Nów księżyca w Raku

Chociaż energie przesilenia letniego nie są już tak intensywne, jeden temat, który pojawił się w tym czasie pozostanie z nami i zostanie wzmocniony przez nadchodzący nów w znaku Raka (29.06.2022) – matka. Właśnie teraz mamy przepiękną możliwość uzdrowienia relacji z mamą, najbardziej w nas samych. Bynajmniej nie chodzi tutaj wyłącznie o mamę biologiczną i historie rodowe, ale także o swoją wewnętrzną mamę, a w raz z nią zaopiekowanie, poczucie bezpieczeństwa, wrażliwość i delikatność. 

Jak dbasz o swój wewnętrzny dom?

Co się w nim znajduje? 

Czy dajesz sobie wystarczająco dużo miłości, troski i zaopiekowania?

Gdzie czujesz się bezpiecznie? 

Jakie historie z dzieciństwa chcą się uwolnić? 

Jak postrzegasz siebie jako mamę? 

Księżyc w Raku zawsze daje dużą emocjonalność, potrzebę zagrzebania się w bezpiecznym kokoniku, przytulenia i pobycia w sobie, ale jednocześnie z poczuciem, że nie jest się samemu. Odpowiedzi na powyższe pytania mogą przynieść wiele emocji, a wraz z nimi oczyszczenie i spokój, ponieważ wszystko mamy w sobie. Miłość, troskliwość, delikatność, piękno, bezpieczeństwo, zdrowie, lekkość – to wszystko jest w nas. Czasami wydaje się, że tego nie ma, widzimy tylko ciemność, a ciemność to to, czego się boimy, ale kiedy wejdziemy głębiej w ten emocjonalny tunel i pozwolimy na oczyszczenie, ciemność rozświetla się i pozostaje tylko światłość i wszystko to, czego wydawało się, że nie ma. 

Dlatego też w ten nów zwróć się do Archanioła Gabriela, który patronuje rodzicielstwu, dzieciom, komunikacji, kreatywności, ale przede wszystkim obdarza równowagą emocjonalną i spokojem. Poproś go o obecność przy Tobie, o zaopiekowanie i oczyszczenie. Pozwól mu się oczyścić czystym, białym światłem z traum z dziecięcych traum. Być może w tym czasie poczujesz zapach lilii lub zobaczysz te kwiaty (to atrybut Archanioła Gabriela). Poproś go o wskazówki, jeśli chcesz. 

Pobądź też z kimś, kto jest dla Ciebie bliski, jak rodzina. Możesz też posiedzieć i rozrysować lub pokontemplować swój nowy dom – wewnętrzny i zewnętrzny. 

Pozwól sobie poczuć wszystko, ale też pozwól sobie pomóc. Przytul się do siebie lub do kogoś. Zadzwoń do kogoś bliskiego. Napisz list do siebie. Wszechświat zawsze się Tobą opiekuje. Nigdy nie jesteś sam_. I zawsze jesteś bezpieczn_.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: