Nów Księżyca w Strzelcu

Zbliżamy się do nowiu w znaku Strzelca, którego kulminacja już 23 listopada o godzinie 23:57. Ten nów będzie w temacie mocy. Każdy z nas ma w sobie wewnętrzny geniusz. Moc, pochodzącą z Duszy, która najbardziej emanuje w momencie, kiedy czujemy się sobą. Kiedy możemy po prostu być i działać, bez zastanowienia, bez zwracania uwagi na umysł. Tylko że wtedy moc ta ujawnia się w nieuświadomieniu. Możemy wręcz jej nie zauważyć. 

Możesz nie zwrócić uwagi, że nikt inny nie potrafi tak świetnie upiększać przestrzeni i robić wieńców świątecznych z roślin. Że tylko Ty przekazujesz to, co nieuchwytne i trudne do zrozumienia w najbardziej przystępny sposób, że każdy może Cię zrozumieć. Że masz w sobie dar słuchania intuicji i działania w zgodzie z nią. Że zawsze potrafisz wyczuć, kto jest dobry, a od kogo trzymać się z daleka. Albo masz w sobie dar rozluźniania atmosfery i tworzenia dobrego nastroju. Albo potrafisz uzdrawiać, przykładając ręce. Albo potrafisz kontaktować się z Aniołami. Albo nikt inny nie uspokaja tak dzieci, jak Ty. Możesz myśleć, że każdy tak potrafi, że to nic takiego. A to jest właśnie Twoja moc, która pokazuje część Twojej esencji. Kiedy będziesz ją rozwijać, może zaprowadzić Cię daleko.

Dlatego też czas nowiu (3 dni przed i 3 dni po) będzie służył poznaniu i połączeniu się ze swoją mocą. Pokaże to, co jest ważne w naszym życiu i dokąd możemy dojść, kiedy będziemy działali w zgodzie z naturą naszej Duszy. Pomocnym może okazać się wyjście na spacer, na łono natury lub tam, gdzie czujesz, że jest Twoje miejsce mocy. Możesz też połączyć się z nim w medytacji. Weź ze sobą notatnik i coś do pisania. Jeżeli chcesz, możesz też wziąć gałązkę białej szałwii, jałowca lub palo santo i zapalniczkę. Kiedy już znajdziesz się tam, gdzie możesz odetchnąć pełną piersią, usiądź sobie wygodnie, zapal szałwię, jałowiec lub palo santo i zacznij okadzać siebie od głowy do stóp. Następnie od stóp do głowy. I na boki. Zrób to z intencją połączenia ze swoją mocą. A potem poczuj, usłysz lub zobacz, czym jest Twoja moc i jak możesz wykorzystać ją w życiu codziennym. Zapisuj wszystko to, co się pojawia. Jeżeli chcesz iść jeszcze dalej, zapytaj swojej Duszy, jak Twoja moc może pomóc Ci osiągnąć cele. Możesz także zapytać o te cele. I o to, gdzie możesz znaleźć się za pół roku, rok, dwa lata. 

Ten nów w Strzelcu sprzyja wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji, podróżom i kreowaniu intencji. Nie znosi ograniczeń. Dlatego puść wodze swojej wyobraźni i pozwól swojej Duszy powiedzieć Ci wszystko to, co wypowiedziane być musi. Zapisz wszystko to, co się w Tobie wydarza, nawet jeśli wydaje Ci się to dziwne. A za dwa tygodnie wróć do swoich zapisków. Być może się zaskoczysz 😉 

Cudownego, pełnego mocy, tygodnia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: