Nów Księżyca w Pannie

Nów Księżyca w Pannie swoją kulminację będzie miał 27 sierpnia, ale już możemy odczuwać jego wpływ. Kroniki Akaszy mówią, że tym razem tematem będzie oczyszczanie i praca. Na poziomie ciała wiele się teraz może wydarzać. Być może odczuwasz osłabienie i zmęczenie. Być może Twój brzuch wariuje, a to, co zawsze Ci służyło, teraz Cię odrzuca. Za to masz ochotę na składniki, o których wcześniej nawet byś nie pomyślał_. Być może masz mrowienia w różnych częściach ciała, a Twoja głowa (okolice trzeciego oka) uciska Cię. Ciało jest w fazie transformacji i dostosowywania się do nowych, wysokich wibracji, dlatego oczyszcza to, co już powinno odejść. ALE! Jeżeli pojawiają się bóle i inne dolegliwości, to znak, żeby oczyścić swoje ciało z toksyn, przebadać się, zwrócić się do lekarza, homeopaty, nautoterapeuty, refleksologa, fizjoterapeuty. To zdecydowanie czas na to, by zająć się swoim zdrowiem i ciałem holistycznie. 

Praca zaś dotyczy przekonań, które nie pozwalają w pełni cieszyć się harmonią. Wszechświat wysyła mnóstwo światła i miłości w naszą stronę. To my wydobywamy ją prosto z serca. Umysł zaś wciąż może generować myśli sabotujące, które nie pozwalają wczuć się w czucie i usłyszeć głosu intuicji. Dlatego też w czasie tego nowiu i po nim możesz zarejestrować dużą aktywność umysłu. Różne przekonania mogą wyjść na wierzch w postaci emocji, byś mogł_ je zweryfikować – czy czujesz w sercu, że jest to dla Ciebie właściwe? Czy to przekonanie Ci służy? Czy chcesz je przetransformować na bardziej wspierające i jakie? Wraz z nowiem otwierają się przestrzenie do większego czucia i skonfrontowania się z prawdą serca. 

Prawdopodobnie wiele osób zapragnie zmienić pracę na bardziej wspierającą. To dobry czas na to, by zainicjować wszystkie potrzebne zmiany. 

I tak, jak to ma Panna do siebie, teraz jest najlepszy czas na wszelkie porządki. A że sobota (27.08.2022) to także dzień Saturna, który porządek uwielbia, warto nie odkładać tego na później 😉 

Cudownego nowiu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: