Pełnia Księżyca Byku z zaćmieniem

Już 8 listopada czeka nas potężne wydarzenie na niebie: pełnia księżyca w Byku wraz z pełnym zaćmieniem księżyca. To kolejny przystanek w korytarzu zaćmień, który skłoni nas do uwolnienia się od tego, co nam nie służy, odpuszczenia kontroli, pokaże nam to, co naprawdę jest ważne i warte uwagi, a także przygotuje nas do dalszej drogi ku przeznaczeniu. 

To jeszcze nie jest czas na manifestacje. Na to trzeba poczekać do 11 listopada 🙂 Teraz nadchodzi moment potężnego oczyszczania Duszy, Umysłu i Ciała. 

Byk lubi wygodę, pieniądze, bezpieczeństwo i luksus. Zaćmienie jednak może przynieść poczucie dyskomfortu. Tematy, zwłaszcza te związane z bezpieczeństwem finansowym lub poczuciem własnej wartości, które staraliśmy się ukrywać, teraz mogą ujawnić się z większą mocą. To, co stoi nam na przeszkodzie do realizacji ścieżki Duszy, uwolni się i rozpuści w świetle lub ujawni się, byśmy my mogli to przetransformować mocą kreacji. Dlatego też może być niewygodnie. Zobaczymy to, czego nie chcieliśmy widzieć. Poczujemy to, czego nie chcieliśmy poczuć. Ciało może zmusić nas do odpoczynku albo wytężonej pracy. Umysł może generować natrętne myśli, emocje mogą szaleć. To wszystko po to, by uwolnić się, oczyścić, przetransformować i przygotować nas do dalszej drogi przez życie, już bez zbędnego balastu. To przystanek, na którym możemy zdjąć ciężar z głowy, pleców, duszy, odsapnąć, pozwolić na to, by po prostu wydarzyło się wszystko to, co musi i wtedy, z nową energią, pójść dalej. 

Choć często nie mamy wpływu na wydarzenia zewnętrzne, wielka moc kreacji, którą każd_ z nas nosi w sobie, pokazuje, że mamy wszystkie możliwości do tego, żeby zareagować na te wydarzenia z delikatnością, troską, wyrozumiałością i empatią. To my w swoim wnętrzu tworzymy sobie najlepsze warunki do doświadczania. Możemy dać sobie więcej uwagi, miłości i łagodności. Bo tak naprawdę wszyscy teraz tego potrzebujemy. 

Nie walcz więc z rzeczywistością. Dokończ wszystko to, co ważne, przed pełnią, by w jej trakcie móc z czystą głową poddać się procesowi oczyszczania z tego, co już Ci nie jest potrzebne. I odpuść. Pozwól rzeczom wydarzać się we własnym tempie i podaruj sobie mnóstwo uważności, troski i spokoju. Oddychaj świadomie. Poczytaj fajną książkę. Obejrzyj serial. Zrób sobie relaksującą kąpiel. Poleż pod kocykiem, jeżeli potrzebujesz. Nie staraj się robić niczego na siłę. 

A kiedy skończy się ten czas, poczujemy nową siłę do działania. Z większą pewnością pójdziemy do przodu. Bardziej usłyszymy głos Duszy. I zaczniemy zasiewać nowe intencje, zgodne z sercem i intuicją ❤ 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: