Ci realizację ścieżki Twojej Duszy w każdym momencie.

Zwróć uwagę na swoją czakrę serca. Jak się ona czuje? Czy jest ściśnięta, czy też nadaktywna? Czy kochasz siebie, czy całą swoją miłość przelewasz wyłącznie na zewnątrz? Miłość i serce będą bardzo ważnymi tematami marca, dlatego przyjrzyj się swojemu wnętrzu i poczuj, co możesz dla siebie zrobić w tym czasie.

A jakie tematy będą poruszane dla poszczególnych dróg życia?

JEDYNKA

Twoim tematem w tym miesiącu jest kontrola. Zajrzyj w głąb siebie i poczuj, usłysz, zobacz, jaki temat trudno Ci odpuścić. Czy masz jakieś obowiązki lub inne zobowiązania, które wymagają Twojej pełnej uwagi? Czy obawiasz się puścić kontrolę? Czy kontrola sprawia, że czujesz się bezpiecznie?

Warto w tym miesiącu odpuścić to, co Ci bardzo ciąży, a co boisz się oddelegować. Nawet, jeżeli nie wszystko idzie zgodnie z planem, zaufaj, że to dokładnie jest to, czego potrzebuje Twoja Dusza w tym momencie.

Aniołem wspierającym Cię w tym czasie jest Anioł Manifestacji. On prosi Cię, byś na głos powiedział_, czego potrzebujesz i afirmuj materializację Twoich pragnień. Afirmacje i słowa będą miały teraz potężną moc. Wykorzystaj to.

DWÓJKA

Tematem marca dla Ciebie jest zaufanie. Czy ufasz sobie? Czy ufasz innym? A może ktoś w ostatnim czasie nadużył Twojego zaufania? Czy ufasz swojej intuicji czy wiele analizujesz? Czy ufasz Wszechświatowi, że wszystko wydarza się na Twoją korzyść?

Opiekował się będzie Tobą Anioł Cierpliwości, który mówi, że w Twoim życiu pojawi się szansa na coś nowego, jeśli zaufasz, że tak własnie jest. Nie spiesz się w marcu zbyt mocno. Słuchaj swojego serca i idź za tym, co Cię wzmacnia. 

TRÓJKA

Dla Trójek tematem marca jest przyjemność. Nadszedł czas zrobić dla siebie coś dobrego. Być może odmawiałaś sobie przyjemności albo odkładałaś ją na później? A może to słowo zupełnie Ci nieznane?

W marcu skontaktuj się ze swoim sercem (np. poprzez medytację lub słuchanie muzyki solfeżowej albo kontakt z naturą) i zapytaj: co sprawi mi największą przyjemność? Co jest dla Ciebie codzienną przyjemnością? Ja kocham moje wieczory, kiedy kładę się do łóżka i mój kotek wskakuje na mnie (co samo w sobie przyjemne nie jest), żeby wyrazić swoją miłość, przytulając się i dając buźki. To moja codzienna przyjemność. Jaka jest Twoja?

Aniołem, który będzie Cię wspierał jest Metatron, który mówi, żebyś otworzył/otworzyła się na światło mocy, które jest w Tobie i wykorzystaj je w najlepszy sposób. Możesz medytować z symbolem kwiatu życia, a także zasadzić kwiat. Pielęgnowanie go przyniesie Ci wiele spokoju i otworzy Cię na rozumienie cyklu życia. 

CZWÓRKA

Tematem marca dla Ciebie będzie dom. Może to czas dla Ciebie na przeprowadzkę albo remont? A może jesteś w trakcie sprzedaży lub kupna nieruchomości? A może czas zwrócić uwagę na swoją wewnętrzną świątynię i umeblować ją na nowo? Dom może odnosić się także do relacji z bliskimi. Czy jest coś, co chciał_byś powiedzieć swojej rodzinie? Marzec to świetny czas na wiosenne porządki.

Aniołem, który będzie Cię wspierał jest Archanioł Chamuel, który patronuje bezwarunkowej miłości. On prosi Cię, byś zwrócił_ się do swojego serca i pamiętał_, że jesteś kochan_ zawsze.

PIĄTKA

Piątka będzie pod wpływem energii prawdy. Czym jest Twoja prawda? Czy doświadczyłaś ostatnio, droga Piątko, jakiegoś nadużycia? Czy coś nie zostało dopowiedziane, przemilczane lub po prostu ukryte? Czy jest Ci z tym dobrze? Czy też sama obawiasz się wyrazić to, co myślisz, bo nie wiesz, z jaką reakcją otoczenia się spotkasz?

Twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona. Wyczuj odpowiednią porę na to, by wyrazić swoją prawdę. To, co jest w ukryciu, objawi się, kiedy będzie ku temu właściwy czas. Ale nie obawiaj się mówić swoim głosem. Jesteś wartościow_ i zasługujesz na wszystko, co najlepsze.

SZÓSTKA

Przechodzisz obecnie przez proces transformacji i będzie on kontynuowany w marcu. Czym jest Twoja transformacja? Czy zmienia się wszystko w Twoim życiu? A może transformuje się Twoja perspektywa na rzeczywistość? Co czujesz, kiedy słyszysz słowo transformacja? Posłuchaj swojej intuicji i podaruj sobie to, co możesz i co jest właściwe dla Twojego procesu. Może to być konkretne działanie typu joga, ale może też będziesz potrzebowała odpoczynku. Wszystko jest właściwe.  

Aniołem wspierającym Cię w marcu jest Archanioł Raziel. On prosi Cię, byś zwrócił/zwróciła uwagę na swoje sny, bo w nich mogą znajdować się wskazówki i daje Ci przepiękne wsparcie w transformacji i oczyszczeniu. Zawołaj go, kiedy potrzebujesz wskazówek lub ochrony. 

SIÓDEMKA

Tematem marca dla Ciebie jest bezinteresowna miłość. Jesteś nią obdarzona. Ona jest w Tobie. Nierzadko możesz obawiać się ją wyrażać, ponieważ byłaś nie raz zraniona. Ale pamiętaj, że każda Dusza pochodzi z miłości, a każde doświadczenie prowadzi właśnie do tego – by na nowo połączyć się z bezwarunkowością. Jesteś tutaj, by kochać i być kochana. Pozwól sobie na to w marcu, i każdego innego miesiąca.  

Pomoże Ci w tym Anioł Łaski, który obdarza Cię każdą cechą, której potrzebujesz w tym miesiącu. Otwórz się na przyjmowanie i zobacz, jakie niespodzianki przynosi Ci los.

ÓSEMKA

Ósemki są na dobrej drodze do swojego przeznaczenia. Tematem dla Ciebie jest Plan Duszy. Połącz się ze swoim sercem i poczuj, co jest dla Ciebie naprawdę dobre. Czego Twoja Dusza pragnie? Jeżeli też masz swój Portret Duszy, możesz do niego zajrzeć – prawdopodobnie zobaczysz tam ważną informację dla siebie, ponieważ właśnie teraz możesz być w fazie głębokiej transformacji. A może to czas, by taki portret dla siebie wykonać? Pamiętaj, ze wszystko to, co wydarza się w Twoim życiu jest po to, byś mógł/mogła zrozumieć, czego naprawdę pragniesz i zacząć to robić. Bo jesteś tu, by żyć. 

Pomoże Ci w tym Archanioł Uriel, który transformuje to, co negatywne w czyste boskie światło. On uwalnia Cię od natłoku myśli i przywraca równowagę mentalną. Pomaga odrodzić się, jak feniks z popiołów. Zawołaj go w każdej sytuacji, w której czujesz, że będzie dla Ciebie pomocny.

DZIEWIĄTKA

Dla dziewiątek w marcu ważne będą słowa. Czy zwracasz uwagę na to, co mówisz? Czy patrzysz na to, w jakim tonie wypowiadasz różne słowa? Czy Twój aparat mowy jest w pełni sprawny, a może ignorujesz od jakiegoś czasu chrypkę i czas pójść do specjalisty? Może jesteś literatem i piszesz książki? A może dużo mówisz i nie zawsze zastanawiasz się nad tym, co? A może wręcz przeciwnie – chcesz coś powiedzieć, ale głos więźnie Ci w gardle? A może zawsze chciałeś/chciałaś wyznaczyć granice, ale nie potrafisz być asertywny/asertywna? Słowa mają moc, a w tym miesiącu materializacja będzie szybsza niż zwykle, dlatego zwróć uwagę na to, jakie słowa wypowiadasz. Co przyciągasz do siebie?

Aniołem Opiekuńczym jest dla Ciebie Anioł Nadziei, który mówi o tym, że masz moc przyciągania tego, czego pragniesz. Nadzieja jest piękną cechą, ponieważ czasem wydaje się, że nic się nie wydarza, ale pozostaje nadzieja, a wraz z nią energia idzie w kierunku materializacji. Powiedz więc, czego pragniesz i zaufaj, że to do Ciebie przyjdzie. I mów o sobie dobrze.

DZIESIĄTKA

Dla dziesiątek w marcu ważna będzie uwaga. Jakie tematy przyciągają Twoją uwagę? Jakie znaki zauważasz? A może zwracasz uwagę na wciąż powtarzające się liczby? Znaki będą dla Ciebie bardzo ważne w tym miesiącu. Popatrz, jak kontaktuje się z Tobą Twoja intuicja i idź za jej głosem.

Tobie też patronował w tym miesiącu będzie Archanioł Uriel. Zwróć się do niego, kiedy potrzebujesz uwolnienia, ukojenia lub ochrony. Żywioł ognia pomoże Ci rozpuścić wszystko to, co Ci ciąży.

JEDENASTKA

Jedenastki będą mierzyły się w tym miesiącu z tematem zasługiwania. Zasługiwanie zawiera w sobie „służenie”. Czy masz odczucie, że zasługujesz na to, co masz? Czy odmawiasz sobie czegoś na rzecz innych? A może wręcz przeciwnie – bierzesz dla siebie, bo uważasz, że to Ci się należy?

Już samo to, że jesteś na tym świecie, oznacza, że zasługujesz na wszystko. Zwróć jednak uwagę na równowagę w dawaniu i braniu. Przyjmuj to, co otrzymujesz i dziel się tym, czym możesz i kiedy możesz.

Nie odmawiaj sobie, jeśli zawsze to robisz. Możesz przyjąć.

Twoim Aniołem Opiekuńczym będzie Archanioł Haniel. On mówi, żebyś skontaktował_ się z naturą, spędziła czas ze sobą i otworzyła się na przyjmowanie. Jesteś pełn_ talentów. Zrób coś kreatywnego – to połączy Cię z Twoją Duszą.

DWUNASTKA

Tematem marca dla Ciebie jest ciało, a Aniołem, który się będzie Tobą opiekował, podobnie, jak w lutym, jest Archanioł Gabriel. On wesprze Cię w oczyszczeniu ciała, umysłu i ducha ze wszelkich toksyn: informacyjnych, mentalnych, fizycznych i energetycznych. Postaraj się więc więcej czasu poświęcić na to, co Cię wspiera, odsuwając się od tego, co zabiera Ci czas i przestrzeń. Może to czas wyłączyć telewizor albo wcześniej niż zwykle wylogować się z internetu? Może warto pójść na spacer i poszukać oznak wiosny, nie robiąc im zdjęcia do mediów społecznościowych? 

Ogranicz liczbę bodźców i wprowadź zdrowe, dobre dla Ciebie nawyki. Twoje ciało będzie podpowiadało Ci, czego potrzebuje, co jest dla niego dobre. Być może zechcesz zacząć ćwiczyć albo więcej spędzać czasu na świeżym powietrzu? A może czas zrobić badania okresowe? Skup się na swoim ciele i posłuchaj znaków od niego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: