Nów Księżyca we Lwie

28 lipca księżyc znajdzie się w fazie nowiu w znaku Lwa. Czas Lwa, w którym znajduje się teraz także słońce, to zawsze bardzo magiczny okres, w którym można odkryć nowe talenty, zainicjować zmiany, manifestować pragnienia i zdecydowanie bardziej zwrócić się do swojego serca i intuicji. Radość życia i motywacja do działania, ale także chęć wyrażenia swojej ekspresji, pozwolenia dojść do głosu temu, co w Duszy gra – takie energie będą nam towarzyszyć w najbliższym czasie. 

Czy widzisz szklankę do połowy pełną, czy pustą?

Czy masz w sobie odwagę, by realizować potencjał swojej Duszy?

Czy czujesz się kreatorem_ką swojego życia, czy masz wrażenie, że zawsze jesteś wtłaczan_ w sytuacje i nie masz na nie wpływu?

Nów ten pomoże Ci otworzyć się na prawdę swojego serca i odważyć się, by zaryczeć głośno tak, by Twoja ekspresja została zauważona 🙂 

„Doceń siebie. Już teraz jesteś doskonałością. Masz w sobie unikalne talenty, które czekają na ujawnienie i pokazanie ich światu. Nawet, kiedy wydaje Ci się, że to już było, Twoja perspektywa jest unikatowa i zawsze będziesz pokazywać ją światu na swój sposób. Dlatego odważ się być sobą i działać w prawdzie i miłości. To Twoja droga.” – mówi Archanioł Ariel, którego imię oznacza „Lew Boży”. 

Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz napełnić się odwagą, a Twój głos chce poczuć się silniejszy, zwróć się do Archanioła Ariela w medytacji lub swoimi słowami, by zgłośnił w Tobie moc do działania zgodnie ze ścieżką swojej Duszy. Bo jesteś doskonał_ i możesz wszystko!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: