Pełnia Księżyca w Raku

Pełnia Księżyca w Raku pojawi się na niebie 7 stycznia, a jej wpływ będziemy odczuwać już od 5-6 stycznia. Rak, według starożytnej astrologii, charakteryzuje się wielkim sercem, odwagą i lojalnością wobec osób, które kocha. Będzie walczył i narażał się dla dobra bliskich, nierzadko zapominając o sobie. Jako zwierzę mocy obdarza wrażliwością, miłością bezwarunkową i dużą intuicję. 

Początek stycznia dla wielu osób jest czasem tworzenia nowych planów i celów. Teraz jednak warto skupić się na kreowaniu marzeń i manifestowaniu ich poprzez dobre myśli, działanie w zgodzie z sobą i obserwowanie swoich emocji. W pełnię w Raku zaś nie powinno zbytnio angażować się w nowe projekty czy podejmować ważnych decyzji. Zwróć za to uwagę na równowagę w swoim życiu. Czy czujesz, że musisz robić coś dla innych, kosztem siebie? Czy czujesz presję obowiązków i działania, nawet kiedy ciało daje Ci znać, że potrzebuje czegoś innego? Czy ignorujesz znaki, które daje Ci intuicja? A może chcesz za dużo naraz?

Pełnia da Ci możliwość odpuszczenia kontroli, presji bycia jakąś/jakimś, działania w niezgodzie z sobą czy po prostu uwolnienia emocji tak, by powrócił Twój wewnętrzny balans. Energie będą sprzyjały zwróceniu się do wnętrza i połączeniu ze swoją intuicją. Pozwól więc sobie w tym czasie odpuścić stare przywiązania. Odpuść wszystkie „muszę” i „trzeba”, „powinienem/powinnam”, a w zamian za to pomyśl/poczuj lub usłysz od swojej intuicji, co przywróci Ci równowagę. Jakie działanie chcesz wykonać? Jaką przyjemność sobie sprawić? Co możesz zakończyć, a co chcesz przyciągnąć do swojego życia? Co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne? 

Bądź dla siebie dobr_ każdego dnia. Bo jesteś najbardziej wartościową osobą, jaka chodzi po Ziemi. Wnosisz na nią swój własny unikalny wkład. I nikt nie zrobi tego tak, jak Ty to robisz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: