Nów Księżyca w Wodniku

Uwolnienie od ograniczeń. Połączenie z wolnością. Otwarcie się na prawdę. Zasiewanie intencji. Tworzenie wizji. Kreowanie rzeczywistości. Zrobienie czegoś inaczej niż dotychczas. To energie, które będą towarzyszyć nam z okazji nowiu w Wodniku, który już 21.01.2023. W tym samym czasie przechodzimy ze znaku Tygrysa (wg chińskiej astrologii) do Królika. Czeka więc nas energetyczna rewolucja 🙂 

Wodnik jest innowacyjny i intuicyjny. Chce działać w zgodzie ze sobą. Nie przyjmie teorii czy rozwiązań, których nie czuje. Nie da sobie w kaszę dmuchać i będzie przekraczać swoje własne ograniczenia. Czasem może nie wie, gdzie leży czyjaś granica, ale kiedy otrzyma taką informację, uszanuję ją, bo jak nikt ceni wolność – tak swoją, jak i innych. Królik zaś jest bystry, zwinny, korzystający z życiowej mądrości. Realizuje swoje pasje i marzenia. Przynosi obfitość i pomaga zacząć oddychać pełną piersią. W zgodzie z sobą.

Takie jakości będą nam towarzyszyć w najbliższym czasie. To najlepszy moment, by w końcu powiedzieć światu, ile jesteś wart. Jak wspaniałe energie wnosisz do życia swojego i innych ludzi. Ile masz do dania od siebie. I tak też możesz się czuć – że w końcu nadszedł czas, żeby po prostu być i żyć dokładnie tak, jak Ty tego chcesz – w wolności i obfitości. Bez ograniczeń i niepotrzebnej presji. Ale też, jeżeli jeszcze czujesz, że Twoje serce chciałoby się wyrwać do działania, ale coś Cię blokuje albo nie wiesz, w którą stronę podążać, najbliższa pełnia przyniesie Ci możliwość połączenia się z intuicją i zagłębienia się w tematy: „Wolność vs Ograniczenia”, „Moje zdanie/Moja prawda vs Oczekiwania innych”, „Marzenia vs Potrzeby”. Czas pełni da Ci możliwość zasiania swoich intencji, ale też nie każe Ci działać natychmiast. Odsuń wszystkie tematy, które nie są w tym momencie ważne i pozwól sobie zagłębić się w to, co podpowiada Ci Dusza. 

Odetnij się od nadmiernych bodźców, zbyt wielu informacji i pobądź ze sobą. Usiądź i zamknij oczy na chwilę. Zrób sobie herbatę z cynamonu, anyżu i odrobinki imbiru i wypij ze swoją intencją. Weź notatnik i zacznij rysować to, co przychodzi Ci do głowy. Jeżeli to będą mazaje – śmieci, kiedy poczujesz, że Twój umysł jest wolny, zacznij rysować od nowa i porównaj obrazki ze sobą. Idź na łono natury, nabierz powietrza w płuca i odetchnij pełną piersią. Zrób mapę marzeń. Połącz się z Archaniołem Raguelem, by pomógł Ci znaleźć rozwiązania i skupić się właśnie na nich, a nie na problemach. 

Niech to będzie czas, w którym pozwolisz swojej wolności i kreatywności zakwitnąć. Jesteś przepiękną istotą, która ma moc manifestacji pragnień. Daj więc ujście swojej ekspresji i bądź sobą. Doceń siebie. Bo jesteś. I tak powinno być ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: