Jesteśmy dla siebie vol. 2

Każdy człowiek jest na tym świecie po coś. Różnorodność i mnogość talentów oraz osobowości sprawiają, że możemy sobie nawzajem pomagać w rozwoju. Co ważne, rozwój duchowy nie zawsze oznacza wyłącznie medytacji i łączenia się z wyższymi wymiarami, aby uzyskać potrzebną wiedzę i spokój. To życie w zgodzie z sobą, ze swoim temperamentem oraz robienie tego, co się kocha – autentyczność – to to, co przyczynia się do samorozwoju, ale też pomaga innym. 

Dlatego dzisiaj chciałabym opowiedzieć o kilku bardzo wartościowych osobach, które swoimi talentami dzielą się z innymi i wkładają serce w to, co robią. To naprawdę działa!

Natalia z NataVit

Niezmiennie dla mnie najlepsza i najwspanialsza uzdrowicielka przez wielkie „U”. Osoba, której wiedza medyczna, naturoterapeutyczna, psychobiologiczna, zielarska, muzykoterapeutyczna, duchowa i taka, której nie da się określić żadnym terminem, łączy się z głębokim zrozumieniem i indywidualnym podejściem do człowieka. Czasem wydaje się być zbyt stanowcza, ale to dlatego, że tak bardzo zależy jej na pacjencie, tak wiele wkłada swojej energii w jego uzdrowienie, że kiedy widzi, że pacjentowi nie zależy aż tak bardzo na swoim zdrowiu, to się po prostu martwi. Ona bada i widzi głębiej. Warto przy niej zadbać o swoje zdrowie.

Kamila z Kamisu Design

Czy wiesz, że dla jednej osoby czerwień wibruje charyzmą, a dla innej bezpieczeństwem? A zapach róży wywołuje poczucie kreatywności, a u innych ochronę energetyczną? Czy wiesz, że przestrzeń, w której żyjesz, w wielkim stopniu wpływa na to, jak się czujesz? Wszystko jest wibracją. A wibracje te oddziałują na Ciebie zupełnie inaczej niż na mnie.

Jak się w tym połapać? Tutaj przychodzi wspaniała i niezwykle sympatyczna Kamila, która świetną intuicję podpiera matematyczną wiedzą na temat Feng Shui i tworzy indywidualne analizy żywiołów bytu. Podpowiada, jak dane kształty, kolory, materiały, kierunki świata czy żywioły (a nawet całe miasta i ubrania) wpływają na nas indywidualnie i kolektywnie, a także jak urządzić swoją przestrzeń, by wydobyć na światło nasz najwyższy potencjał. Konsultacja z Kamilą wywarła duży wpływ na moje życie. Zresztą… Tego po prostu trzeba doświadczyć.

Magda z Jestem. Perfumy botaniczne

Magda jeszcze nie pokazuje się szerokiej publiczności ze swoją działalnością, ale jej perfumy botaniczne, tworzone w oparciu o Kroniki Akaszy są po prostu boskie. Afirmacje dobrane idealnie, połączenia zapachów tak nieoczywiste, a zarazem tak piękne i ta moc… To trzeba poczuć.

Ania z Obrazki do myślenia i Opowiedz to

Jej perspektywa jest po prostu wyjątkowa. Sposób opisywania rzeczywistości, myślenie wizualne i dostrzeganie tego, co nieuchwytne, jest po prostu magiczne. A ten głos… Wszystko brzmi lepiej w jej ustach 🙂 Jestem niezwykle wdzięczna za to, że mogłam ją poznać i czerpać z jej obrazków.

Michał z Soward Smart Kids

Michał ma duszę szamana, ale przede wszystkim jest niezwykle kompetentnym, kochającym ludzi człowiekiem, którym potrafi przekazać wiedzę w bardzo prosty i trafiający do głowy i serca sposób. Uważa, że najważniejszymi lekcjami dla dzieci są nie tylko zajęcia z polskiego czy matematyki, ale przede wszystkim umiejętność komunikacji, współpracy, zarządzania stresem i mindfullnes, by stać się odpowiedzialnymi i idącymi za swoją prawdą dorosłymi. Prowadzi kursy i warsztaty dla dzieci w Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim.

Agata z Siła Serca

Kolejna cudowna Dusza, dla której człowiek jest tak ważny, że wszystko, co robi, jest dla niego. Muzykoterapeutka, channelerka i uzdrowicielka, działająca poprzez operacje fantomowe. Otula swoją opieką od pierwszych minut i troszczy się o każdą najmniejszą komórkę, jak najukochańsza mama. To niezwykle wrażliwa osoba, która swoją obecnością wnosi światło w życie każdego, kto na to pozwoli.

Kasia

Pisze teksty, komponuje, gra, uczy zapanować nad głosem, spełnia artystyczne marzenia. Pomaga wyrazić ekspresję w jej najlepszym wydaniu. Od pierwszych minut pracy z Kasią miałam poczucie, że jestem w najlepszym możliwym miejscu. Mimo że praca z głosem jest totalnym wyjściem poza strefę komfortu, bo trzeba wydawać dziwne dźwięki i robić dziwne miny, to Kasia stworzyła pełną zaufania atmosferę i za każdym razem podnosi na duchu i sprawia, że po każdych zajęciach chcę krzyczeć: „Mój głos ma siłę!”. Kasia dodaje niezwykłej pewności siebie i daje niezwykłe oparcie, a przy tym jest niezwykle profesjonalna. Każdy, kto chciałby sprawdzić potencjał swojego głosu, powinien się zgłosić do Kasi 😉

Małgosia z Kosmetyka i Refleksologia Małgorzata Gałan, Magda z Refleksologii Duszy, Aga z Sohum Massage i Julka ze Zrefleksowanej

Cztery wspaniałe kobiety, które swoim kojącym dotykiem pomagają przywrócić równowagę psycho-fizyczno-duchową. Każda z nich ma inną osobowość, inne wykształcenie i inne podejście, choć wszystkie zajmują się refleksologią. Wszystkie podchodzą do człowieka holistycznie, z pasją i troską. Małgosia ma gabinet w Chojnicach, Magda w Gdyni, Aga w Gdańsku, a za jakiś czas pewnie też w Złocieńcu, Julia zaś przyjmuje w Białymstoku. Jeżeli czujesz, że chcesz zadbać o siebie poprzez uzdrawiający masaż, odezwij się do nich 🙂

Gluville

Jej kosmetyki, tworzone ręcznie i tylko i wyłącznie z najlepszych, naturalnych składników, są po prostu magiczne. Robią cuda na najbardziej wrażliwych cerach, a Glu, zanim zamówisz kosmetyki, dokładnie Cię dopyta i sprawdzi, co będzie dla Ciebie najlepsze. Skład, zapach, opakowanie zero waste i inne niespodzianki, które można znaleźć w środku, robią cuda. Z całego serca polecam.

Justyna z Wytwórni Obfitości

Jeśli chcesz przejść przez labirynt podświadomości, poznać swoje ograniczające przekonania i przetransformować je w takie, które będą Ci służyły i doprowadzą Cię do stanu wewnętrznej obfitości, skontaktuj się z Justyną. Ona wie, jak przeprowadzić przez proces dekodowania tego, co nie służy w to, co wspierające i lekkie.

Jogisza

Jak ona rozumie Ziemię, energię i moc kamieni. Nie miałam okazji poznać Kasi osobiście, ale jej energia, kobiecość i piękno Duszy wybrzmiewa na cały Instagram 🙂 Jej amulety cudownie wpływają na człowieka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: