Pełnia Księżyca w Wodniku

12 sierpnia czeka nas ciekawa pełnia księżyca w Wodniku. Tematem przewodnim tej pełni będzie autentyczność. Czas przyjrzeć się sobie z szerszej perspektywy i zobaczyć zachowania, schematy, role, jakie pełnimy wobec siebie i innych, to, co nam się podoba lub też co się nie podoba. 

Czy jest coś, co chciał_byś w sobie zmienić?

Czy żyjesz w zgodzie ze sobą?

Czym dla Ciebie jest autentyczność? 

Co dla Ciebie oznacza „być sobą”?

Czy czujesz się sobą w każdym momencie swojego życia? 

Jesteśmy w okresie wielu zmian, zarówno systemowych, jak i tych wewnątrz nas. Zmiany wydarzają się samoistnie, ale możemy też być na nie przygotowani, jeżeli przyświeca nam idea „odczekuj nieoczekiwanego” 😉 Dlatego tak ważne jest, by poznać siebie, by wiedzieć, jak reagujemy, kiedy dzieje się coś niespodziewanego, ale też znać moc manifestacji, jaką mamy. 

Teraz znacznie szybciej manifestują się myśli i energia, którą emanujemy. Pełnia ta pokaże wyraźnie, jak wiele możemy zdziałać, kiedy żyjemy autentycznie. 

Czas ten przyniesie odpowiedzi na pytania, które pojawiały się w ostatnich tygodniach, zwłaszcza, jeżeli chodzi o temat „Co chcę w życiu robić?”; „Czym chcę się zajmować?”. Jeżeli nie wiesz, w czasie pełni lub tuż po niej mogą pojawić się nowe możliwości, które przybliżą Cię do odpowiedzi. Z drugiej strony Wodnik może pokazać różne strony danej sytuacji i sprowadzić rzekę myśli. Dlatego też, jeżeli czujesz, że jest tego za dużo, a Twój umysł szaleje, postaraj się uziemić, np. poprzez chodzenie boso czy przytulenie do drzewa, odetchnij głęboko i przyjmij, że wszystko wydarza się we właściwym czasie. Nawet, jeżeli jeszcze nie wiesz co, gdzie, jak, z kim, możesz zgłębić się w swoje wnętrze i zauważyć SIEBIE. W miłości i prawdzie. Możesz ukochać siebie taką_im, jak_ jesteś i poczuć emocje, które chcesz czuć zawsze w swoim życiu. 

Bo zawsze, w każdym momencie swojego życia, jesteś kochan_ i najlepsz_. Zawsze jesteś perfekcyjn_. Poczuj więc, czym jest dla Ciebie autentyczność i odważ się wkroczyć w świat w pełnym świetle. Robić to, co Ci służy, czego zawsze chciał_ś. Pozwól sobie uwolnić się od schematów, które nie są Twoje. Możesz to zrobić np. prosząc Archanioła Michaela, by odciął od Ciebie eteryczne struny schematów, które trzymają Cię i nie pozwalają żyć autentycznie. Możesz też po prostu być i obserwować to, co się dzieje. Poprzez obserwację możesz dojść do wielu zaskakujących wniosków, których wcześniej nie widział_ś. 

Pełnia ta będzie zdecydowanie obfitowała we wglądy. Dlatego spokojnie podejdź do wszystkiego, co się pojawia 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: