Prognoza energetyczna na luty 2023

Luty, czyli Februarius pochodzi od łacińskiego słowa februum i oznacza oczyszczenie. I tak pierwszego dnia lutego będziemy obchodzić celtyckie święto Imbolc, wyznaczające połowę drogi pomiędzy zimą a wiosną. W czasie tego święta dokonywano oczyszczenia poprzez wodę i ogień.  Tuż przed nadejściem święta ludzie dokładnie sprzątali swoje domy, a następnie obmywali wodą dłonie, stopy i głowę, by oczyścić się ze starej energii i przygotować się na nadejście nowego – wiosny. Po zapadnięciu zmroku, mieszkańcy zapalali świecę, symbolizujące odradzające się po zimie słońce. Otaczano się kolorem zielonym jako symbolem odradzającej się natury i bielą, która symbolizowała czystość. I tak wchodzono w nową energię aż do przesilenia wiosennego w marcu. 

Luty zapewni nam energię nowości i pomoże oczyścić się z tego, co już nie służy. Tematem głównym tego miesiąca będzie więc kontrola. Czy jest coś, czego nie potrafisz odpuścić? Czy jest coś, co chcesz przeforsować za wszelką cenę? Czy zauważasz, że jesteś spięty/spięta i nie potrafisz się zrelaksować? Przeczytaj przesłanie na ten miesiąc:

Im bardziej myślisz, że wszystko masz pod kontrolą, tym mniejszy masz na to realny wpływ. Twoją największą mocą jest decyzja, jak zareagujesz na zewnętrzne wydarzenia. To Twoje możliwości. 

W tym chaosie, jeżeli tak będziesz odczuwać luty, jest metoda. Zauważ, co chce zostać oczyszczone. Co chce już się uwolnić. A jakie możliwości zaczynają pukać do Twoich drzwi. Będzie ich naprawdę wiele. Niech ten miesiąc będzie dla Ciebie czasem spokoju i zaufania. Nie daj się wpędzić w presję. Znajdź radość w nieoczekiwanym. 

A jakie tematy będą poruszane dla poszczególnych dróg życia?

JEDYNKA

Twoim tematem w tym miesiącu jest uwaga. Zajrzyj w głąb siebie i poczuj, usłysz, zobacz, co domaga się Twojej uwagi. Czy Twoja intuicja szepce Ci coś do ucha, a Ty starasz się to odpędzić? A może skupiasz się na czymś bardziej niż to konieczne? Posłuchaj swojej intuicji i zobacz, co chce Ci powiedzieć. Na co chce zwrócić Twoją uwagę? 

Aniołem wspierającym Cię w tym czasie jest Archanioł Raziel. On prosi Cię, byś zwrócił/zwróciła uwagę na swoje sny, bo w nich mogą znajdować się wskazówki i daje Ci przepiękne wsparcie w transformacji i oczyszczeniu. Zawołaj go, kiedy potrzebujesz wskazówek lub ochrony. 

DWÓJKA

Tematem lutego dla Ciebie jest dom. Dom może oznaczać to, co jest w Tobie, np. Potrzebę wewnętrznego uporządkowania lub przemeblowania poglądów, wiedzy czy programów podświadomości, ale też może dotyczyć dosłownie domu i relacji rodzinnych. Czy jest coś, co domaga się uporządkowania w Twoim domu i relacjach? Czy coś się zmienia? A może planujesz przeprowadzkę lub kupno domu? To może być dobry czas na zmiany 🙂 

Opiekował się będzie Tobą Archanioł Jeremiel, który pomoże Ci otworzyć Twoją czakrę serca i zwrócić uwagę na potrzeby Twoje i Twoich bliskich. Afirmuj to, co chcesz przyciągnąć, a Archanioł Jeremiel pomoże Ci zobaczyć wszystkie korzyści i ewentualne przeszkody do pokonania, aby zbliżyć się do swojego celu.

TRÓJKA

Trójki będą doświadczały tematu zaufania. Czy ufasz sobie? Czy ufasz innym? A może ktoś w ostatnim czasie nadużył Twojego zaufania? Czy ufasz swojej intuicji czy wiele analizujesz? 

Archanioł Ariel wskazuje na to, że możesz mieć teraz wiele spraw do załatwienia, wiele projektów i obowiązków, ale pamiętaj, że w tym wszystkim warto także pomyśleć o sobie i spędzić czas na łonie natury. To bardzo ważny czas dla oczyszczenia ciała, umysłu i ducha, dlatego w czasie, kiedy masz zbyt wiele na głowie, poproś Ariela o wsparcie i pomyśl, co możesz oddelegować, by mieć więcej czasu dla swojego zdrowia. 

CZWÓRKA

Tematem lutego dla Ciebie będzie ciało i zdrowie. Luty to wspaniały czas na detoksykację organizmu oraz zadbanie o odpowiednią dietę i suplementację. Warto skontaktować się ze specjalistą, który pomoże Ci wesprzeć swoje ciało. Może to też czas, by zacząć ćwiczyć? Zwróć uwagę na to, co mówi Twoje ciało. 

Aniołem, który będzie Cię wspierał jest Metatron, który mówi, żebyś otworzył/otworzyła się na światło mocy, które jest w Tobie i wykorzystaj je w najlepszy sposób. Możesz medytować z symbolem kwiatu życia, a także zasadzić kwiat. Pielęgnowanie go przyniesie Ci wiele spokoju i otworzy Cię na rozumienie cyklu życia. 

PIĄTKA

Piątka będzie pod wpływem energii odpoczynku. Czy szykujesz urlop? A może potrzebujesz odpoczynku, ale masz poczucie, że nie możesz? Pamiętaj o ogólnym temacie lutego – kontroli. Co potrzebuje zostać odpuszczone? Co możesz sobie podarować? 

Będziesz teraz miała wielką moc manifestacji, na co wskazuje Anioł Manifestacji. Wyrażaj więc swoje intencje i manifestuj to, co chcesz przyciągnąć. To, czego potrzebujesz, do Ciebie przyjdzie. 

SZÓSTKA

Twoim tematem jest czas. Co czujesz, kiedy słyszysz słowo czas? Czy go masz? Czy potrzebujesz go więcej? Każdy czas ma swój cykl. Każdy ma swoją barwę. W jakim kolorze jest Twój czas? A jaki chciałabyś, żeby był? Na co jest teraz właściwy czas? Posłuchaj swojej intuicji i podaruj sobie to, co możesz – czas. 

Aniołem wspierającym Cię w lutym jest Archanioł Jokiel, który namawia, by zrobić porządki w swojej przestrzeni. Kiedy będziesz miał/miała porządek, wtedy pojawi się miejsce na nowe. Wszystko, co przynosi Ci radość, powinno teraz zostać poczynione, ponieważ w ten sposób łączysz się z mądrością swojej duszy. Najpierw jednak musisz mieć czystą przestrzeń i serce na to, dlatego porządek na zewnątrz i wewnątrz jest taki ważny.

SIÓDEMKA

Tematem lutego dla Ciebie jest intencja. Nasz umysł generuje myśli. Zwróć więc uwagę na to, jakie myśli wytwarza Twój umysł. W myślach tych często zawarta jest intencja. „To na pewno mi się nie uda” lub „Jestem przekonany/przekonana, że będzie tak i tak”. To są intencje. Wyrażamy je nieświadomie, a potem dziwimy się, że właśnie to się wydarzyło, a miało być zupełnie inaczej. Dlatego też w tym miesiącu zwróć uwagę na to, by Twoje intencje były jak najczystsze. Transformuj te, które są w Twoim odczuciu wyzwaniem na te lekkie, wspierające. Powiedz, że wszystko wydarza się na Twoją korzyść. Wszystko jest dobrze. Z lekkością zaczynasz każdy dzień. Każda sprawa ma swoje szczęśliwe rozwiązanie. 

Pomoże Ci w tym Anioł Odwagi, który nawołuje Cię do odważenia się zrobić coś zupełnie inaczej niż dotychczas. Sprawdź, jak będziesz się czuł/czuła. Powodzenia!

ÓSEMKA

Ósemki będą pod wpływem wibracji przyjemności. Czym jest dla Ciebie przyjemność? Co Ci ją sprawia? Czy dajesz sobie chwilę przyjemności? Czym też jest dla Ciebie zdrowa przyjemność? Jakie masz przekonania związane z przyjemnością? Pomyśl i poczuj, co mógłbyś przyjemnie zdrowego sobie podarować w tym miesiącu.

Pomoże Ci w tym Archanioł Rafael, który napełnia miłością, radością, uśmiechem i uzdrawia każdą sytuację, która wymaga uzdrowienia. Wspomaga, kiedy potrzebna jest detoksykacja organizmu lub wsparcie zdrowia fizycznego. Zwróć się do niego, kiedy potrzebujesz odnaleźć ścieżkę do zdrowia psychofizycznego i otwórz oczy na rozwiązania. 

DZIEWIĄTKA

Dziewiątki są na dobrej drodze do swojego przeznaczenia. Tematem dla Ciebie jest Plan Duszy. Połącz się ze swoim sercem i poczuj, co jest dla Ciebie naprawdę dobre. Czego Twoja Dusza pragnie? Jeżeli też masz swój Portret Duszy, możesz do niego zajrzeć – prawdopodobnie zobaczysz tam ważną informację dla siebie, ponieważ właśnie teraz możesz być w fazie głębokiej transformacji. A może to czas, by taki portret dla siebie wykonać? Pamiętaj, ze wszystko to, co wydarza się w Twoim życiu jest po to, byś mógł/mogła zrozumieć, czego naprawdę pragniesz i zacząć to robić. Bo jesteś tu, by żyć. 

Aniołem Opiekuńczym jest dla Ciebie Anioł Łaski, który nawołuje Cię do spokoju i przyjęcia wszystkiego z wdzięcznością i radosnym oczekiwaniem na to, co jest dla Ciebie najlepsze. Niezależnie czy jest to nowa praca, związek, pieniądze, czy też zmiany dokonają się na polu duchowym. Anioł Łaski wspiera Cię w każdym momencie Twojego życia.

DZIESIĄTKA

Dla dziesiątek w lutym ważne będą słowa. Może jesteś literatem i piszesz książki? A może dużo mówisz i nie zawsze zastanawiasz się nad tym, co? A może wręcz przeciwnie – chcesz coś powiedzieć, ale głos więźnie Ci w gardle? A może zawsze chciałeś/chciałaś wyznaczyć granice, ale nie potrafisz być asertywny/asertywna? Zwróć uwagę na to, co jest wypowiedziane, a co zostało tylko w sferze domysłów. Może jakieś słowa próbują się wydostać i zostać usłyszane? 

Archanioł Michael będzie Twoim opiekunem w tym miesiącu i pomoże Ci połączyć się z Twoją wewnętrzną prawdą i odważyć się podążyć za pragnieniami Twojego serca. Jesteś chroniony/chroniona i bezpieczna. 

JEDENASTKA

Jedenastki będą miały w tym miesiącu wiele możliwości. Otwórz więc swoje oczy i serce szeroko, by dostrzec to, co do Ciebie przychodzi. Poczuj, która z szans jest dla Ciebie dobra, a którą musisz przemyśleć? Nie musisz się spieszyć. Także wtedy, kiedy coś odchodzi, robi się miejsce na nowe. Będziesz miał/miała szansę na coś nowego, ale Anioł Cierpliwości prosi, byś nie spieszył/spieszyła się zbytnio. Słuchaj swojego serca i idź za tym, co Cię wzmacnia. 

DWUNASTKA

Tematem lutego jest prawda. Czym jest Twoja prawda? Czy to, co słyszysz, widzisz dookoła, jest zgodne z tym, co myślisz i czujesz? Archanioł Gabriel wesprze Cię w oczyszczeniu ciała, umysłu i ducha ze wszelkich toksyn: informacyjnych, mentalnych, fizycznych i energetycznych. Postaraj się więc więcej czasu poświęcić na to, co Cię wspiera, odsuwając się od tego, co zabiera Ci czas i przestrzeń. Może to czas wyłączyć telewizor albo wcześniej niż zwykle wylogować się z internetu? Może warto pójść na spacer i poszukać oznak wiosny, nie robiąc im zdjęcia do mediów społecznościowych? 

Ogranicz liczbę bodźców i wprowadź zdrowe, dobre dla Ciebie nawyki. Twoje ciało i dusza się odwdzięczą. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: