Wskazówki energetyczne na sierpień 2022

W tym miesiącu trochę inaczej. Sami zobaczycie 🙂 Jeśli chcesz poznać swoją indywidualną prognozę miesięczną, zapoznaj się ze Wskazówkami Duszy i skontaktuj się.

DROGA ŻYCIA 1 i 10

Archaniołem, który roztoczy nad Tobą opiekę w tym miesiącu, jest Archanioł Raziel. On pomaga połączyć się z podświadomością, daje wskazówki wprost ze Źródła, pomaga przewidzieć sytuacje, które mogą mieć miejsce w naszym życiu i poprzez sny kieruje nas w stronę duchowej transformacji. Może więc to być dla Ciebie czas przebudzenia, w którym Twoja perspektywa na pewne rzeczy zmieni się. 

Tematy, które mogą dotyczyć Ciebie w tym miesiącu, to pożegnanie, walka i kreatywność/namiętność. Być może sierpień jest dla Ciebie czasem pożegnań tego, co już Ci nie służy. To, co musi odejść, zakończy się lub Ty zakończysz sprawy, które ciągnęły się bez końca lub wreszcie odważysz się pójść w tą stronę, w którą zawsze chciał_ś iść, ale do tej pory tego nie zrobił_ś. Możesz mieć poczucie, że walczysz, ale walka ta będzie zwycięska. Masz bowiem wielką moc ochronną od Archanioła Raziela, który pokaże Ci wszystkie przeszkody oraz pomoże zauważyć rozwiązania. Ponadto możesz poczuć duży wzrost kreatywności. Wszystkie projekty, które masz teraz w kalendarzu, będą toczyć się, a Ty możesz odnajdować radość z pracy, twórczego działania, ale też seksualną stroną swojego życia, ponieważ możesz mieć teraz wiele pragnień każdego rodzaju 😉 Pragnienia te będą z łatwością się manifestować. 

Bądź jednak dla siebie delikatn_. Duchowa transformacja jest piękna i potężna, dająca wiele nowych talentów i mocy, jednak może być wyczerpująca fizycznie. Pamiętaj o odpoczynku i dbaniu o wszystkie swoje potrzeby. Dbaj o swoje zdrowie. 

DROGA ŻYCIA 2 i 11

Twoim Aniołem Opiekuńczym w tym miesiącu jest Anioł Cierpliwości. Być może odczuwasz teraz takie wewnętrzne napięcie, które pojawia się zawsze wtedy, kiedy stoi się na przedprożu zmian, ale one jeszcze nie nadchodzą i już wiesz, że coś się wydarzy, jesteś w oczekiwaniu, ale to oczekiwanie się nie kończy. A właśnie zmiany, bardzo radykalne i na korzyść, zgodne z Twoim przeznaczeniem, są już na horyzoncie. Anioł Cierpliwości pomoże Ci pozostawać w aktywnym oczekiwaniu i cierpliwości, a frustrację przemieni w czyste światło. 

To bardzo pozytywny miesiąc dla Ciebie, pełen spełnionego przeznaczenia. Możesz mieć teraz większe pieniądze, dostać awans albo rozpocząć nową pracę. Jeżeli szukasz związku, także możesz poznać kogoś fajnego. Możesz teraz odkryć w sobie nową pasję lub zmienić kierunek i cel – wszystko jest właściwe. 

Pozwól sobie eksplorować to co nowe i być może nie do końca znane. Pozwól sobie zainicjować zmiany, ale pamiętaj, że tylko najlepsze rzeczy dla Ciebie mogą się spełnić. Jeśli będziesz na siłę forsować zmiany, które docelowo nie będą dla Ciebie dobre, możesz się sparzyć. Cierpliwość będzie teraz Ci przyjaciółką. 

DROGA ŻYCIA 3 i 12

Archaniołem, który będzie się opiekować Tobą w tym miesiącu jest Sandalfon. Muzyka i śpiew – pozwól sobie na radość i wyrażanie swojej ekspresji tak, jak czujesz, że chcesz to zrobić. Archanioł Sandalfon natchnie Cię wiarą i da Ci narzędzia, byś mogł_ dzielić się swoją ekspresją w najlepszym wydaniu. 

Tematami ważnymi dla Ciebie w tym miesiącu będą rozwój, światło i relacje. To czas intensywnego wzrostu duchowego. Może będziesz pragnąć rozpocząć coś nowego, pójść na kursy rozwojowe lub Dusza poprowadzi Cię w zupełnie nowym kierunku. Bardzo duże znaczenie będą mieli dla Ciebie ludzie – ci, których znasz i ci, których dopiero poznasz. Możesz teraz poznać kogoś, kto odmieni Twoje życie, pokaże Ci nową perspektywę, sprawi, że będziesz chciał_ zrobić coś nowego. 

Niezależnie od wszystkiego, co się wydarza w Twoim życiu, światło świeci nad Tobą i oświetla kierunki, którymi warto podążać. Szanuj więc siebie i swoją wartość i pokaż ją światu. Archanioł Sandalfon mówi, żeby w Twoim życiu zawsze grała muzyka.

DROGA ŻYCIA 4

W Twoim życiu pojawiła się Maria, która pokaże Ci, że warto pielęgnować swoje wewnętrzne dziecko, warto kochać, warto radować się życiem i warto robić to, co się czuje, bo wtedy życie odwdzięcza się pięknem. I tak też w tym miesiącu będziesz mieć okazję, by po prostu skupić się na tym, co dla Ciebie ważne, żegnając się z tym, co już musi zostać zakończone. 

Tematami, które będą zaprzątać Ci głowę są praca, pieniądze i rozwój. Być może czujesz, że praca, w której jesteś, nie przynosi Ci satysfakcji. Albo pomimo pracy, nie masz pieniędzy lub czasu na rozwój. Może jesteś przepracowan_. Może też pragniesz zmian w tym obrębie, ale nie widzisz możliwości dla siebie. Maria przypomina Ci, że zawsze jesteś zaopiekowan_, a Twoje potrzeby zostaną spełnione, jeśli to, co robisz, będzie wychodziło wprost z Twojego serca.

Pozwól sobie odpocząć. Zmęczenie pracą czy zamartwianie się pieniędzmi nie zmieni tego stanu, kiedy wciąż i wciąż będziesz się przepracowywać. Zatrzymanie się, pójście nad łąkę czy nad rzekę, poleżenie w trawie tak po prostu, nawet wagary, mogą zrobić więcej dobrego dla Ciebie niż bycie w głowie i stresie. Odpoczynek otwiera kreatywności drogę do zamanifestowania. Odstresuj więc swój umysł, ciało i harmonogram, a doświadczysz czegoś, co poprowadzi Cię do rozwiązania Twoich problemów. 

DROGA ŻYCIA 5

Twoim Archaniołem Opiekuńczym w tym miesiącu będzie Sandalfon, podobnie jak w przypadku numerologicznych Trójek i Dwunastek. Archanioł ten pomoże Ci uwierzyć w siebie, napełni Cię nadzieją i wiarą w lepsze jutro oraz da narzędzia, dzięki którym będziesz mógł_ wprowadzić do swojego życia więcej radości, muzyki i światła. 

Nadszedł czas zbierania plonów – dosłownie i w przenośni. Już wiele się nauczył_ś, wiele doświadczył_ś, teraz zaś możesz zbierać tego owoce. Twoje pragnienia zostaną spełnione, Twoje wysiłki nagrodzone, a życie zatoczy koło, pokazując Ci, że na wszystko jest właściwy moment. Możesz poczuć, że masz w sobie więcej mocy, kreatywności i chęci do działania. Możesz otrzymać propozycję małżeństwa lub rozpocząć nowy związek. W finansach także możesz spodziewać się dobrobytu i szczęśliwych kolei losu, jeśli wcześniej Twoje intencje szły w tym kierunku. Obfitość jest dla Ciebie dostępna. 

Być może w tym miesiącu będziesz brał_ udział w ceremoniach i uroczystościach, takich jak ślub, rytuały, urodziny lub rocznicę. Pozwól sobie, by ten czas był pełen radości i muzyki. 

DROGA ŻYCIA 6

Archaniołem, który roztoczy nad Tobą opiekuńcze skrzydła w tym miesiącu będzie Raguel. Pomaga on znaleźć harmonię w trudnych sytuacjach, kieruje percepcję na rozwiązania, a nie generowanie problemów, daje też ukojenie w konfliktach i łagodzi je, wprowadzając łagodną atmosferę. W tym miesiącu możesz odczuwać wewnętrzny konflikt lub być wtłoczon_ w konfliktowe sytuacje. Archanioł Raguel pomoże Ci jednak znaleźć w tym wszystkim dobre strony i zachęci do zachowania spokoju oraz znalezienia wyjścia. 

Stagnacja, ochrona i odpoczynek – to tematy, które będą dla Ciebie ważne. Wewnętrzna presja, by działać, w tym miesiącu może się nie sprawdzić. Możesz czuć, że musisz robić dużo, że trzeba pracować i nie można przystanąć w miejscu. Możesz mieć poczucie, że kiedy nic nie robisz, jesteś leniw_, albo ludzie, którzy nie żyją szybko, tacy właśnie są. Możesz próbować znaleźć aktywności dla swoich bliskich. Ale w tym miesiącu to właśnie bezruch może być najlepszą aktywnością, jaką możesz podarować sobie i innym. 

Czasem świat potrzebuje czasu, by zadziałać w Twojej sprawie najlepiej, jak tylko można. Dlatego też pozwól sobie w tym miesiącu na odpoczynek, na to, by rzeczy zadziały się same. Działaj, kiedy czujesz, że jest to właściwe, ale nie wymuszaj. Masz teraz bardzo dużą ochronę i nawet, jeżeli wydaje Ci się, że nie jest zbyt dobrze, wszystkie Twoje potrzeby zostaną zaspokojone. Archanioł Raguel pokaże Ci nową perspektywę, a Ty będziesz wiedzieć, kiedy pozostać w działaniu, a kiedy odpuścić i dać sobie oraz swoim bliskim możliwość relaksu. 

Sierpień może być czasem stagnacji, ale potem się ruszy 😉

DROGA ŻYCIA 7

Aniołem, który będzie przewodził temu miesiącowi dla Ciebie, jest Anioł Manifestacji. Masz teraz niezwykłą możliwość manifestowania swoich pragnień. To, co powiesz, wydarzy się. W zależności od mocy Twoich intencji, ale także ich wielkości, może być tak, że ich realizacja przyjdzie za kilka tygodni lub miesięcy, niemniej jednak właśnie teraz Twoje myśli, Twoja energia i Twoje uczucia wysyłają intencje, które będą realizowane. 

Zwróć uwagę na swoje myśli. Co generujesz najczęściej? Staraj się pozostawać pozytywn_, a kiedy pojawia się to, co czujesz, że jest ciemne, połącz się ze swoim sercem i rozświetl je, a potem zacznij rozprzestrzeniać światło na całe Twoje ciało i poza nie. Obejmij światłem wszystko dookoła. Zobaczysz, jak tworzy się piękna, pozytywna przestrzeń do manifestacji.

Światło świeci nad Tobą. Przed Tobą duże zmiany, być może przeprowadzka lub podróż nad wodę lub za wodę. Może otrzymasz nową propozycję pracy lub współpracy. Być może rozpoczną się nowe projekty. Możesz poznać teraz wielu ludzi, mieć wiele obowiązków. Ale też na horyzoncie może pojawić się nowa miłość. 

Zaufaj swojej intuicji, ponieważ będzie miała ona teraz jeszcze większą moc niż zwykle. 

DROGA ŻYCIA 8

Archanioł Haniel będzie Twoim Opiekunem przez ten miesiąc. Haniel oznacza „Łaska Boga” lub „Radość Boga”. Pomoże Ci rozwinąć Twoją intuicję i będzie kontaktował się z Tobą poprzez serce. Zachęci do tego, byś przestał_  wszystko analizować i posłuchała tego, co czujesz i czego pragniesz. 

Bardzo ważnym tematem będzie dla Ciebie dom, związki i rodzina. Jeżeli szukasz miłości, Archanioł Haniel może pomóc Ci otworzyć na nią Twoje serce. Jeśli związek się rozpada, pokaże nowe drogi i ukoi smutki. Jeśli czujesz się samotn_, Haniel pokaże Ci, że nigdy nie jesteś sam_. Masz bliskich, na których zawsze możesz liczyć, niezależnie od tego, czy jest to rodzina biologiczna, duchowa czy też wybrana przez Ciebie. 

Możesz teraz cieszyć się dobrobytem materialnym i realizować swoje pomysły. Mogą czekać Cię zmiany w życiu, ale zmiany te będą zgodne z Twoim przeznaczeniem. Wszystko się ułoży. Archanioł Haniel pokaże Ci dary i talenty, które masz w sobie i pomoże Ci je rozwinąć. Poświęć czas na równoważenie energii męskich i żeńskich w sobie. Bardzo ważna będzie teraz równowaga w dawaniu i braniu. Otwórz się na tę część siebie, która pomoże Ci się zrównoważyć.

DROGA ŻYCIA 9

Archaniołem, który roztoczy swoją opiekę na Ciebie, jest Metatron. Jest mediatorem pomiędzy światem duchowym i materialnym, pomaga w dokonywaniu dobrych wyborów, zgodnych z Duszą i powrocie na właściwą ścieżkę. Rozwija kreatywność i daje dużo wskazówek dzieciom, które naturalnie połączone są ze swoją intuicją. Tobie w tym miesiącu da możliwość rozwoju i wskaże Ci kierunek, którym warto podążać. 

Przygotuj się na nieznane. Czasem chcielibyśmy wiedzieć wcześniej, co się wydarzy, jak się przygotować, jak zadziałać. Chcemy kontrolować sytuację. W tym miesiącu Twoim tematem będzie odpuszczenie kontroli i zaufanie prowadzeniu. Wszystko może się zdarzyć, ale w każdym momencie wiedz, że jesteś chronion_ i bezpieczn_. Wszystko dzieje się na Twoją korzyść, nawet jeżeli jeszcze tego nie rozumiesz. 

Jeżeli jesteś obecnie w trakcie załatwiania urzędowej/sądowej sprawy, może już teraz znajdzie swoje rozwiązanie. Prawda będzie tutaj bardzo ważna – to właśnie ona zwycięży. Pozwól odczuwać sobie wszystkie emocje – one są skarbnicą wiedzy o Tobie, a z każdej emocji płynie informacja i wskazówka. Archanioł Metatron może właśnie w ten sposób pokazywać Ci, w którym kierunku się udać. Może on być całkiem przeciwny do tego planowanego, ale w rezultacie będzie bardziej korzystny. 

Zaufaj sobie i swojemu wewnętrznemu przewodnictwu. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: