Prognoza energetyczna na grudzień 2022

Grudzień przyniesie nam wspaniałe energie, skłaniające nas do odpuszczenia, zwolnienia tempa i połączenia się z wewnętrzną obfitością. Czas przygotowania do świątecznego odpoczynku bynajmniej nie powinien być poprzedzony pędem i mnogością obowiązków. Cały miesiąc może być jak święta i do tego Aniołowie zachęcają. 

Czym jest Twoja obfitość? Co sprawia Ci radość? Co jest Twoim luksusem? Poczuj, że możesz go sobie podarować. Zamknij oczy i wypełnij się swoim luksusem. Czym on jest? Jaki ma kolor? Gdzie jest? Poczuj, jak to wszystko już jest w Tobie. Już jest Twoje. Obfitość jest Twoim naturalnym prawem. 

W tym miesiącu będzie miało miejsce kilka bardzo energetycznych wydarzeń. Między 2 a 5 grudnia Słońce będzie połączone w prostej linii z gwiazdą Antares, co znacząco podniesie wibracje Ziemi, a kiedy wibracje Ziemi się podnoszą, także i my korzystamy z ich dobroczynnej mocy. W tych dniach możemy doświadczyć mocniejszego połączenia z celem Duszy. Możesz doświadczyć pewnych reakcji ciała, np. pisku w uszach, mrowienia w głowie, nudności lub zmęczenia, jeżeli jest jeszcze coś, co potrzebuje uwolnienia, by Twój potencjał mógł ujawnić się w pełni, ale na pewno będzie to bardzo odczuwalny energetycznie czas, który da nam możliwość pięknego połączenia z Duszą. 

12.12.2022 kolejny portal energetyczny miłości bezwarunkowej i manifestacji marzeń, płynących prosto z serca. To czas, kiedy dużo łatwiej możesz poczuć miłość i wdzięczność, a także poruszyć energię, by popłynęła w kierunku realizacji Twoich marzeń. Wypowiedz życzenia do Wszechświata, napisz list do Mikołaja i zaufaj, że jeżeli są zgodne z Twoim sercem, to na pewno się zrealizują. 

21.12 będzie miało miejsce przesilenie zimowe. To czas, kiedy światło zwycięża nad ciemnością. Od tego momentu każdy dzień będzie dłuższy, a my możemy powrócić do siebie, odczuwając uzdrawiające energie, które Matka Ziemia wyśle w naszą stronę. Poczuj więc, co wymaga w Twoim życiu uzdrowienia. Co dąży do zakończenia? To czas, który przygotuje Cię na coś nowego, co pojawi się w przyszłym roku. 

A jaki ten miesiąc będzie dla poszczególnych numerologicznych dróg życia?

Oblicz swoją drogę życia >>>

W tym miesiącu ciekawostka – dla Jedenastki i Dwunastki wyszły dokładnie te same wibracje co przy Dwójce i Trójce, dlatego jeżeli Twoja Droga życia wynosi 11 lub 12, przesłuchaj prognozy dla Dwójki i Trójki.

Droga życia 1

Tematem grudnia dla numerologicznej Jedynki jest odwaga. Co czujesz, droga Jedynko, kiedy widzisz słowo „odwaga”? Czy jest jakaś sfera życia, w której Ci jej brakuje? A może już od dawna zbierasz się na odwagę, by czegoś dokonać? Masz w sobie odwagę. Inaczej by ten temat się tutaj nie pojawił 😉 Odważ się więc zrobić krok w kierunku…. No właśnie. Jakim? 

W tym miesiącu patronował Ci będzie Archanioł Zadkiel, który pomoże Ci znaleźć przebaczenie oraz oczyścić lub znaleźć rozwiązanie na problemy. Pomoże przemienić negatywne emocje w pozytywne i zobaczyć sytuację z szerszej perspektywy. Stare schematy pójdą w zapomnienie i zaczniesz budować nowy rozdział, zgodnie z energią, którą emanujesz.

Wezwij Archanioła Zadkiela i otaczaj się fioletowym kolorem. Pozwoli Ci to otworzyć swoje serce, doda siły i odwagi, której będziesz potrzebować. Nie bądź dla siebie zbyt surow_, ponieważ jesteś wspieran_ i kochan_ w każdym etapie życia.

Droga życia 2

Tematem dla numerologicznej Dwójki na grudzień jest dom. Czym jest Twój dom? A może dom i rodzina wymagają od Ciebie teraz szczególnej odwagi? Albo szukasz domu w sobie? Albo planujesz przeprowadzkę? W tym miesiącu wszystko to, co toczy się wokół domu, będzie Cię wspierało i pokazywało Ci coś ważnego. 

A Aniołem, który będzie Cię wspierał w grudniu jest Archanioł Chamuel, patron bezwarunkowej miłości. Archanioł Chamuel zwraca uwagę na to, żebyś zobaczył_, czy to, co myślisz i mówisz pochodzi z Twojego serca, z pola miłości, czy też po prostu dajesz się ponieść emocjom, a potem żałujesz swoich słów. Czy to, co czujesz jest związane z oczekiwaniami czy prawdziwymi potrzebami. Pamiętaj, że słowa mają szczególną moc. Możesz też być ofiarą ataku energetycznego, ale pamiętaj, że to, co rzucają ludzie w Twoją stronę, nie jest Twoje. Nie musisz przejmować się słowami krytyki, jeśli nie są prawdą.

Wezwij Archanioła Chamuela, żeby pomógł pozostać Ci w bezwarunkowej miłości. Bez oceniania innych i oczekiwań. Afirmuj to, co chcesz przyciągnąć i nie denerwuj się, jeżeli coś nie wydarza się w tym czasie, jakim planował_ś.

Droga życia 3

Dla Ciebie, numerologiczna trójko, tematem grudnia jest oczekiwanie. Co się w Tobie wydarza, kiedy widzisz słowo „oczekiwanie”? Czy na coś czekasz, a to się przeciąga? Czy się niecierpliwisz? Czy wyglądasz realizacji marzeń? Nowej pracy lub kursu? Archanioł Jeremiel, który jest Twoim opiekunem w tym miesiącu pomoże Ci spojrzeć na każdą sytuację z szerszej perspektywy. Dzięki temu zobaczysz, jakie schematy przestały funkcjonować i co powinno się zmienić, żebyś czuł_, że Twoja droga życia jest tą właściwą i dlaczego na coś czekasz.

Będziesz miał_ okazję zajrzeć głęboko do swojego serca i otworzyć się na współczucie. Poproś Archanioła Jeremiela, żeby pomógł Ci otworzyć czakrę serca, a Twoja miłość, którą obdarzasz swoich bliskich, rozszerzy się także na innych ludzi i inne działalności. 

Masz w sobie wielką wrażliwość i chęć pracy dla najwyższego dobra wszystkich osób.

Afirmuj to, co chcesz przyciągnąć, a Archanioł Jeremiel pomoże Ci zobaczyć wszystkie korzyści i ewentualne przeszkody do pokonania, aby zbliżyć się do swojego celu.

Droga życia 4

Ty, droga Czwórko, zmierzysz się z tematem wdzięczności. Czy potrafisz docenić to, co Ciebie otacza? Czy jesteś wdzięczn_ za to, co masz? Czy czujesz, że jesteś ważną częścią Wszechświata? Tak w istocie jest, ale jeżeli wdzięczność jest tematem, nad którym potrzebujesz popracować, załóż dziennik wdzięczności i codziennie wypisz kilka rzeczy, które doceniasz. 

Aniołem wspierającym Cię w grudniu jest Archanioł Sandalfon, który mówi: Uwierz, że wszystko, co wydarza się w Twoim życiu jest dobre i przybliża Cię do celu. Kiedy wierzysz, że jest dobrze, tak właśnie jest. Możesz nie wiedzieć, którą drogę wybrać, w którą stronę iść, czy coś zmienić w swoim życiu, związku, pracy, czy też nie. Możesz jednak zaufać i uwierzyć, że wszystko, co wydarza się w Twoim życiu, wszystko, co do Ciebie przychodzi jest dobre i przybliża Cię do upragnionego celu lub pomaga Ci ten cel wyznaczyć. To może być także dla Ciebie czasem porządków, zwłaszcza w sferze wewnętrznej, gdzie możesz przeorganizować swoją przestrzeń, a także przewartościować priorytety i pomyśleć o przyszłości – jaka ma być?

Wiedz, że jesteś wspieran_ przez Anioły, a one nigdy Cię nie opuszczą i wesprą Cię, kiedy będziesz smutn_, przytulą Cię, kiedy płaczesz i wyślą uzdrawiającą energię, kiedy będziesz szalał_ i miotał_ się.

Droga życia 5

Dla Piątki tematem grudnia jest zaufanie. Co czujesz, droga Piątko, kiedy słyszysz to słowo? Czy ufasz? Czy wierzysz? Aniołem, który poprowadzi Cię przez ten miesiąc jest Archanioł Gabriel. On oczyści Cię z tego, co negatywne, napełni Cię spokojem, pomoże Ci zaufać i wyrazić kreatywność. Pomoże Ci przezwyciężyć Twoje emocje i wrócić do swojego serca – oczyścić je z wszelkich negatywności. Pomoże Ci zachować równowagę w każdej sferze Twojego życia i przypomni Ci, że Twoi bliscy są ważni, ale będą oni szczęśliwi wtedy, kiedy Ty będziesz szczęśliw_, dlatego nie zapominaj o sobie i wyznacz granicę, jeśli czujesz, że musisz. 

Poświęć część czasu tylko i wyłącznie dla siebie. Poczytaj książkę, namaluj obraz, posłuchaj muzyki, weź odprężającą kąpiel przy blasku świec. To na pewno pomoże Ci połączyć się z sam_ sobą i zachować spokój. 

Pomyśl, jaki CUD chcesz zaprosić do swojego życia i zaufaj. Wszystko może się wydarzyć 😉

Droga życia 6

Dla Szóstki w tym miesiącu ważna będzie bezwarunkowa miłość. Jak się czujesz, kiedy widzisz to słowo? Wszechświat kocha Cię bezwarunkowo. Nawet, jeżeli o tym nie pamiętasz. Jesteś kochana/kochany zawsze i wszędzie. Miłość jest rdzeniem Twojej Duszy. I jest dla Ciebie dostępna. 

Aniołem patronującym Ci w tym miesiącu jest Anioł Cierpliwości. W tym miesiącu Twoja cierpliwość może zostać wystawiona na próbę. Wszystko, co Cię denerwuje, frustruje i co normalnie omijasz szerokim łukiem, może Ciebie spotkać i testować Cię pod kątem cierpliwości. Mogą to być opóźnienia w podróży lub problemy w pracy, np. szef będzie chciał, żebyś wykonał_ projekt w trzy dni, a normalnie robił_byś go miesiąc. Możesz chcieć pojechać na urlop i musieć w ostatniej chwili go odwołać. Niemiłe spotkania z różnymi ludźmi lub niezapowiedziana wizyta rodziny, za którą – delikatnie mówiąc – nie przepadasz. Wszystko, co jest dla Ciebie trudne do zniesienia, może się teraz pojawić.

Anioł Cierpliwości pomoże Ci się z tym uporać. Doradza, że cierpliwość jest cnotą i wzywa do wiary, że wszystko jest tak, jak powinno być, ponieważ możesz osiągnąć sukces w każdej dziedzinie życia. Musisz być tylko cierpliwa i zachować wewnętrzny spokój. Wtedy wszystko się ułoży. Bądź wyrozumiał_ dla innych.

Droga życia 7

Ty Siódemko, w tym miesiącu przechodzisz przez proces głębokiej transformacji. Wszystko to, co wymaga uzdrowienia, uwolnienia, odpuszczenia, w tym miesiącu się wykona. Wszystko to, na co czekałaś, a do tej pory się nie wydarzyło, w tym miesiącu się wydarzy. To czas zakończeń i początków, praktycznie bez żadnego przestoju.  A opiekował się Tobą będzie Anioł Manifestacji, dlatego zwróć uwagę na swoje myśli. Właśnie teraz przyszedł czas na manifestowanie pragnień, dlatego też staraj się zachować pozytywne myśli, ponieważ moc Twoich myśli i słowa będzie teraz gigantyczna.

Droga życia 8

Tematem ważnym w grudniu dla Ósemki będzie dawanie. Czy czujesz, że masz równowagę pomiędzy dawaniem i braniem? Czy czujesz, że dajesz za dużo od siebie? Czy też może dajesz sobie za mało? Jak u Ciebie manifestuje się ten temat? 

Aniołem, który będzie się Tobą opiekował w tym miesiącu jest Anioł nadziei, który mówi, że otrzymasz możliwość sięgnięcia po to, co najlepsze dla Ciebie. Co ważne – nie to, co wydawałoby się najlepsze, tylko to, co rzeczywiście może doprowadzić Cię do spełnienia marzeń. Dla niektórych będzie oznaczało to konieczność zamknięcia za sobą drzwi do schematów, które już nie służą, dla innych odważenia się zamarzyć o tym, co do tej pory wydawało się niedostępne i zrobić ten pierwszy krok.

Zainicjuj zmiany. Połącz się ze swoją intuicją, pomedytuj i poczuj, co będzie dla Ciebie najlepsze do tego, by życie przybrało właściwe tory.

Nie bój się, że nie dasz rady. Wszystkie sytuacje, które mają miejsce w naszym życiu są przejściowe. Musisz tylko czuć, że to, co robisz, jest dla Ciebie dobre. I zacząć to robić.

Droga życia 9

Dla Dziewiątki zaś pokazuje się temat w postaci Planu Duszy. Jesteś na właściwej ścieżce, która prowadzi Cię dokładnie tam, gdzie Dusza chce, byś doszedł/doszła. Połącz się ze swoim sercem i poczuj, co będzie dla Ciebie dobre. Jeżeli też masz swój Portret Duszy, możesz do niego zajrzeć – prawdopodobnie zobaczysz tam ważną informację dla siebie, ponieważ właśnie teraz możesz być w fazie głębokiej transformacji.

Aniołem opiekuńczym będzie zaś Archanioł Azrael. Wezwij Archanioła Azraela, kiedy Ci kogoś brakuje, potrzebujesz wsparcia i pragniesz pomocy w przetransformowaniu tego, co stare i niepotrzebne w nowe i jakościowe.

Stwórz nastrój, w którym poczujesz się komfortowo. Zapal zapachową świecę lub kadzidło, owiń się w kocyk i wypisz, z jakimi schematami się żegnasz. Pomyśl, co zapraszasz na ich miejsce. Stare schematy spal, a nowe życie schowaj tam, gdzie zawsze będziesz mogł_ sięgnąć.

Droga życia 10

Dla Dziesiątki tematem grudnia jest rozum. Czy Twój umysł generuje wiele natrętnych myśli? Czy przedkładasz logikę nad intuicję? Czy idziesz za głosem serca czy rozumu? Czy są one w komitywie? A może widzisz, że nadwyrężasz się w jakiejś dziedzinie, nie mając czasu na inną? Być może praca przesłania życie rodzinne lub też odkładasz swój rozwój na rzecz czegoś innego? Równowaga w każdym obszarze jest ważna. Wróć do medytacji obfitości, którą robiliśmy na początku. Jesteś pełna/pełen obfitości i z tym możesz się w tym miesiącu połączyć. Nie musisz wybierać. 

Archanioł Jofiel będzie Twoim opiekunem w tym miesiącu. Archanioł Jofiel przyświeca Twojej wibracji i nawołuje, żebyś oczyścił_ swoją przestrzeń – posprzątaj w domu, swoje biurko w pracy, zrób przesiewkę w ubraniach, zweryfikuj swoje relacje, jedź na urlop, jeśli potrzebujesz. Zapal kadzidło lub białą świecę i otocz się czymś pięknym. Możesz teraz odczuć wyjątkową potrzebę, żeby obcować ze sztuką lub naturą. Tańcz, śpiewaj, maluj, gotuj, czytaj, idź na spacer. Wszystko, co przynosi Ci radość, powinno teraz zostać poczynione, ponieważ w ten sposób łączysz się z mądrością swojej duszy. Najpierw jednak musisz mieć czystą przestrzeń i serce na to, dlatego porządek na zewnątrz i wewnątrz jest taki ważny. 

Archanioł Jofiel pomoże Ci dostroić się do wewnętrznej mądrości Twojej duszy i zacząć wyrażać ją w rzeczywistości.

I to już wszystko na dziś. Ja też w grudniu udaję się na odpoczynek, dlatego już teraz życzę Ci wspaniałego czasu, pełnego lekkiej transformacji i doświadczenia obfitości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: