Kochaj siebie najpierw. Przekaz z Kronik Akaszy

Dzisiaj i każdego dnia obdarz siebie miłością. Jesteś świetlistą istotą, której miłość została zakodowana w DNA na długo przed pojawieniem się w materialnej formie. Na drodze życia spotykasz wiele wyzwań, przez które możesz zapomnieć, co jest tak naprawdę ważne… Ty sam_. Wysoko stawiasz sobie poprzeczkę, perfekcyjnie podchodzisz do każdego zadania, świetnie sobie radzisz w każdej roli, w której miał_ś się sprawdzić, a Ty tego nie widzisz. Porównujesz się z innymi, mówisz, że trzeba zrobić więcej, mocniej, że nie jesteś tak wartościow_, jak byś mogł_ być. 

Możesz myśleć, że trzeba zrobić jeszcze to i to, zarobić tyle pieniędzy, wybudować dom, postawić wielką firmę, poświęcić się dla innych, przyjąć więcej klientów, a kiedy to nie nadchodzi w czasie, który sobie wyznaczył_ś lub po prostu jesteś zmęczon_, karzesz siebie za to. Wyrzucasz sobie, że nie jesteś idealn_. 

Spójrz. Pochodzisz z miłości. Jesteś miłością. Wszystko to, co wydarza się w Twoim życiu chce Ci przypomnieć o tym, żebyś traktował_ siebie z miłością i szacunkiem. Wraz z tym przyjdzie miłość i szacunek do innych. Kiedy coś nie dzieje się w taki sposób, jak zaplanował_ś, to dla Ciebie wskazówka, by zastanowić się czy właśnie tego naprawdę chcesz. Czy jest to przejaw miłości do siebie, czy też chęć zaspokojenia czyichś wizji? Ty i tylko Ty czujesz najlepiej, czego chcesz. 

Wystarczy, że powiesz: „Miłość otacza mnie każdego dnia”, „Czuję wdzięczność za to, że żyję najlepszym dla mnie życiem”, a zobaczysz, jak otaczająca Cię rzeczywistość będzie chciała zapewnić Cię, że tak właśnie jest.

Uwierz w siebie. Zaufaj sobie. Rozpieszczaj siebie. Jesteś całym swoim światem. Każdego dnia podaruj sobie to, czego jest w Tobie najwięcej – miłości. Bo właśnie tak jest. 

Posłuchaj o Kronikach Akaszy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: