Nów Księżyca w Rybach

Zbliżamy się do intuicyjnego nowiu w znaku Ryb (20.02.2023), a żywiołem, który wesprze nas w tym czasie jest woda. Oczyszczanie na poziomie emocji, myśli i ciała, niezwykle żywe sny, połączenie z intuicją i uwalnianie się… Od czego? Odpowiedź masz w sobie, a energia Ryb pomoże Ci ją wydobyć z głębi siebie. 

Ten nów może nie być łatwy do zaplanowania. Może pojawić się bardzo silne zmęczenie, ciało może dawać różne znaki (nie zawsze te najprzyjemniejsze), że potrzebuje zaopiekowania, a emocje szaleć. Ktoś może mieć poczucie, że nie wie o co chodzi, a komuś innemu może brakować uziemienia. Bądźcie uważni na ulicach i za kierownicą – wzmożona ostrożność może pomóc 😉 Ale też to będzie doskonały czas na medytację, łączenie się ze swoimi emocjami i słuchaniem głosu swojej Duszy. A ona będzie mówić poprzez sny, zwracanie Twojej uwagi na powtarzające się liczby czy też prowadząc Cię do celu zupełnie inną drogą niż dotychczas, a na niej będzie to, czego od jakiegoś czasu szukał_ś. 

To też doskonały czas na rytuały oczyszczające, zwłaszcza z wykorzystaniem żywiołu wody. Zrób sobie ciepłą kąpiel (lub weź dużą miskę do moczenia stóp), a do wody dodaj sól morską, sodę oczyszczoną, płatki róż, trochę lawendy i szałwii. Przy wannie lub w ręku trzymaj kryształ górski, selenit lub kamień księżycowy (albo wszystkie). Zapal świeczkę. I zanurz siebie (lub stopy) i zacznij świadomie oddychać. Poproś także Archanioła Gabriela o to, by Ci towarzyszył w tym procesie. Z każdym wydechem oddawaj Gabrielowi to, od czego chcesz się uwolnić, a z wdechem napełniaj się krystalicznym światłem. Oczyść się z bólu, zmęczenia, presji, kontroli. Poddaj się pływowi wody. Kiedy skończysz, podziękuj Archaniołowi Gabrielowi i weź trochę pozostałej wody, by wylać ją do ziemi. 

Potraktuj siebie i innych łagodnie w tym czasie. Każdy przechodzi przez proces oczyszczania na wielu poziomach i czasem sam nie rozumie, co się z nim dzieje. Dlatego bądź wyrozumiał_. Daj sobie przestrzeń do doświadczenia tego nowiu najlepiej, jak tylko możesz. Każda emocja jest właściwa, Twoje ciało zawsze wie, co jest dla Ciebie najlepsze. Nie deprecjonuj siebie. Pozwól sobie przeżywać i poproś o pomoc, jeśli tylko tego potrzebujesz. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: